2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben bi kaç gündür nete giremedim de yani gördüm doğru gitmek prob değilde burdaki doktor bekle dedi herkes de kan teti flan yazınca sormak istedim. teşekkür ederim doktoru dinlemeye karaa verdim cuma günü gidicem inşallah doktora sen ne öğretmenisin destny?

meslek lisesinde bölüm öğretmeniyim canım,moda tasarım bölümünde

canım nasıslın ? mide bulantıları baslamıs sende bende bır tek gece oluyo bır kac dk cok kotu oluyorum gecıyor ınsallah artmaz:nazar::nazar:

bende aynı öyle oluyo anırmallik var sanmıştım ama kişiye göre değişiyo demekki tam gece yattığımda çok şiddetli bulanıyo midem 3-4 dk sonra da geçiyo

sen ilköğretim misin? bizimkiler büyükler,14-18 yaş arası.gerçi rahatım:))yani iletişim anlamında rahatım yanlış anlaşılmasın:)

evet ben fen ve teknoloji ve öyle bir yerdeyim ki çocuklar şımarıklıkta tavan yapmışlar. inşallah benim bebeğim öyle olmaz ailenin eğitimde ne kadar önemli olduğunu öyle hisettim ki buraya geldiğimde :KK43:((

sağolun valla moralim biraz yerine geldi. doktor cinsel ilişki yasak dedi eşime söyledim hiç önemli değil 9 ay unuttm gitti sizin sağlığınız önemli dedi. o benden daha heycanlı hayal kırıklığı yaşasın istemiyorum dua edlm bol bol bebişlere bişey olmasın
Duanın açamayacağı hiçbir kapı yoktur. bol bol dua edelim birbirimize ettiğimiz dua çok daha etkili olduğuna dair hadisler var. rabbim yardımcımız olsun hepimizin inşaAllah. Gönlünü ferah tut birde her gece yatmadan önce eşin elini karnına koyup ya Mubdi cc (yoktan var eden anlamında) esmaül hüsnadan ALLAH'ın bu ismini 99 defa eşin okusun sende oku. her ihtimale karşı eşim ve ben sürekli okuyoruz inşaAllah rabbim korur.

'Çocuk Düşmemesi İçin Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar.'alıntı

arkadaşlar ben ilk hamileliğimde folic plas içmiştim hatta hamile kalmadan bir kaç ay önce başlamıştım.

bu dr.folbiol verdi günde yarım tablet iç dedi.sizler ne içiyorsunuz folik asit olarak?

Aynen bende günde yarım folbiol alıyorum. Doktorumdan hariç bikaç yerle görüştüm, folik asit içeren ilaçların içinde en çok tercih edilenler arasında folbiol ilk sıralarda yer alıyormuş:)))

merhaba arkadaşlar kısmetse bende temmuz annesi olcam sizler gibi.7+6günlük hamileyim muhtemel doğum 2temmuz.:nazar:

merhabalar..benim de ilk bebeğim olacak eğer sorun olmazsa inşallah..öncesinde 1 boş,1 de kimyasal gebelik yaşadım o yüzden çok korkum var.iyi şeyler düşünmek istiyorum.. zorlanıyorum. sat 11 ekim ama 1 hafta geriden geliyor.4 haftalık,10gün sonra kalp atışını duymaya gidicez.muhtemel doğum tarihi temmuz sonu gibi. Allahım hepimize nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı.

merhabalar..benim de ilk bebeğim olacak eğer sorun olmazsa inşallah..öncesinde 1 boş,1 de kimyasal gebelik yaşadım o yüzden çok korkum var.iyi şeyler düşünmek istiyorum.. zorlanıyorum. sat 11 ekim ama 1 hafta geriden geliyor.4 haftalık,10gün sonra kalp atışını duymaya gidicez.muhtemel doğum tarihi temmuz sonu gibi. Allahım hepimize nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı.

Canım kimyasal gebelik nasıl bişey?

MaşaALLAH her geçen gün çoğalıyoruz. :)

merhaba arkadaşlar kısmetse bende temmuz annesi olcam sizler gibi.7+6günlük hamileyim muhtemel doğum 2temmuz.:nazar:

merhaba hayırlı olsun bebeğin sağlıcakla gelsin kucağına inşaAllah.

merhaba arkadaşlar bende 8 haftalık hamileyim allahtan bir aksilik olmazsa 3 temmuzd doğum var :))))

merhaba hayırlı olsun, benimde 8 haftalık oldu inşaAllah. sat kaç?

merhaba İnşaAllah sorunsuz bir hamilelik neticesinde bebeğini kucağına alırsın. senin için 10 gün zor geçecek ama bu 10 günü bol bol dua ederek iyi değerlendimeni öneririm. inşaALLAH kalp atışlarını duyarsın. bu arada boş gebelik ve kimyasal gebelik sebeplerinin araştırılması için Dr. gittin mi?

