2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

nergiscim hly7cim walla dayanamıyorum halamlarda cok sıkıstırıyorlar:KK55:meraklı melahatler aynı ben de onlara cekmısım..

aradım bugun ama amelıyatı warmıs 4 gıbı tekrar arayacagım yarın ıcın konusacagız..esımde uzakta oldugu ıcın ıkımızde ha bıre rüyamızda görüyoruz ben tam olarak hc görmedım ama esım erkek görmus ..bakalım dıs görüsünüsümü görenler de erkek dıyor ama ben doktor onaylı cınsıyet ıstıyorum artık..:KK19: o kadar güzel cıcıler varkı bakıp bakıp dayan dıyorum kızım az kaldı:KK55:

kızlar sız baya araba fılan bakmıssınz fıyatlarıda cok uygun maasallah..bızde esımle ıstanbuldayken bakmıstık ama 1000küsürdü cogu:s bız mı fazla abarttık yoksa uygunlarına mı denk gelmedık anlamadım bıde ındırımdeydı en son begendıgımız..annem aldırtmadı daha erken dıye nerdeyse o gün alacaktık.

3 tekerlıklıyı görevlı adam kaldırım vs cıkarken önden tek basına kalkmıo yüksek bı yere cıkaramazsınız dedı..bılmıyorum ne düsünürsünüz.

Canım banada 3 tekerlekliyi önermediler bide kk'nın eski konularında kullananların kimisi şikayet ediyodu ama kimiside çok memnun herkesin kullanma sıklığı yeri farklı bana baston puset yeter sen almaya bile gerek görmezsin diğeri 2000 tlye alır herkes gönlüne göre bişe alcak. Ben küçük yerde olduğum için hep internetten araştırdım bazı yabancı ünlü markalar çok pahallı yani 1000 tl ye ben hem beşik hem araba hemde bikaç eksiğini alırım ama kimisine çok gereklidir yada durumu iyidir ona bişe diyemem. Baktım o pahallı modellerin biçoğu kullanışsız ama 750 tl falan mesela bebekken kullanılmıcak bi baston puset ne yatıyo ne önde koruma tablası var ona o kadar para vermeye değmez ama mesela çok fonksiyonlular var 3'lü setler falan onlara değer ben gerek duymadım sana gerekli olabilir internetten araştırmanı öneririm gittigidiyor güvenli bi site mesela orda daha ucuz satanlar var aynı ürünü daha zamanımız çok araştırır öyle alırsın. Bana kalsa ben yerli malı bi markayıda alırdım özellikleri iyi olsun yeter ama eşim bunu istedi aldık bakalım...

Akşam babam rüyasında beni görmüş önceden söylemiştim hamile olduğum ayda görmüştü malum oluyo adama:KK1: Dediki hiç dr.a gitme ben sana söyliyim kızın olcak hadi dedim hayırlısı önceki akşamda ben küçük bi kızın bizim evin kilidini açmaya çalıştığını gördüm o yüzden diyorum ya eminim diye içten içede seviniyorum biliyosunuz çok istiyorum kızım olsun ama terside çıkabilir sağlıklı olsunda yeter...

canımmmm geçmiş olsunnn çok şükür bebişde sen de iyiymişsiniz..benim damadımın da maşallahı var:nazar: :nazar::nazar::nazar:

saol canim aksam omrumden omur giti benden gider bebisim diye kanamam yotu
tek bembe beyaz nbi akinti akmisti ama ben cok korktum allahim bida birimize boyle seyleri yasatmasin vuruldum igne bebegin olumusu cigerlerinin olusumu icinde iyimis ndoktor dedi
plasenta asagida olunca erken dogura biliyomusun bazen kizimdada vardi ama gecmisti

senin prensesin kilosu ne kadardi canim
doktor herseyine bakti gununden bayagi iyi cikti dedi :nazar:

