2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yeşim 83 çok büyük geçmiş olsun canım bende hep kendim ve bebeğim hakkında hayırlısını diliyorum. senin içinde hayırlı olsun hep hayatta.

hayırlı olsun o zaman bebeşinle ilk görüşmen:) evet canım sıkışınca ultrasyon daha iyi çıkıyomuş.dediğin gibi makinelerdende kaynaklanır

doktorlada alakalı ilk gittiğim doktor 33-34 anca vardı göremedi. bugünkü bayan doktor 60 yaşında ilk 2 saniyede işte ebebk diye gösterdi. tecrübe yaş önemli genç doktora gitmiyorum o yüzden.

Bende çokkk üzüldüm senin için yeşimcim,inşallah kızın uzun ömürlü olur inş dilediğin zaman tekrar bebeğin olur.Seni çok iyi anlıyorum kızına sıkı sıkı sarıl...
Sagol canim. iyiki var kizim bana en cok guc veren o oluyor.
canım çok geçmiş olsun, kendine çok dikkat et, moralini yüksek tut, siz sağlıklı olduğunuz müddetçe her zaman yeniden deneyebilirsiniz, bunu unutma canım.

?

evet ons bundan sonra tatsiz bir sey yasamam/ cumlesiyle ins yasamayiz

canım gunaydın. mıde bulanısı kotu ya bendede vardı ama artmaya basladı ılacsız bas edebılıyodum galiba ilac gerekecek . sen hangi ilacı içiyosun mıden ıcın. bas agırını da ılacsız atlatabılmene sevındım.:nazar::nazar:

Emadur verdi drum cnm. Tamamen kestiği söylenemez ama en azından eskisi kadar kötü değil. Tşk ederim cnmm :KK16:

Selam sizin topige yeni geldim
Ben de seninle ayniyim.Son adetim 30 Eylul ama 3-cu bebek,kilom 69, tahmini dogum 7 Temmuz
Ben hic ultrasona girmedim ultrason senin kac haftalik oldugunu soyledi?

canım bana da benim hesabımdan 1 hafta düşük söyledi yani ben gittiğimde SAY'a göre 6 haftalıktı ama 5 afta demişti doktorun hesabına göre şu an 7 haftalık

merhaba hanimlar
bugun bebegimi kaybettim. cok uzgunum. kalp atislari durmus ve kurtaj oldum.
umarim sizler bebeklerinizi alrsiniz saglikla.
benim yolum bu kadarmis nasip olmadi

Cnm çokk çokk geçmiş olsun... Allah sabır versin. İnan çok üzüldüm. Allah kimseye yaşatmasın böyle acılar...

merhaba hanimlar

Çok üzüldüm canım rabbim kızına ailene sağlık versin. Veren de O, alan da O. takdir ALLAH'tan böyle olması gerekiyormuş demek ki üzülme. şunu da düşün düşük olan bebeklerin çoğunda kromozom eksikliği oluyormuş buda sakat olmasına sebep oluyormuş. hayırlısı olsun. ahirette karşına çıkıcak. mahşer gün öyle bir gün ki baba evlattan kaçacak evlat anneden. şimdi düşünebiliyomusun kızından hak almak için onu kovalayacağını? işte öyle bir günde miniğin seni kurtaracak inşaAllah. üzülme sakın.

merhaba hanimlar

Allah sabırlar versin sakın umudunu yitirme şuan önemli olan bu.benim eczacı bir arkadaşım var iki defa seninle aynı şeyi yaşadı şuan oğlu doğdu bile ve ona doktor demiştiki zaten çocukta bi problem olduğu için kalp atışı durdu.yani diyeceğim şuki bazen çok üzüldüğümüz şeyler hakkımızda hayırlısı olabiliyor verende alanda Rabbim senin ve bebeğin için en hayırlısını O biliyor.üzme kendini

merhaba hanimlar

yeşimcim çookk üzüldüm.....Allahım size, kızına uzun sağlıklı ömür versin...böyle durumlarda acıyı hafifletecek hiçbir söz yok.Allahım yaşatmasın kimseye

Gunaydin herkese, Aramiza yeni katilan anne adaylarii Hosgeldinizzzzz.

