2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım teşekkürler yani 1 kere yapınca geçiyor mu? hemen deneyeceğim yeter ki geçsin bayramda çok hastaydım öksürük oradan miras kaldı çok azaldı gerçi ama yine de bebişe zarar verecek diye her öksürmemde tedirgin oluyorum :)

gerçekten belki bazılarınız anlamaz ama ben bu iştah yüzünden psikolojim bozulacak diye korkuyorum, iştahım çok açık zaten 66 kiloda hamile kaldım moralim bozuk ne yesem takıyorum, yemesem takıyorum :KK43: çözen varsa bana da yardımcı olsunn

ben de süt içemiyorum ama peynir veya yoğurt ayrı sütün yeri ayrı diyorlar senin dr. bişey önerdimi canım?

evet canım hafta sonu gördüm tv.de

canım benım doktorum özellikle sordu süt içebiliyo musun diye,ben de başlarda içiyordum ama artık midem kaldırmıyor dedim.olsun ozaman yoğurt ve peynir ye mutaka dedi.yani sütün yeri ayrı yoğurdun yeri ayrı dıye bir şey söylemedi.

kıyafetleri artık olmayıp da kendıne hamıle kıyafeti alan var mı.benim şimdilik oluyor kıyafetlerim ama 2 haftası kaldı gibime geliyor.ay naapcam ya kıçım açıkta kalcak valla:KK1:

canım benım doktorum özellikle sordu süt içebiliyo musun diye,ben de başlarda içiyordum ama artık midem kaldırmıyor dedim.olsun ozaman yoğurt ve peynir ye mutaka dedi.yani sütün yeri ayrı yoğurdun yeri ayrı dıye bir şey söylemedi.

ben de muzlu, kakaolu, çilekli sütler içiyorum. aynı işi görür herhalde:)

ben de muzlu, kakaolu, çilekli sütler içiyorum. aynı işi görür herhalde:)

canım eğer süt içeceksen günlük pastörize sütler var sek in falan.onlardan tüket bence.diğer uht teknolojisi ile üretilen sütler yanı raf ömru oldukça uzun olan sütlerin çok da faydalı olduğunu sanmıyorum.ben süt içebiliyoken sekin günlük pastörize sütlerinden alıyodum şişedekinden

bu arada araya kaynadı benim soru. benim gibi düşük tehlikesi olmayıp da, çalıştığı için, sadece tedbir olsun diye progestan kullanan var mı? ben 1 haftadır kullanıyorum.folbiolle birlikte içiyorum sabah akşam. forumda mide bulantısı, kusma, sarhoş gibi gezme:) gibi bi sürü etkisinden bahsetmiş kızlar. iğrenç bi ilaç diyorlar. bende böyle yan etkiler yapmadı. acaba bebeğe bir zararı olur mu ki? gereksiz ilaç kullanımı sonuçta...

bu arada araya kaynadı benim soru. benim gibi düşük tehlikesi olmayıp da, çalıştığı için, sadece tedbir olsun diye progestan kullanan var mı? ben 1 haftadır kullanıyorum.folbiolle birlikte içiyorum sabah akşam. forumda mide bulantısı, kusma, sarhoş gibi gezme:) gibi bi sürü etkisinden bahsetmiş kızlar. iğrenç bi ilaç diyorlar. bende böyle yan etkiler yapmadı. acaba bebeğe bir zararı olur mu ki? gereksiz ilaç kullanımı sonuçta...

sırf çalıştığın için mi verdi doktor,ne iş yapıyosun ki canım?

evet cnm mucize gerçektenn :)

valla Allah çok büyükk çok şükürrr tüüpsüz mercimeğim geldiii:)

bi yan etkisii var mı canımm :26:

hoşgeldinnnnnnn aramızaaaa hayırlı olsun... peki adetin kaç gün gecikti?

hoşbulduk canım 1-2 gün gecikti :)

hoş geldin aramıza allah saglıklı hayırlı bir gebelik ve doğum nasip etsin inşallah hep böle güzel haberler alırsın inşallah

inşalh canım hepimize Allah hayırlı gebeliklerl nasip etsin

herkese merhabalar arkadaşlar bende yeni üyeyim buraya 7hafta 4gülük hamileyim kısmetse hesaplara göre temmuz annesi olucam Allahın izni ile tabi bgn kalp atışlarını duyduk gördük bebişimizin Rabbim herkesin bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

sırf çalıştığın için mi verdi doktor,ne iş yapıyosun ki canım?

evet, sırf çalıştığım için verdi. öğretmenim. hatta ben ilacı araştırınca, tel. açtım, düşük tehlikem mi var, bana söylemediniz dedim. yeminler etti, yok sadece tedbir, çalışıyosun,ayakta kalıyosun diye verdim dedi. hiç bir yan etkisi yok, bir ay kullan çok faydası olur tutunması açısından dedi. ilaçta beni rahatsız eden bir yan etki yok ama bebeğime bi zararı olur mu diye endişe ediyorum. sonuçta ilaç...yok mu benim gibi?

herkese merhabalar arkadaşlar bende yeni üyeyim buraya 7hafta 4gülük hamileyim kısmetse hesaplara göre temmuz annesi olucam Allahın izni ile tabi bgn kalp atışlarını duyduk gördük bebişimizin Rabbim herkesin bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

hoş geldin canım bende yeniyim bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende temmuz annesi olcam inşallah yeniden 3. bebeğim olacak inşallah

evet, sırf çalıştığım için verdi. öğretmenim. hatta ben ilacı araştırınca, tel. açtım, düşük tehlikem mi var, bana söylemediniz dedim. yeminler etti, yok sadece tedbir, çalışıyosun,ayakta kalıyosun diye verdim dedi. hiç bir yan etkisi yok, bir ay kullan çok faydası olur tutunması açısından dedi. ilaçta beni rahatsız eden bir yan etki yok ama bebeğime bi zararı olur mu diye endişe ediyorum. sonuçta ilaç...yok mu benim gibi?

canım bebeğine bi zararı olmaz kanımca,.belkı doktorun dediği gibi tedbir amacıyla vermiştir.düşük tehliken olsa rapor verir yat dinlen derdi.kötü düşünme

hoş geldin canım bende yeniyim bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende temmuz annesi olcam inşallah yeniden 3. bebeğim olacak inşallah

oo maşallah ben daha 23yasındayım 2yıllık evliyim ilk bebeğimiz olacak Allahın izni ile tşkler inş sizde sağlıkla kavuşursunuz
3.gözağrınıza :KK70:

2. bebek 3. bebek oohh maşallahh :KK1:
Allah kısmet ederse halim vaktim yerinde olursa bende 4-5 tane yapmayı düşünüyorum:KK16::KK16:

X