elbebekgul bebek canim cok saol bizde pek sik iliskiye girmiyoduk birde adamdan ben istedim
:KK17: adam benim esimde pek korkar ama kizmda 7 aydan sonra bile iliskiye giriyoduk bisi olmamisti hic yedigim seyler gunde en az 3 elma 2 kivi sabah yumurta peynir mutlaka portakal suyu veya portakal cok yiyorum gecen tvde portakal bebekler icin anne karninda cok iyi diyodu
balik haftada 1 de olsa yiyorum boyle iste canim doktor kagida yazdi babasila bizle konusurken kilosu 300 gram boyuda buyuk olasilikla 22 cm dedi
benim kizim hep gununden 1 gun 2 gun ileri giderdi ama masallah 3.750 gram dogdu 51 cm
bu ileri gidiyoya babasi gibi 5 kilo dogmasin :KK53:

elbebekgul bebek canim cok saol bizde pek sik iliskiye girmiyoduk birde adamdan ben istedim
:KK17: adam benim esimde pek korkar ama kizmda 7 aydan sonra bile iliskiye giriyoduk bisi olmamisti hic yedigim seyler gunde en az 3 elma 2 kivi sabah yumurta peynir mutlaka portakal suyu veya portakal cok yiyorum gecen tvde portakal bebekler icin anne karninda cok iyi diyodu
balik haftada 1 de olsa yiyorum boyle iste canim doktor kagida yazdi babasila bizle konusurken kilosu 300 gram boyuda buyuk olasilikla 22 cm dedi
benim kizim hep gununden 1 gun 2 gun ileri giderdi ama masallah 3.750 gram dogdu 51 cm
bu ileri gidiyoya babasi gibi 5 kilo dogmasin :KK53:

Maşallah gerçekten çok iyi besleniyosun cnm bende daha dikkatli olcam bundan sonra ilk zamanlar o kadar kastımki şimdi bunaldım hiç dikkat etmemeye başladım ama bebiş için yemem gerek. Kızının kilolarında olması yeter inşallah oğlunda çok tombiş olup sana çektirmez:KK1:

Herkese iyi haftalarr.
Grip olduğum için raporluydum geçen hafta evde dinlendim .
Çok ağır bir grip geçirdim.
1 elma, 1 limon portokal kabuğunu demdedim ve içtim
.Benim iyileşmeme epey yardımcı oldu,
Bu soğuk gülerde hasta olan arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Cinsiyetimizi büyük ihtimal öğrendik:nazar:
Büyük ihtimak kız dedi doktorumuz ama 14 şubatta kesinleşecek.
Elif Berramız geliyor inşallah
Hala ciciler alamadım
Çevremde ki herkes kız diyordu.Cinsiyet öğrenmek de çok güzel bir duyguymuş
Arkadaşlar elevit bende aşırı mide bulantısı yaptı
.Kusmalar tekrar başladı.
Sizde de böyle oldu mu?

$images.jpg Kızlar chicconun bu bebek bakım setini alcam kısmetse arabamızlada uyumlu takım gibi kullanırım çantasını ürünleri tek tek alsam daha fazla tutuyo bunun yanında çantasıda var daha iyi. Bide arabanın ayak örtüsü yok yağmurluğu var ama çok lazım olursa arkadaşım bana hiç kullanamadığı bi battaniye vermişti önden fermuarlı tulum gibi oluyo mavi renk kız olursa mavi olmaz yaa falan diyodum o battaniyeye siyah yada kırmızı kılıf diktirmek aklıma geldi fermuarlıda olunca tulum gibi kullanırım arabada olmazmı ki? Çok çözüm bulucu ve tutumlu gödüm kendimi :KK9:

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseil
iskiye girdik
peceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz
cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin :KK14:

