2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

benide ekleyebilirsin canım gününü bildir bana ne zaman dersen okurum.Allahım en kısa zamanda nasip eder inş sanada

emirecim şimdi gördüm mesajını bende seve seve okurum canım.Rabbim yardımcın olsun ve hayırlı bir evlat nasip etsin sana inşallah

Bende yardımcı olurum size

zeynepazra canım bende okurum ne zamansa söyle. Ne sorununuz varsa bana yazarsan deneyimlerimide paylaşırım benimde 2,5 senede oldu.

Kızlar göbişler ne alemde? Ben pantolonlarımın düğmelerinin asla kapanmamasından anlıyodum ama sanki kilo göbeği gibi geliyodu hamile göbeğine benzetemiyodum dr iç karnın geniş demişti ama göbişte şekillenme büyüme başlamış artık herkes söylüyodu bende farketmeye başladım artık kilo göbeğini aşıp baya göbekli olmuşum sizlerlede paylaşayım hatıra kalsın dedim inşallah kocaman olduklarınıda görürüz

canım çok tatlı olmuşsun maşallahhhhhh sanada bebişinedeeee

genel olarak sormustum arsima sen hç alışveriş yaptın mı limangodan

canım geç oldu ama ben limangodan çok alışveriş yaptım, ürünü beğenmezsen geri iade edebilirsin, ben beğenmediğim şeyleri geri gönderdim, bir sorunla da karşılaşmadım.

İnşallah en kısa sürede hayırlısıyla bebişine kavuşursun canım, ayetel kürsi bilmiyorum ama istersen senin için okunuşunu öğrenip okurum, bu şekilde sana faydası olur mu bilmiyorum ama o olmasa da ben senin için bütün hamileliğim boyunca dua edeceğim, bu kadar uzun süre gerek kalacağını sanmıyorum inşallah

canım maşallah -nazar yaptım ama olmamış-göbişin çok güzel olmuş benim ki hiç güzel değil ya göbek deliğinin olduğu yer biraz içe göçük bebiş yukarı geldikçe düzelir sanırım, ama bu hali güzel değil gerçekten

Son düzenleme:
arsıma canım ögrenmıssın cınsıyetını hayırlı ugurlu saglıklı gelsın. buba da ogrenmeye gıtmis valla ohh ınsallah o da ogrenır tabıkı ınsallah bende gıttıgımde ogrenırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…