2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

16. GEBELİK HAFTASI (15+0, 15+6. GÜNLER)
olduğuna göre ilk hareketlerde bu haftalarda hissedilirmiş, ben son 2-3 gündür kanat çarpması ya da göz seyirmesi gibi hissediyorum.
Arada oluyor ama bilemiyorum acaba o mu diyorum?:nazar:

Var mı hisseden ya da tecrübeli olan?

arada var öle şeler gazda çok bu ara hangisi o hangisi bilemedim :KK70:

Bizimki de tam kesin değil.
Hayırlısı neyse o olsun inşallah

hayırlısıyla sağlıkla gelsinlerde

merhaba herkese :) şimdi doktordan geldimm oğluşum oluyoooo :) sizlerle paylaşmak istedim.allah hepinizin gönlüne göre versinn.çok heyecanlandım :)

gözün aydın olsun

bende üye oldumm:KK9:

ben üyeyim zati :)

kızlar doktorum aradı bugun 5:30da randevum var ınsallah ögrenecegız cınsıyetı:KK55: heyecandan kusucam resmen:KK19: 1 subatı bekleyemedım napııım:)gelınce görüsürüz artık ınsallah müjdeyı verırım

gözün aydın git öğren bakalım :)
şubat dediğin 1 ay sonra sanki 1 gün sonra kız hahahaha

kızlar bende doktordan şimdi geldim bizimki dayamış bacakalarını açmadı bir türlü doktor biraz inceledi kesin olmamakla beraber kız dedi bakalım 3 hafta sonra tekrar çağırdı
artık o zaman kesinleşir herhalde:KK34:

hadi hayırlısı
bu kızlar inatçı zaar :KK70:

herkese merhaba . bende 24 temmuzda dogum edıyorum .. kızım olacakmıs benımkısı hemen gosterdii:KK1::KK16:

gözün aydın

kızlar bende doktordan şimdi geldim bizimki dayamış bacakalarını açmadı bir türlü doktor biraz inceledi kesin olmamakla beraber kız dedi bakalım 3 hafta sonra tekrar çağırdı
artık o zaman kesinleşir herhalde:KK34:

hayırlı olsun.. :nazar: benimki de aynı pozisyonda, göremedi doktor. :KK17: darısı bizim başımıza..:KK49: bu arada central'e mi gittin?

kızlar doktorum aradı bugun 5:30da randevum var ınsallah ögrenecegız cınsıyetı:KK55: heyecandan kusucam resmen:KK19: 1 subatı bekleyemedım napııım:)gelınce görüsürüz artık ınsallah müjdeyı verırım

İnş öğrenirsin allah gönlündekini verir inş cnm darısı bana ve benim gibi öğrenemeyenlerin başına benim 10 gün var daha öğrenmem için şafak sayıyorum resmen
:KK5:

merhaba kızlar nasılsınız inşallahhhh

ee kavuştunmu noldu :))))))))))

kızlar cumartesi öğlen herhangi hastaneye gidicektim cinsiyet için
eşime süprüz yapayım dedim yok hepsi dolu
eve gelince dedim böyle böyle die dışarı çıkacaktık hadi gidelim dedi
evimize yakın bi hastaneye gittik ben girdim odaya o kayıt açtırmaya gitti
acile gidince şikayette bulunmam lazım :) ağrımı bahane ettim
ilk apandistten şüphelendi muayne edişinden anladım apandistim yok benim dedim öylemi dedi :)
sonra sebeplerini söyledi
ilk gebelik olduğu için rahimin hareketlerini yadırgarmış vücut ondan olabilir dedi
birde ben apandist ameliyatımda içerde yapışan bi bölüm varsa rahim büyüyerek onu açmaya çalışabilr dedi
bebeğimize baktı burası neresi şurası neresi die bana sordu hep ve doğru bildim :)
sata göre 5 gün büyüktüm normalde bu kadına göre bi 5 gün daha büyük oldum o gün 15+1 idim 15+6 çıktı :)
iyi olduğunuda gördüm ya aaa o kadar büyük madem cinsiyetide belli olur dedim :)
sen ne istiyorsun bakayım dedi
benim için farketmez o ii olsunda kız erkek hepsi istenir dedim
....... gibi görünüyor dedi
eşim geldi o sırada hemşire içeri geçebilirsiniz dedi onada işte bebek hakkında bilgi verdi ii fln diye
eşimde sordu cinsiyeti tam 3 kez hahaha kadın emin değilim ama ...... gibi dedi
eşim havalara uctu dedim bu ka sevinme bide değişirse üzülcen
isim fln baktık anladımki ismi kendi koyacak benim dediklerimi dikkate bile almıo hahahaha
hastaneye gitmeden önce telefon ekranıma ve faceye bi bebek resmi koymuştum hastaneye gittik kuzumda o şekilde ellerini yanaklarına koymuş duruodu