MELEKSEN geçen hafta benimde öle oldu çok açık pembemsi bi kan geldi doktorumu aradım oda ilişki oldumu dedi evt dedim normal dedi ama 10 gün ilişkiye girme dedi çok kırmızı adet kanaması gibi olursa rengi gelirsin dedi sonra çok şükür geçti iyiyim şimdi sende dinlen yorma kendini bi kaç gün cnm geçmiş olsun:KK34:

alın sizi vurun bize :KK9: biz de dün geceden beri aynı durumdayız, kombi ne nimetmiş, şimdi anladım :KK1: eşim ve amcası tamir etmeye çalışıyor şuan.. inş muvaffak olurlar, yoksa işimiz yaş kardeş :KK75:

canım bızımde bı parcayı söktüler cumartesı günü hala beklıyoruz gercı ben ctesı kayınvalıdeme gıttım kalmaya ama pazar döndüm.o parca da bulunamıyormus kombıyı yenıleyecekler sagolsun her kıs arıza werırdı zaten mıladı doldu yanı..su an kombıcıyı beklıyoruz..hem de nasıl nımetmıs sımdı anladım walla..ne sıcak su ne bıse

selam kizlar cok saolun gece 4 dakar uyuyamadim bisi oldumu diye
sabah esimle hastaneye gitik benim doktorum bugun calismadi icin
baska uzman doktora girdik 12 kisi bekledik adama herkez geliyo
allaha sukur hic bisi yok rahim falan kapali bi tehlikemiz yok ama her ihtimale karsi 2 igne yazdi birini bugun vuruldum birini 1 hafta sonra pembe akintinin sebebi bebegin esinin asagida olmasiymis ne tesaduf ki 20 haftada kizimdada plasenta asagida duruyodu ama bisi akintim olmamisti iliski yasak asagida plasenta diye geri kalan hersey normal devam ede bilirsin dedi

benim oglum doktor gostermeden da pipisini hemen gosterdi babasi ilk gordu onu bu kadar buyumus
doktorun makinasi 1 duzey yeni parmaklarina kadar gosterdi bize ic organlarini omurgasini
herseyi cok iyi kafasi karin cevresi falan 18hafta 3 gun cikti boyumuz 22 cm kilomuzda 300 gram :nazar::nazar::nazar:kizlar allaha sukurler olsun tum gece dua etim benden onu alma cok istedim senden diye :nazar:

doktor tarama yaptigi icin kizlar detayli renkli ultrasonu 6 ayda falan yaptirirsin
5 ayda yapilmasi icin suanda bebekte kotu bisi yok dedi fiyatida sordum cikista 75 tl dedi doktor gonderirse kontrole
canım gözünaydın ınsan cok üzülüo bı yandan da vıcdan azabı duyuyo..cok sevındım senın adına

Herkese iyi haftalarr.
Hala ciciler alamadım
Sizde de böyle oldu mu?

Geçmiş olsun canım valla ilaçta içemeyince çok zor geçiyo bende 2 kez oldum bereket bitkisel şeyler meyveler falan var atlattığına sevindim. Cinsiyetide öğrenmişsin gözün aydın.
Elevit bendede mide bulantısı yapıyo hatta karnımı acıktırıyo kahvaltıdan hemen sonra içersen mide bulantısını önlüyo yada gece yatarken içip uyucaksın çoğumuza böyle yan etkiler yaptı.

Herkese iyi haftalarr.
Hala ciciler alamadım
Sizde de böyle oldu mu?

hayırlı olsun cnm kızın :KK70: ben eleviti gece yatmadan önce içiyorum bi sorun olmuyo.. gündüz içince benim de içim bulanıyo gün boyu o ilacın iğrenç kokusu geliyo burnuma :83: bi de gece içip yatmayı dene derim.. inşallah çözüm olur, bulantıların geçer bi an önce

Geçmiş olsun canım valla ilaçta içemeyince çok zor geçiyo bende 2 kez oldum bereket bitkisel şeyler meyveler falan var atlattığına sevindim. Cinsiyetide öğrenmişsin gözün aydın.
Elevit bendede mide bulantısı yapıyo hatta karnımı acıktırıyo kahvaltıdan hemen sonra içersen mide bulantısını önlüyo yada gece yatarken içip uyucaksın çoğumuza böyle yan etkiler yaptı.

hayırlı olsun cnm kızın :KK70: ben eleviti gece yatmadan önce içiyorum bi sorun olmuyo.. gündüz içince benim de içim bulanıyo gün boyu o ilacın iğrenç kokusu geliyo burnuma :83: bi de gece içip yatmayı dene derim.. inşallah çözüm olur, bulantıların geçer bi an önce

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Eleviti bir de sizin dediğiniz gibi deneyim bakalım.

günaydınnnn....bende bu arabalara bayılıyorum ama bir markaya bakmıştım aşırı pahalıydı, hangi markaydı senin aldığın?

