2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah o gün pıtpıtlarıda duyarsın tatlım :KK16:

canımm bizim bi tanıdıgımız vardı kız benle yaş ama çok küçük evlenmişti.. doktorlar cocugunuzun olması mümkün degil demişti tüp bebek bile olmuyodu gecende duydum 3aylık hamilwymiş:KK49:
Allahım nelere kadir..

amin canım çok sağol:KK19:
bu ay bende güzel bir haber aldım.
yaklaşık 7aydır bekliyorduk nazlı çıktı bebiş nihayet geldi
günü hiç sekmeyen reglim 1 gün geçti içimde bi gariplik vardı
sabah test yaptım çift çizgi çıktı daha öncede çift çizgiye alışkındım güvenemedim kan tahlili yaptırdım ve b hcg 754,54 çıktı
bugün doktora gidicez bakalım

oh oh ne güzel çıkmış değerin hadi hayırlı uğurlu olsun hoş geldin:KK71:

arkadaslar istahim cok acik her buldugumu yemek istiyorum. zaten kiloluyum dogurana kadar kendimi dusunemiyorum. aranizda benim gibi kilolu olupta cozum bulan varmi acaba?:KK14:

valla bende seninle aynı dertteyim 61 kiloydum daha 6+4 günlük hamileyim şimdiden 65 kilo oldun böle giderse doğuma 75 80 le girerim heralde diye düşünüyorum ama bunun bi çözümü bildiğim kadarıyla yok malisef hamilelikde diyet yapmak sakıncalı ama mide bulantısı ve kusmalar başladığında kilo alımı duruyor diye söyleyenler var bakalım bende pek mıde bulantısı cıddı boyutta deıl ara ara oluyo hem olsun napalım doğumdan sonra verırız sıkma canını yeterkı bebişler sağlıklı olsun

ya kızlar varsın kilolu olun noolcak ki? tombul olup da güzel bir çok bayan var ne yani güzelliğimizi sempatikliğimizi tartı mı belirliyor? Bedenimize göre kıyafetler alabiliriz bu dönemde emzirdikten sonra da azmedip veririz nolcak. Gerçi benim şimdilik çok değil kilom ama olsa da öyle düşünürdüm iki tane tombiş anne arkadaşım var ikisi de birbirinden şeker valla. Boşverin üzülmeyin böyle şeyleree bebek sahibi olmak her şeye değer:KK9:

bu ay bende güzel bir haber aldım.
yaklaşık 7aydır bekliyorduk nazlı çıktı bebiş nihayet geldi
günü hiç sekmeyen reglim 1 gün geçti içimde bi gariplik vardı
sabah test yaptım çift çizgi çıktı daha öncede çift çizgiye alışkındım güvenemedim kan tahlili yaptırdım ve b hcg 754,54 çıktı
bugün doktora gidicez bakalım

cnm hayırlı olsun çok sevindim çeyiz topiğinden tanıyorum seni.. nasılsın?
sinay ve mandilinde hamiş onlarda temmuz 2012 annesi inşlh bizim gibi.. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

teşekkürler arkadaşlar :) hoşbulduk 179 düşük bir değer mi sizce ?doktor düşük dedi

Canim hileligin ilk gunlerindesin bebisin sana tutunmaya calisiyor o nedenle dusuk yukselicek insallah 2gunde 2kat yukselir deger buarada folik asit ic mutlaka bebegin tutunmasina yardimci olur agir kaldirma sakin fazlada yorma kendini

ne kadar güzel!! bu kadar süre sonra olmasının da bir hikmeti vardır sakın kötü düşünme canım Allah her an mucizeler yaratıyor:KK31:

evet cnm mucize gerçektenn :)

inşallah o gün pıtpıtlarıda duyarsın tatlım :KK16:

canımm bizim bi tanıdıgımız vardı kız benle yaş ama çok küçük evlenmişti.. doktorlar cocugunuzun olması mümkün degil demişti tüp bebek bile olmuyodu gecende duydum 3aylık hamilwymiş:KK49:
Allahım nelere kadir..

valla Allah çok büyükk çok şükürrr tüüpsüz mercimeğim geldiii:)

