2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ay canım çok sağol kuru incirim var ikinciyi deneyeyim ben peki bal hangi kaşıkla 1 kaşık? şimdi 1 kahve fincanı küçük biraz çay kaşığı mı bal?

kızlar düşük tehlikenizin olmadığını söylediyse doktor lekelenmeniz yoksa vs. ilişki devam edebilirsiniz yasak değil. Ha ne olur, daha dikkatli olursunuz o kadar. Yoksa hamilelik bir hastalık değil neticede normal yaşantımıza devam edebiliriz doktorumuz aksini söylemedikçe. Ama nurdancım senin için daha erken bi doktoruna görün de canım sorun yok derse o zaman yaparsın.

benim Dr.um kalp atışlarını duyana kadar ilişki yok dedi. biz duyduk ama ben yinede korkuyorum az daha büyüsün diye:44:

kızlar ben bu ara çok hapşuruyorum hapşurdukça korkuyorum bebişe birşey olacak diye. Sizce birşey olurmu bilginiz varmı bu konuda?

ay canım çok sağol kuru incirim var ikinciyi deneyeyim ben peki bal hangi kaşıkla 1 kaşık? şimdi 1 kahve fincanı küçük biraz çay kaşığı mı bal?

kızlar düşük tehlikenizin olmadığını söylediyse doktor lekelenmeniz yoksa vs. ilişki devam edebilirsiniz yasak değil. Ha ne olur, daha dikkatli olursunuz o kadar. Yoksa hamilelik bir hastalık değil neticede normal yaşantımıza devam edebiliriz doktorumuz aksini söylemedikçe. Ama nurdancım senin için daha erken bi doktoruna görün de canım sorun yok derse o zaman yaparsın.

canım ya yarım tatlı kasıgı yeterli :)

kızlarr sonunda derin bir ohh çektim bebişimi gördüm ultrasonda. fotoğrafıda elmde. kalp atışları için 5 aralık inşallah onuda duyarım.çok mutluyummmm

kızlarr sonunda derin bir ohh çektim bebişimi gördüm ultrasonda. fotoğrafıda elmde. kalp atışları için 5 aralık inşallah onuda duyarım.çok mutluyummmm

hayırlı uğurlu olsun canım kaçıncı haftan bende bu gün keseyi gördüm 10 gün sonra inşallah kendilerini görecekmişim:)

hayırlı uğurlu olsun canım kaçıncı haftan bende bu gün keseyi gördüm 10 gün sonra inşallah kendilerini görecekmişim:)

ben 5+1 de gittiğimde sadece keseyi görmüştüm canım cuma günü. bugün 5+4 deyim kese ve bebk göründü. ama hastahaneler farklıydı makineden kaynaklandığını düşünüyorum çok fark ediyo .. kalp atışları içinde idrara çok sıkışık halde gel dedi daha iyi sonuç alınıyomuş:KK54::KK54:

merhaba hanimlar
bugun bebegimi kaybettim. cok uzgunum. kalp atislari durmus ve kurtaj oldum.
umarim sizler bebeklerinizi alrsiniz saglikla.
benim yolum bu kadarmis nasip olmadi

merhaba hanimlar

canım cook gecmıs olsun... kesek acını dındırebılecek bırsey soyleye bılsem ama oyle bır cmle yok bılıyorum...

ben 5+1 de gittiğimde sadece keseyi görmüştüm canım cuma günü. bugün 5+4 deyim kese ve bebk göründü. ama hastahaneler farklıydı makineden kaynaklandığını düşünüyorum çok fark ediyo .. kalp atışları içinde idrara çok sıkışık halde gel dedi daha iyi sonuç alınıyomuş:KK54::KK54:

hayırlı olsun o zaman bebeşinle ilk görüşmen:) evet canım sıkışınca ultrasyon daha iyi çıkıyomuş.dediğin gibi makinelerdende kaynaklanır

Gunaydin herkese, Aramiza yeni katilan anne adaylarii Hosgeldinizzzzz.

Kizlar migde bulantilariniz devam ediyor mu? onceki yazilarimda yazdigim gibi limonlu ayva cok iyi geliyor, Allaha cok sukur benim cok azaldi, hafif oluyor ama herseyi yiyip icebiliyorum.

Bol bol sicak birseyler icin, ayrica yeni bir sey kesfettim naneli ayran, super iyi geliyor migdeme, cunku ben sut icemiyorum. Taze naneyle ayran yapip iciyorum, hem rahat uyuyorum hem de migeme iyi geliyor, hem de calsiyum :)

selam,
nanenin gebelikte kullanımını sakıncalı diye biliyorum istersen biraz araştır.:26:

merhaba hanimlar

canım çok geçmiş olsun, kendine çok dikkat et, moralini yüksek tut, siz sağlıklı olduğunuz müddetçe her zaman yeniden deneyebilirsiniz, bunu unutma canım.

inşallah canım, Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım, gerçekten o fotoğrah çok değerli oluyor :)

canım günaydın ya gecmıs olsun oncelıkle madem hastasın bna doktorumun onerdıgı ıkı onerıyı sana soyleyım, yarım tatlı kasıgı zencefıl tozu uzerıne yarım lımon suyu ve bır kasık bal karıstır uzerıne kaynar su dok ve ıyıce karıstır ıyı gelıyor. bır dıgerıde kuru ıncırı az suda kaynat sonra ıcınde ez ıncırı ve süz bır kahve fıncanının ıcıne bır kasık da bal koy ve karıstır bır ıkı yudum ıc gerısını de gargara yap . ıyı gelıyor

benim de öksürüğüm var dün tv.de duydum bu zencefilli karışımı içtim bir bardak iyi gelecek diye umuyorum canım ama senin dr. bişey dedi mi kaç fincan içilebilir en fazla acaba?

Bende çokkk üzüldüm senin için yeşimcim,inşallah kızın uzun ömürlü olur inş dilediğin zaman tekrar bebeğin olur.Seni çok iyi anlıyorum kızına sıkı sıkı sarıl...

X