Canim bu modelin markasi Baysam ben Danimarkadayim ama bu modellerden ve markadan turkiyede oldugunu zannediyorum. Babysam.dk - Alt i babyudstyr og babytøj burdan modellere bakip Turkiyeden bulabilirsin hatta daha guzelleri var Turkiyede.

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Eleviti bir de sizin dediğiniz gibi deneyim bakalım.

seninle günlerimiz aynıymış cnm bişey sorcam, arkadaşlar geçen haftalarda konuşmuştu bu konuyu ama o zaman onlar kaçıncı haftadaydı bilmiyorum. benim iki günden beri ara ara kasıklarıma sancı giriyo. sende de oldu mu hiç? bıçak saplanır gibi bişey oluyo bikaç saniye hareket edemiyorum geçene kadar. allahtan kısa sürüyo..

Canim bu modelin markasi Baysam ben Danimarkadayim ama bu modellerden ve markadan turkiyede oldugunu zannediyorum. Babysam.dk - Alt i babyudstyr og babytøj burdan modellere bakip Turkiyeden bulabilirsin hatta daha guzelleri var Turkiyede.

tamam canım bakıcam inşallah bulurum istediğim gibi... bunların travel sistem olanlarıda varmı peki bi bilgin?çok teşekkürler bu arada

seninle günlerimiz aynıymış cnm bişey sorcam, arkadaşlar geçen haftalarda konuşmuştu bu konuyu ama o zaman onlar kaçıncı haftadaydı bilmiyorum. benim iki günden beri ara ara kasıklarıma sancı giriyo. sende de oldu mu hiç? bıçak saplanır gibi bişey oluyo bikaç saniye hareket edemiyorum geçene kadar. allahtan kısa sürüyo..

Canım benimde oluyor bıçak batması gibi kısa sürüyor.
Rahim büyüdüğünden diyorlar.
Benim ilk başlarda sağ tarafta batardı
Ama son 2 haftadır sola batmaya başladı.
Sen içini ferah tut canım.

merhaba kızlar nasılsınız inşallahhhh

slm kızlar nbr napıosunuz ? ya kızlar limanodan bebek ürünü alıp eline ulaşan var mı ? eger eline ulaşan varsa kaliteleri nasıl ?

limangodan hangi kampanya mesela ?
kampanyaya markaya göre değişir kalite :44:

Geldim canım:KK3:

Listeye bir PAŞA daha ekleyebiliriz inş.

maşallah gözün aydın tatliş

Bunlarda benim oğlumun cicleri teyzeleriiiiiiiiiii

çok güzeller sağlıkla giysin inş.
fbliye ayrıca bittim :KK70:

Bayağıdır giremiyorum geçmişi okuyamadım pek...
Evimizi taşıdık, şimdi de ailemin yanına geldim 1 haftalığına çok yoruldum. Dinleniyorum...
13 Şubat'ta büyük ihtimalle kız diyen doktorumun %100 kız demesini bekliyorum :)
:nazar:

gözxün aydın baya yorulmuşsundur Allah kolaylık versin bol bol kuwet versin

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseil
iskiye girdik
peceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz
cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin :KK14:

geçmiş olsun dokjtorada gittin bişi yok için rahat etsin
bidahda çok yorma kendini

