2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ins benimde normal olur . cok istiyorum
Ben zaten cok duyuyorum tedaviyle olmuyor ve sonra hooop dogal yolla bebis geliyor Allh zamani gelince veriyor iste
hastaliklar filan hep bahane ya. hic sorunu olmayan ciftler bile aylarca bekliyor bazen :)
ins saglikla alirz bebeklerimizi canim.

selam kızlar ben de sanırım 2012 temmuz annesiyim 29 temmuz olarak hesapladım internette, cuma günkü kan değerim 120,70ti.. yarın sabah tekrar gidicem kan testine
şu an itibariyle 4 haftalık hamileyim:):)

hayırlı olsun canım,valla bayağı kalabalıklaştık takip edemıyorum artık:)

selam temmuz anneleri sanırım ben de 2012 temmuz annesi olacağım 31 sene önce kendim temmmuz bebeğiydim kısmette bu da varmış eğer süreç sağlıklı ilerlerse temmuz da 2. çocuğum olacak.şimdiden herkese sağlıklı ve mutlu bir hamilelik dilerim.SAT :19/10/2011

hayırlı olsun canım

Kizimin adi buglem
14 aylik kizimmmmm bakalim nasil olacak hic bi fikrim yok

Hayirli olsuncanim saglikla alirsin ins kuagina

hoşgeldin canım ne kadar güzel yazmışsın ben de 30 temmuz doğumluyum bebeğimi ise 16-17 temmuz gibi doğuracağım kısmetse ama doğum anı beni çok tırstırıyor umarım Allah hepimize kolay doğumlar nasip eder

Kizimin adi buglem
14 aylik kizimmmmm bakalim nasil olacak hic bi fikrim yok

Allah bağışlasın canım ne kadar değişik bir ismi var kızının anlamı nedir?

Hayirli olsuncanim saglikla alirsin ins kuagina

hayırlı olsun canım

herkese teşekkürler

umarım herkes hayırlısıyla bebegını kucagına alır kızlar.Bende ıns.2012 temmuz annesı olacagım.Hayırlısıyla bebıslerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın ALLAH hepımıze hayırlı dogumlar kızlarr...

hayırlı olsun sevgili temmuz anneleri bende bu senenin temmuz annesiyim (erken doğduğu için mayıs ) biz çok şeyler paylaştık paylaşıyoruz umarım sizlerde bizler gibi sıkı arkadaşlıklar kurarsınız bu güzel kutsal annelik yolunda

slm anneler bende nasip olursa temmuz annesi olacağım tekrardan bu benim 3. bebişim olcak inşallah süpriz bebişim 2 oğlum var hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz

sağol canım ben de çok dua ediyorum. doktorlar araştırmaya gerek olmadığını söylediler. araştırmadılar maalesef.

Dr.ların gerek duymaması tuhaf. Komşumun iki düşüğü var bi sürü kontrolden geçirdiler. Sebep öğrenilse ona göre tedavi başlanırdı. Yani mesela kimi gebelerde kan pıhtılaşması oluyor bebeğe kan ulaşmayınca düşük gerçekleşiyor. buna göre kan sıvılaştırmak için tedavi başlanıyor. bu gibi durumlar için araştırılsa iyi olur. Canım inşaAllah bebeğin normal olur bir sorun çıkmaz. ALLAH korusun bir problemle karşılaşırsan bu sefer başka Dr.lara git araştırılsın.

çok geçmiş olsun canım yukarıdada paylaşmıştım yine güncelleme olsun paylaşayım.

Çocuk Düşmemesi İçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar.

Çok doğru yazmışsın Yeşimcim, Sürekli tedavi altında olup bebeğini kaybedenler var, ya da o kadar ağır işler yapıp sağasağlam doğum yapanlar var. Koruyan Rabbim korur inşaAllah bol bol dua. birde şimdi aklıma geldi ALLAH'ın 99 isminden Ya Müheymin cc. koruyup kollayan anlamında bu ismi şerifide okuyabilirsin her zaman. çünkü salavat ve esmaül hüsna ile birlikte dua etmek çok daha kabule şayandır.

Esmâ-Ül Hüsnâ, Allah'ın güzel isimleri demektir.

Bir âyet-i kerîmede:

"En güzel isimler O'nundur (Allah'ındır)" (el-Haşr, 24) buyurulmaktadır.

Diğer bir âyette de; en güzel isimlerin Allah'a ait olduğu belirtildikten sonra, bu isimlerle dua edilmesi tavsiye olunmaktadır (el-A'râf, 180).

icme bence o hapi hamilelerin kullanabilecegi antibiyotikler var onunla degistirisin.
yarin dr sor bence
bencede Dr. ile görüşmeden içme, yanlış hatırlamıyorsam hamileler için aksef antibiyotik uygun diye biliyorum. Dr ilacı değiştirebilir.

ben de insallah temmuz annesiyim :) 07.07.2012 görünüyor tarih ve bugün 7 haftalık oldu bebeğim :) kızlar henüz ilk bebeğimmmm benim
hoşgeldin canım, bebeğin hayırlı olsun. bende aynı 7 temmuz:) ama biz 8 haftalık olduk :)

meltemin durumu için üzüldüm,rabbim hepimizi esirgesin ancak,yeşim ve meltem durumunda olanları daha çok esırgesın,bazen dua etmekten baska çarenın olmadığı anlar olur,rabbim dualarımıza icabet etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…