2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım centrala başak hanıma gittim çok memnun kaldım çok ilgili sevecen bir doktor
seninkinedemi kız dedi?

memnun kalmana sevindim. 12. haftada erkeğe benziyor demişti. geçen perşembe günü zorladı, zorladı iki çizgi gördü bana da gösterdi, vajen dudakları olabilir dedi. ama çizgilerin uzantısı varsa erkektir dedi, bacak bacak üstüne atmıştı, gerisini göremedi doktor. yani başladığımız noktaya geri döndük. fifty fifty :KK9:

hafta içine yaz burda olayım ki mesajını alayım evden çok girmem
normalde çalışıyorum cumartesileri ama haftaya konuşup gelmemeyi rica edicem d:

Peki doktor ne diyor ?

o zaman 27 şubat pazartesiye yazayım canım aslında öyle önemli bir sorunumuz yok allaha şükür ama nasip işte

arkadaşlar merhaba biliyorum ben bu kısma yazabilecek bi konumda değilim ama başka çarem kalmadı bir seneden fazla süredir bebek sahibi olmak istiyorum bunun için her yolu denedim ama olmadı şimdi 41 hamileden ayetel kürsi toplanırsa Allahın izni ile hamile kalınabileceğini duydum ama çevremde bu kadar çok hamile yok o yüzden de sizden yardım istiyorum Allah rızası için hergün bir kişi okuyacak sadece bir tane bana yardım eder misiniz adım emine bu arada

Bende okurum canım..Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş.

Birde gönlünü ferah tut.Beyin ve vücut olarak en rahat döneminde hamile kalıyorsun.

allah razı olsun ya hiç bu kadar samimiyetle karşılacağımı düşünmemiştim allah sizi de hayırlısıyla kavuştursun yavrunuza

ben hamile oldugum gunden beri ALLAH olanada versin diorum ve birine duamla yardım edecem daha guzel bi duygu olamaz seni arkadas listeme beklicem ve dediğim gibi yapacam inşallah en yakın zamanda ALLAH yuzunuze bakar hayırlısıyla sizde bbek shibi olursunuz

allah razı olsun canım allah senin de hayırlı muratlarını nasip etsin inşallah

Bende okurum canım..Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş.

Birde gönlünü ferah tut hiç ummadığın anda oluyor tarihi ver canım ona göre okur mesaj atarım

Allahım gönlüne göre verisn

X