önceki h amilelleiğimde 2 ay kullanmıştım canım

bi yan etkisii var mı canımm :26:

kızlar ben de alllah nasip ederse temmuz annesi olacağım
179 çıktı kan değerim
beni de aranıza alır msınız ??

hoşgeldinnnnnnn aramızaaaa hayırlı olsun... peki adetin kaç gün gecikti?

merhaba kızlarr, ALLAH hepimize canlarımızı kucağımıza almayı nasip etsn bende 4 haftalık hamileyimm ilk bebeğimmm :)

selam arkadaşlar bende 2012 temmuz annesi olacağım nasipse
sat 29/09/2011
51 kilo ile başladım
ikinci kuzum olacak inşallah
Allah hepimizi sağ salim kavuştursun bebişlerine

herkese merhaba...bende bebeğimi temmuzda kucağıma alacağım işallah.ilk bebişimiz olcak,,,eşimle çok ama çok mutluyuz. yarın doktora gidicem çok heyecanlıyım...bu arada benım hesabıma göre 4 haftalık,,doktor hesabına göre 6. haftalık bebişim:)

merhaba kızlarr, ALLAH hepimize canlarımızı kucağımıza almayı nasip etsn bende 4 haftalık hamileyimm ilk bebeğimmm :)

selam arkadaşlar bende 2012 temmuz annesi olacağım nasipse
sat 29/09/2011
51 kilo ile başladım
ikinci kuzum olacak inşallah
Allah hepimizi sağ salim kavuştursun bebişlerine

herkese merhaba...bende bebeğimi temmuzda kucağıma alacağım işallah.ilk bebişimiz olcak,,,eşimle çok ama çok mutluyuz. yarın doktora gidicem çok heyecanlıyım...bu arada benım hesabıma göre 4 haftalık,,doktor hesabına göre 6. haftalık bebişim:)

Allah tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh tebrik ederimmm :KK49::emir_bebek::nazar::KK49::emir_bebek::nazar::KK49::emir_bebek::nazar:

canım benim pko = polikistik over demek.. ve benim bu sebepten ötürü 18 ay çocuğum olmadı..bu ay tüp bebeğe başlayacaktık ki meleğim kendiliğinden geldi..

ben de pko luyum benimki de 19 ay sonra geldi sürpriz bir biçimde. evet bizde risk fazla ama çok doğuranlar var. inşallah sağlıkla kucağımıza alırız..

bilğili eğer öksürüğün varsa sana bi tavsiyem var biraz ekşi bi yöntem ama işe yarıyor bende yaradı limon dilimine bolca tuz ve karabiber serp onu ağzında em 10 dk ya öksürügün geçer çok geçmiş olsun bende işe yaramışdı sendede yarar inşallah tuz ve karabiberi kendine göre ayarlayabilirsin

canım teşekkürler yani 1 kere yapınca geçiyor mu? hemen deneyeceğim yeter ki geçsin bayramda çok hastaydım öksürük oradan miras kaldı çok azaldı gerçi ama yine de bebişe zarar verecek diye her öksürmemde tedirgin oluyorum :)

arkadaslar istahim cok acik her buldugumu yemek istiyorum. zaten kiloluyum dogurana kadar kendimi dusunemiyorum. aranizda benim gibi kilolu olupta cozum bulan varmi acaba?:KK14:

gerçekten belki bazılarınız anlamaz ama ben bu iştah yüzünden psikolojim bozulacak diye korkuyorum, iştahım çok açık zaten 66 kiloda hamile kaldım moralim bozuk ne yesem takıyorum, yemesem takıyorum :KK43: çözen varsa bana da yardımcı olsunn

bu enteresan buluşlar hep sende:)ayvayı da senden duymuştum,naneli ayran da super fikir:)gerçi nane her türlü mıdeyı rahatlatır,ben de süt içemıyorum.bol bol yogurt peynır ayran tüketiyorum.bu arada sarımsaklı yoğurt da bana iyi geliyor

ben de süt içemiyorum ama peynir veya yoğurt ayrı sütün yeri ayrı diyorlar senin dr. bişey önerdimi canım?

saba tümerin konuğuydu dimi izlediğin? ben de izledim onu

evet canım hafta sonu gördüm tv.de

X