2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben çok duygusalım ay..
az önce titaniğin müziğini dinledim klibiyle baraber tabi,ay nasıl ağladım ya
güzel filmdi

yeşimcim çok teşekkür ederim benide eklemişsin listeye ellerine sağlık canım

Kızlar benim SAT 30 Eylül, kilo 75 , ilk bebek ve tahmini doğum zamanı 7 Temmuz benimle aynı olan var mı?

Selam sizin topige yeni geldim
Ben de seninle ayniyim.Son adetim 30 Eylul ama 3-cu bebek,kilom 69, tahmini dogum 7 Temmuz
Ben hic ultrasona girmedim ultrason senin kac haftalik oldugunu soyledi?

ben eczacıyım, verilen antibiyotiğin hangisi olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirim.

ben de insallah temmuz annesiyim :) 07.07.2012 görünüyor tarih ve bugün 7 haftalık oldu bebeğim :) kızlar henüz ilk bebeğimmmm benim

slm anneler bende nasip olursa temmuz annesi olacağım tekrardan bu benim 3. bebişim olcak inşallah süpriz bebişim 2 oğlum var hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz

bu haftasonu maşallah temmuz annelerinde patlama oldu yaşasınndaha da artsın sayımız hepimiz sağlıklı hamilelik süreci ve sağlıklı doğumlar yapalım inşallah

ben çok duygusalım ay..
az önce titaniğin müziğini dinledim klibiyle baraber tabi,ay nasıl ağladım ya
güzel filmdi

ah ahh ben de her şeye duygulanıyorum sorma hormonlar coştu

herkese selamlar.bende temmuz annesi olacağım allah nasip ederse.8 hafta bitti. doğum 2 temmuz görünüyor. çok heyecanlıyım vakit durdu sanki geçmiyor. umarım burada paylaşarak çok daha çabuk geçer. hepimiz sağ salim alırız bebişlerimizi kucağımıza inşallah....:))))

arkadaşlar yatrak yazıyorum. bana bol bol dua edin.
şimdi 25 binlerde karından ancak görünüyor, 1 cm bişeydi en son. çarşamba yattım. doktor baktı,kese aşağıda yüzde 50 risk var dedi. perş. tekrar baktı. dünküne göre iyi dedi. büyüyor dedi. değerinde artıyo dedi. elimizden geleni yapçaz dedi. kanamam vardı.
işte öyle durumum.
vajinal progestan kullanıyorum.şu an leklenme sadece.

canım hecmıs oldun ınsallah atlatıcaksın bunu. bebişin sana sım sıkı tutunacak ınsallah dualarım seninle..

günaydın taze anne adayları......nasılsınız?

iyi haftalar olsun inşlh...sağlıkla geçsin...mutlu haberler gelsin.......

günaydın taze anne adayları......nasılsınız?

iyi haftalar olsun inşlh...sağlıkla geçsin...mutlu haberler gelsin.......

canım ben idare edıyorum bugun sabah mıde bulantısı kotuydu yenı yenı duzeldım ufaklık ben burdayım dıye cıglık atmaya ıyıden basladı daha artmaz umarım su bulantı. sende durum ne ?

allah yar ve yardımcın olsun cnm kötü şeyler getirme aklına.bol bol dinlen allaha emanet kuzucuklarımız..

canım ben idare edıyorum bugun sabah mıde bulantısı kotuydu yenı yenı duzeldım ufaklık ben burdayım dıye cıglık atmaya ıyıden basladı daha artmaz umarım su bulantı. sende durum ne ?

bende bulantı yok cnm,şimdilik iyi inşlh.bir prolem yaşamayız.allaha emanet olsunlar..onlar iyi olsunda varsın bulantı olsun neyapalım gelip geçici olur inşlh.bu c.tesi doktora gidicez. 26 sında inşlh.kalp atışlarını duyarız.inşlh.herşey yolundadır.

canım inşallah duyarsın pıt pıtlaru cumartesı bende haftaya gıdıcem kalp atıslarını duymaya :)

Günaydınnn kızlar...
İyi Haftalar hepimize. Aramıza yeni katılanlara da hoşgeldiniz diyorum. Yoktum birkaç gündür. Cuma dr.a gittim gördüm miniğimi. İlaçlarımı aldım. 2 hafta sonra da allah nasip kısmet ederse kalp atışlarını dinlemeye gideceğim.Benim bulantı ilaç kullanmama rağmen devam. Birde hafta sonu üzerineze afiyet feci bir baş ağrısı geçirdim. İlaçsız atlattım çok şükür.Sizin nasıl gidiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…