yok ayol yarın yazdım ya :KK70: :d :d yarın 13:30 daaaaaaaaa :KK52::KK52: kocacın çok sevindiğine göreeeeee bence kesinnnn ERKEK :KK9::KK9::KK9: sağlıkla gelsin canım :)

16. GEBELİK HAFTASI (15+0, 15+6. GÜNLER)
olduğuna göre ilk hareketlerde bu haftalarda hissedilirmiş, ben son 2-3 gündür kanat çarpması ya da göz seyirmesi gibi hissediyorum.
Arada oluyor ama bilemiyorum acaba o mu diyorum?:nazar:

Var mı hisseden ya da tecrübeli olan?

ben geçen haftadan beri hissediyorum bunları.. 2 gün önce hele bariz hissettim.. çok heycan vericiydi yaaa :)

duraamadı bakk görüyonmuuu çatladı resmenn :KK1::KK1::KK1: e hadi öğrenirsin canım inşalah :)

arkadaşlar merhaba biliyorum ben bu kısma yazabilecek bi konumda değilim ama başka çarem kalmadı bir seneden fazla süredir bebek sahibi olmak istiyorum bunun için her yolu denedim ama olmadı şimdi 41 hamileden ayetel kürsi toplanırsa Allahın izni ile hamile kalınabileceğini duydum ama çevremde bu kadar çok hamile yok o yüzden de sizden yardım istiyorum Allah rızası için hergün bir kişi okuyacak sadece bir tane bana yardım eder misiniz adım emine bu arada

arkadaşlar merhaba biliyorum ben bu kısma yazabilecek bi konumda değilim ama başka çarem kalmadı bir seneden fazla süredir bebek sahibi olmak istiyorum bunun için her yolu denedim ama olmadı şimdi 41 hamileden ayetel kürsi toplanırsa Allahın izni ile hamile kalınabileceğini duydum ama çevremde bu kadar çok hamile yok o yüzden de sizden yardım istiyorum Allah rızası için hergün bir kişi okuyacak sadece bir tane bana yardım eder misiniz adım emine bu arada

ben yardımcı olmak isterim size

yok ayol yarın yazdım ya :KK70: :d :d yarın 13:30 daaaaaaaaa :KK52::KK52: kocacın çok sevindiğine göreeeeee bence kesinnnn ERKEK :KK9::KK9::KK9: sağlıkla gelsin canım :)

haa yarın mu ben bugün sandım :KK70:
benim kocam bildiğin erkeklerden deildir dicem anlaşılcak sanki hahahahaha

bu arada arkadaşlar eğer okumak isterseniz 24 şubattan itibaren 15 günüm boş:26:

ben okurum Allah kabul etsin şimdiden
sende 41 gün meryem suresi oku kendin için
hangi gün okumam lazımsa mesaj at okurum diğer türlü 24 şubat sonrası dion unuturum

ben okurum allah kabul etsin şimdiden
sende 41 gün meryem suresi oku kendin için
hangi gün okumam lazımsa mesaj at okurum diğer türlü 24 şubat sonrası dion unuturum

canım allah razı olsun meryem suresini bitirdim allah kabul eder inşallah senin ismini 25 şubata yazsam yine hatırlatırım inşallah o gün

canım allah razı olsun meryem suresini bitirdim allah kabul eder inşallah senin ismini 25 şubata yazsam yine hatırlatırım inşallah o gün

hafta içine yaz burda olayım ki mesajını alayım evden çok girmem
normalde çalışıyorum cumartesileri ama haftaya konuşup gelmemeyi rica edicem D:

peki doktor ne diyor ?

Son düzenleme:
X