2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

tamam canım bakıcam inşallah bulurum istediğim gibi... bunların travel sistem olanlarıda varmı peki bi bilgin?çok teşekkürler bu arada

Canim bunlar travel system zaten cok kolay kapaniyor kucucuk oluyor istersen ekstralarini satin alabiliyorsun araba koltugu gibi.. ama 3 tekerlekli ve yone gore donen tekerleklileri asla tavsiye etmiyorum dengeyi saglayamiyorsun benim kizim yuzunun uzerine dustu kac kez kullanmadim birdaha resmen tehlikeli.:nazar:

genel olarak sormustum arsima sen hç alışveriş yaptın mı limangodan

bebek için aldım bikez güzel çıkmıştı şansa
şirinler kampanyası geliyor onun kumaşı inanılmaz kaliteli tavsiye ederim

bunlarda bizim ilk cicimiz ve battaniyemiz

çok güzel sağlıkla kullansın

cinsiyetni merak ettim cnm:)

:KK1::KK1::KK1:

Yaaa çok kötüsün :KK1:
Şaka bir yana da hayırlısı olsun.
Sağlıkla sihhatle gelsinlerde..

:KK9::KK9: emin olmadığı için söylemim diyorum değişirse :emir_bebek:

16. GEBELİK HAFTASI (15+0, 15+6. GÜNLER)
olduğuna göre ilk hareketlerde bu haftalarda hissedilirmiş, ben son 2-3 gündür kanat çarpması ya da göz seyirmesi gibi hissediyorum.
Arada oluyor ama bilemiyorum acaba o mu diyorum?:nazar:

Var mı hisseden ya da tecrübeli olan?

Canim bunlar travel system zaten cok kolay kapaniyor kucucuk oluyor istersen ekstralarini satin alabiliyorsun araba koltugu gibi.. ama 3 tekerlekli ve yone gore donen tekerleklileri asla tavsiye etmiyorum dengeyi saglayamiyorsun benim kizim yuzunun uzerine dustu kac kez kullanmadim birdaha resmen tehlikeli.:nazar:

oyy kuzum:KK50: beniimmm hiç kıyamam düşmesineee geçmiş olsunn...:KK50:sanırım bu yöne göre dönen tekerlekler derken demek istediğini anlıyorum canım bi kaç kez yeğenlerimde denk gelmişliğim var dediğin gibi zor oluyor bide benim boyumda kısa olduğu için özellikle çok kocaman bebek arabalarından almak istemiyorum arkada sanki kendi arabasını ittiren çocuklara benzemek istemem kesinliklee heheh :KK1: tamam canım mutlaka dikkate alıcam..o gösterdiiğin modellere resmen bitiyorum süperler:KK9: senin gönderdiğin linkin dilinden ve para biriminden anlayamadım ama araştırmasını yapıcam çok teşekkürler canım verdiğin bilgiler için,değerlendiricem ona göre araştırıcam mutlaka...

merhaba herkese :) şimdi doktordan geldimm oğluşum oluyoooo :) sizlerle paylaşmak istedim.allah hepinizin gönlüne göre versinn.çok heyecanlandım :)

merhaba herkese :) şimdi doktordan geldimm oğluşum oluyoooo :) sizlerle paylaşmak istedim.allah hepinizin gönlüne göre versinn.çok heyecanlandım :)

merhabaaa!! çok sevindim canım gözün aydınn:))heyecanlanılmaz olurmuu süper yaa çok sevindim:KK9: darısı başımaa:KK52: kaç haftalık öğrendinn???

kızlar netten alışveriş yapanlar için yeni bi site. üye olmanız gerekiyor. trendyol gibi.
gerçekten çok uygun değişik şeyler var.
ilk alışverişte 10 tl indirim var üstelik.
ben hergün takip ediorum.
adresi şu

https://www.unnado.com/davet/kubracotur_204085

bide quinny portbebe satıyorum almak isteyenlere.

..
Eki Görüntüle 336148

canım eğer sende netten alışveriş yapıyorsan unnado nun dışında minimoy diye bir site ve birdebutikbebe die bi site var buralarda da unnado gibi çok güzel şeyler oluyor :)

kızlar doktorum aradı bugun 5:30da randevum var ınsallah ögrenecegız cınsıyetı:KK55: heyecandan kusucam resmen:KK19: 1 subatı bekleyemedım napııım:)gelınce görüsürüz artık ınsallah müjdeyı verırım

kızlar doktorum aradı bugun 5:30da randevum var ınsallah ögrenecegız cınsıyetı:KK55: heyecandan kusucam resmen:KK19: 1 subatı bekleyemedım napııım:)gelınce görüsürüz artık ınsallah müjdeyı verırım

inşallah öğrenirsiniz canım.hayırlı haberlerle gelirsin inş :):)

kızlar bende doktordan şimdi geldim bizimki dayamış bacakalarını açmadı bir türlü doktor biraz inceledi kesin olmamakla beraber kız dedi bakalım 3 hafta sonra tekrar çağırdı
artık o zaman kesinleşir herhalde:KK34:

X