2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

zeynepazra canım bende okurum ne zamansa söyle. Ne sorununuz varsa bana yazarsan deneyimlerimide paylaşırım benimde 2,5 senede oldu.

Kızlar göbişler ne alemde? Ben pantolonlarımın düğmelerinin asla kapanmamasından anlıyodum ama sanki kilo göbeği gibi geliyodu hamile göbeğine benzetemiyodum dr iç karnın geniş demişti ama göbişte şekillenme büyüme başlamış artık herkes söylüyodu bende farketmeye başladım artık kilo göbeğini aşıp baya göbekli olmuşum sizlerlede paylaşayım hatıra kalsın dedim inşallah kocaman olduklarınıda görürüz :nazar:

Eki Görüntüle 336317

:nazar:masalah hem gobuse hemde icindeki tatli bebise kiz gobegi gibi canim kizimda benim gobegimde boyledi yuvarlak cikmis annesi ben burdayim demeye baslamis melegin

bende koydum acele acele esıme cektırdım bu da benım gobegım :KK52: $IMG0471A.jpg

Sağolun kızlar benim öncedende göbek vardı ondan fazla büyük görünüyo ama böyle değildi tabi hamile göbeğine benzemiş artık. Göbek deliğim civarı henüz benimde göçük ileriki zamanlarda düzleşcek oralar ama midem büyüdü nasıl şeyse 2 kat oldum aslında ama kıyafette düz duruyo bereket:)

selam kızlar, nezamandır yazamıyodum,
tecrübelerinize ihtiyacım var,
şuan 16 artı 4 günlük bebegim,3. ayımda karnım hemen büyüdü,
son bi haftadır göbeğimin alt tarafında bazen sağda bazen solda yumurta gibi sertlik oluşuyo sonrasında geçiyo, hafif kasılma gibi de hissediyorum,
bebeğin hareketleri midir sizce bu?

:nazar:masallah seninde gobusune bebisine canim seninkide cok guzel cikmis
ve yuzde yuz bi tahmin senin bebisin bitane kucuk erkek doktor erkek derse beni getir aklina

hadı bakalım canım hayırlısı soz aklıma gelecek kısıler arasındasın burda ıkı komsum ve annemde aynı duyguları soyledıler eger erkekse melekseeen bıldın dııyecegım:KK52:

MELEKSEN ağzın bal yesin inşallah kızdır annemde hep öyle diyo banada öyle geliyo yaygın şekilli bakalım görcez haftaya kadar gitcem başka doktora.

BEKSU bacım benim hafızam çok kıt kimler öğrendi cinsiyeti tam bilmiyorum anca çizelgede görürsem yani kusura bakma ama cinsiyet belli değilse göbeğin aynı erkek göbeği gibi sivri maşallah seninde baya belli benim midemde büyüdü şişko göbeği oldu hamile göbeği gibi değil sanki:)

MELEKSEN ağzın bal yesin inşallah kızdır annemde hep öyle diyo banada öyle geliyo yaygın şekilli bakalım görcez haftaya kadar gitcem başka doktora.

BEKSU bacım benim hafızam çok kıt kimler öğrendi cinsiyeti tam bilmiyorum anca çizelgede görürsem yani kusura bakma ama cinsiyet belli değilse göbeğin aynı erkek göbeği gibi sivri maşallah seninde baya belli benim midemde büyüdü şişko göbeği oldu hamile göbeği gibi değil sanki:)
ayyy yok canım benımkı nerden bellı olacak kaldım buralarda:KK19:ben artık persembeye erteledım gıdıyorum zaten 6 subatta memlekete ya o zaman bellı olur kesın annemlere gıdınce yazarım sıze telden kk ya gırmek benı yoruyor:nazar:

yok canım bence senin göbiş çok güzel bir kız göbeği olmuş, ama şişko göbeği değil tam göğsünün altından başlıyor çünkü, :nazar::nazar:

Meleksen'le aynı anda yazmışız Beksu senin kesin oğlun olcak hayırlısıyla:)

BET456 bebeğin o sertleşen yerde toplanıyodur onu hissedersin geziyolar veletler içerde:)

Meleksen'le aynı anda yazmışız Beksu senin kesin oğlun olcak hayırlısıyla:)

BET456 bebeğin o sertleşen yerde toplanıyodur onu hissedersin geziyolar veletler içerde:)

canım bılmıyorum ama dun tek basıma bır tuku pısmanıye yedım :KK17:esıme sadece bır top bıraktım sonra utandım cocuk gıbı naptım ben dıye

İnşallah en kısa sürede hayırlısıyla bebişine kavuşursun canım, ayetel kürsi bilmiyorum ama istersen senin için okunuşunu öğrenip okurum, bu şekilde sana faydası olur mu bilmiyorum ama o olmasa da ben senin için bütün hamileliğim boyunca dua edeceğim, bu kadar uzun süre gerek kalacağını sanmıyorum inşallah :KK16:

canım benim allah razı olsun ALLAH HAYIRLI MURATLARINI VERSİN İNŞALLAH ÇOK İYİSİN

zeynepazra canım bende okurum ne zamansa söyle. Ne sorununuz varsa bana yazarsan deneyimlerimide paylaşırım benimde 2,5 senede oldu.

canım allah razı olsun sende benim için 6 mart salı gününe okuyabilir misin aslında çok belirgin bir sorunumuz yok ama olmuyo nasip işte

Okurum tabi aklıma geldikçede okurum ama bize ismini söyleki kimin için diceğmizi bilelim.
Rahim filmi çektirmeni mutlaka tavsiye ederim bi tıkanıklık varsa boşuna tedavi görüyosun yoksada için temizlenmiş oluyo benim tüplerim açıktı ama o ay kaldım öyle fazla acılı ağrılı değil ama narkozda alabilirsin çekildiysen temizse yumurtlamanda iyise kafandan atcaksın olmazsa aşılama olur diye düşün hem kolay hemde ucuz bi yöntem onu denersin herşeyin vakti zamanı var işte bizim sınavımızda bu. Eşinde hafif bi problem varsada bizim uyguladığımız bi kür var onu yazarım.

Okurum tabi aklıma geldikçede okurum ama bize ismini söyleki kimin için diceğmizi bilelim.
Rahim filmi çektirmeni mutlaka tavsiye ederim bi tıkanıklık varsa boşuna tedavi görüyosun yoksada için temizlenmiş oluyo benim tüplerim açıktı ama o ay kaldım öyle fazla acılı ağrılı değil ama narkozda alabilirsin çekildiysen temizse yumurtlamanda iyise kafandan atcaksın olmazsa aşılama olur diye düşün hem kolay hemde ucuz bi yöntem onu denersin herşeyin vakti zamanı var işte bizim sınavımızda bu. Eşinde hafif bi problem varsada bizim uyguladığımız bi kür var onu yazarım.

CANIM İSMİM EMİNE RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM ONDA DA SORUN YOK ÇOK ŞÜKÜR KÜRÜ YAZARSAN SEVİNİRİM

beksucum maşallah göbişe çok tatlı bende çektim ama koyamıyorum .şimdi yorumlara göre sivri olursa erkek oluyo demişler ama benimki yassı dr erkek dedi 12 haftalıkken yanılma payı varmı acaba diye sevinsemmi :KK1:

X