hoşbulduk Yeşim .
teşekkür ederim listeye eklenmişim. birkaçgündür siteye giriş yapamadım yeni evimize geçtik yerleştim çok şükür bebekle biraz zor oldu. ayağa kalkmaya çalışıyor derken walla karşı olmama rağmen yürüteç aldık bugün ohh be dünya varmış. misafirim vardı yoruldum. bu arada biz daha kimseye söylemedik ilkini hemen ilan etmiştik. şimdi bi iyice belli olsunda bekliyorum . geçmişi okudum azıcık . bayağı kalabalığız daha çoğalır inşallah. herkese sağlıklı bir hamilelik ve doğum diliyorum arkadaşlar. benim oğlumdada bulantım hiç olmamıştı. 8 ay önce doğum yapmış bir anne olarak bilgiler taze ilk bebeği olacak arkadaşlara yardımcı olabilirim merak ettikleriniz varsa ? iyi geceler.

mrb benımde ıkıncı gebelıgım sanırım bugun tesaduf sonucu hamıle oldugumu ogrendım ama tetsı tekrarlamam gerekıyor pzt gunu degerım 43.3 cıktı benım ılk gebelıgım tup tedavısıyle oldu bu bızı cok sasırttı ıstemek ve ıstememk arasında kalan duygular ıcerısındeyım bı kızım var suan ve 14 aylık cok kucuk .....bakalım pzt test sonucu kac cıkacak

kızlarr moralim çok bozuk. dün 2 dk bir idrrara çıktım çok yanma oldu. hiç abartmıyorum tam 2 dk bir. en son peçeteye pembe renkli leke geldi 3 kere üst üste. acile gittim gece gece.kendi doktorum değildi ultrasonla baktı keseyi gördü 14.mm dedi fetus henüz görünmüyo dedi herşey yolunda görünüyo dedi ama kanama neden odu dediğimde düşük riski var dyo:KK43:((doğru dürüst açıklama yapmadı ilaç yazmadı tadını çıkaramıyorum hiç bişeyin:KK25::KK25::KK25::KK25:

canım bugun bende bu yanma olayıyla ogendım ıdrar testı yaptım ıkı kez ıkıncı cızgı dıgerıne goe acık cıktı gıttım kan verdım degerım 43 cıktı pzt testı yınelıcem deger yukselırmı acaba bu benım ıkıncı bebegım olacak eger hersey yolunda gıderse

kızlar kanamam var bu pazar gunu nereye gıdıyım ben ist avrupa yakası devlete gıtsem dr bulurmuyum ilgilenırlermi

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul05 Temmuz62Istanbul30
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5T.yong28
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
minicigimm01 Ekim08 Temmuz57Antalya26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
soffty3.bebek05 Ekim13 Temmuz6030
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
dora83ilk13 Ekim19 Temmuz58Ankara28
miniklerilk14 Ekim20 Temmuz60Bursa26
parpalimilk14 Ekim21 TemmuzIzmir
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz45Antalya29
Derenilk19 Ekim25 Temmuz50Sakarya25
44
Kocaeli
28
nurdansr
21 Ekim
27 Temmuz

nurdancim ekledim. hayirli olsun:nazar:
ben ilk gebeligime 48 kilo ile kaldim cok zayfim diye dusunmustum ama benden zayiflarida varmis. 42 kilo baharda:)
bol bol yiyebilirsiniz kilo sorunu olmayacak ne guzel :)

canım bugun bende bu yanma olayıyla ogendım ıdrar testı yaptım ıkı kez ıkıncı cızgı dıgerıne goe acık cıktı gıttım kan verdım degerım 43 cıktı pzt testı yınelıcem deger yukselırmı acaba bu benım ıkıncı bebegım olacak eger hersey yolunda gıderse
hayirli olsun:nazar: bir bebisin daha var sanirim:) ismide cok guzelmis kac yasinda simdi?
benimde ocakta 3 yasini bitirecek bir Defnem var. cok yaramaz:)
hoşbulduk Yeşim .
teşekkür ederim listeye eklenmişim. birkaçgündür siteye giriş yapamadım yeni evimize geçtik yerleştim çok şükür bebekle biraz zor oldu. ayağa kalkmaya çalışıyor derken walla karşı olmama rağmen yürüteç aldık bugün ohh be dünya varmış. misafirim vardı yoruldum. bu arada biz daha kimseye söylemedik ilkini hemen ilan etmiştik. şimdi bi iyice belli olsunda bekliyorum . geçmişi okudum azıcık . bayağı kalabalığız daha çoğalır inşallah. herkese sağlıklı bir hamilelik ve doğum diliyorum arkadaşlar. benim oğlumdada bulantım hiç olmamıştı. 8 ay önce doğum yapmış bir anne olarak bilgiler taze ilk bebeği olacak arkadaşlara yardımcı olabilirim merak ettikleriniz varsa ? iyi geceler.
canim kendini cok yorma zorlama, bak bu gunler cok onemli ve ciddi, ben lekelerle ugrasiyorum hala.
biliyorum cok zor olur yatamazsin belki ama misafir olaylarina cok girip yorma kendini 3 ay bitince yaparsin
kotu dusunme canim ins duyarsin kalp atislarini.

X