Kizlar migde bulantilariniz devam ediyor mu? onceki yazilarimda yazdigim gibi limonlu ayva cok iyi geliyor, Allaha cok sukur benim cok azaldi, hafif oluyor ama herseyi yiyip icebiliyorum.

Bol bol sicak birseyler icin, ayrica yeni bir sey kesfettim naneli ayran, super iyi geliyor migdeme, cunku ben sut icemiyorum. Taze naneyle ayran yapip iciyorum, hem rahat uyuyorum hem de migeme iyi geliyor, hem de calsiyum :)

evet ben ayvayi denedim cok fayda ediyo artik rahat bi nefes aldim mide bulantim azaldi nerdeyse yok istedimi yiyebiliyorum cok tesekurler verdigin bilgi icin canim.Sabah ilk isim ayva yemek ve butun gun boyunca cok rahatim.

benim Dr.um kalp atışlarını duyana kadar ilişki yok dedi. biz duyduk ama ben yinede korkuyorum az daha büyüsün diye:44:

kızlar ben bu ara çok hapşuruyorum hapşurdukça korkuyorum bebişe birşey olacak diye. Sizce birşey olurmu bilginiz varmı bu konuda?

anladım canım benimkisi bi kısıtlama getirmedi ama doktorunu dinlemekte fayda var tabiki:KK19:bu arada hapşururken kendini tutma burnunu ağzını filan tıkama sorun olmaz

canım ya yarım tatlı kasıgı yeterli :)

sağol canım:KK71:
kızlarr sonunda derin bir ohh çektim bebişimi gördüm ultrasonda. fotoğrafıda elmde. kalp atışları için 5 aralık inşallah onuda duyarım.çok mutluyummmm

hayırlı olsun doracım darısı başımıza artık ben de cuma gideceğim bakalım ne görünecek:26:

benim de öksürüğüm var dün tv.de duydum bu zencefilli karışımı içtim bir bardak iyi gelecek diye umuyorum canım ama senin dr. bişey dedi mi kaç fincan içilebilir en fazla acaba?

saba tümerin konuğuydu dimi izlediğin? ben de izledim onu

merhaba hanimlar

Allah bundan sonrası için gönlüne göre versin Yeşimcim hakkında hayırlısı inşallah. Sen ve eşin sağlıklı olun da yine olur bebişniz Allah kızına uzun mutlu ömürler versin

huhuuuuuuuuuuuuu kızlarrr nasılsınızzzzzz ?

doktorum bana crinone jel verdi bugün ilk defa kullandımm.. kullanan varmı bu jeli acaba :26:

merhaba hanimlar

okudugum an cok uzuldum buyuk gecmish olsun allah sabir versin ama sakin uzulmemeye calis demekki nasip degilmish allah onu yanina almish canim icini ferah tutmaya calis allah sana digerini yollar yeterki umidini kaybetme.uzulme o simdi allahin yaninda cennette yavrucak.Allah hepimizin yardimcisi olsun dua edelim.

merhaba hanimlar

canımm benimmm geçmiş olsunnn Allah ım bi daha yaşatmasın ne sana ne bana ne kimseye... valla bnde şu 3 ayı çabucak sağlıkla atlatmayı çok istiyorum sağlıkla hayırla... inşallah Rabbim meleğimi bağışlar bana.. herşey yolunda devam eder :KK5::KK5:

ne jeliymiş o canım ne işe yarıyor?

düşük önleyici progestan hormonu var canım vajinadan sıkılıyor.. bnde pko olduğundan düşük riskim normal hamilelere göre biraz daha yüksekmiş ondan verdi doktorum... inşallah mercimeğimm beni hiç bırakmaz sağlıkla büyür... yesimin haberinden sonra hüzünlendimm :KK14::KK14:

X