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yarın 13:30 da yavruma kavuşacağımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok heycanlıyımmm kaç gündür rüyalarımda görüyorum hepp artık sona geldikkk yarın bebeğimi görecem inşallahhhhhh Rabbim sağlıkla görmemizi nasip etsin inşallah.. e bide görmüşken cinsiyetide kesinleştirsek iii olurdu ama içime doğdu bizim sıpa göstermeyecek :KK31:

bubacımm çarşambaya ne kaldı beklesene canım..ben baya bekledim yavrumu valla ama dayandımmm ve artık yaklaştımmm sona :KK52::KK52::KK52:

ee kavuştunmu noldu :))))))))))

bu modellerde cok kullanisli ben kizima almistim ama disarida biraktigim icin calindi tekrardan almam lazim.

ben bunları çok seviyorum yüksek die daha sağlıklıymış
ama pahalı :KK43:
bunlar küçükken yatık büyünce oturur gibi oluo demi

kızlar cumartesi öğlen herhangi hastaneye gidicektim cinsiyet için
eşime süprüz yapayım dedim yok hepsi dolu
eve gelince dedim böyle böyle die dışarı çıkacaktık hadi gidelim dedi
evimize yakın bi hastaneye gittik ben girdim odaya o kayıt açtırmaya gitti
acile gidince şikayette bulunmam lazım :) ağrımı bahane ettim
ilk apandistten şüphelendi muayne edişinden anladım apandistim yok benim dedim öylemi dedi :)
sonra sebeplerini söyledi
ilk gebelik olduğu için rahimin hareketlerini yadırgarmış vücut ondan olabilir dedi
birde ben apandist ameliyatımda içerde yapışan bi bölüm varsa rahim büyüyerek onu açmaya çalışabilr dedi
bebeğimize baktı burası neresi şurası neresi die bana sordu hep ve doğru bildim :)
sata göre 5 gün büyüktüm normalde bu kadına göre bi 5 gün daha büyük oldum o gün 15+1 idim 15+6 çıktı :)
iyi olduğunuda gördüm ya aaa o kadar büyük madem cinsiyetide belli olur dedim :)
sen ne istiyorsun bakayım dedi
benim için farketmez o ii olsunda kız erkek hepsi istenir dedim
....... gibi görünüyor dedi
eşim geldi o sırada hemşire içeri geçebilirsiniz dedi onada işte bebek hakkında bilgi verdi ii fln diye
eşimde sordu cinsiyeti tam 3 kez hahaha kadın emin değilim ama ...... gibi dedi
eşim havalara uctu dedim bu ka sevinme bide değişirse üzülcen
isim fln baktık anladımki ismi kendi koyacak benim dediklerimi dikkate bile almıo hahahaha
hastaneye gitmeden önce telefon ekranıma ve faceye bi bebek resmi koymuştum hastaneye gittik kuzumda o şekilde ellerini yanaklarına koymuş duruodu

Son düzenleme:

ilk apandistten şüphelendi muayne edişinden anladım apandistim yok benim dedim öylemi dedi :)
ilk gebelik olduğu için rahimin hareketlerini yadırgarmış vücut ondan olabilir dedi
birde ben apandist ameliyatımda içerde yapışan bi bölüm varsa rahim büyüyerek onu açmaya çalışabilr dedi
bebeğimize baktı burası neresi şurası neresi die bana sordu hep ve doğru bildim :)
sata göre 5 gün büyüktüm normalde bu kadına göre bi 5 gün daha büyük oldum o gün 15+1 idim 15+6 çıktı :)
iyi olduğunuda gördüm ya aaa o kadar büyük madem cinsiyetide belli olur dedim :)
eşim geldi o sırada hemşire içeri geçebilirsiniz dedi onada işte bebek hakkında bilgi verdi ii fln diye
isim fln baktık anladımki ismi kendi koyacak benim dediklerimi dikkate bile almıo hahahaha
hastaneye gitmeden önce telefon ekranıma ve faceye bi bebek resmi koymuştum hastaneye gittik kuzumda o şekilde ellerini yanaklarına koymuş duruodu

hakkında hayırlısı olsun canım ınsallah..cınsıyet meraklarımız hızla büyümekte

ben bunları çok seviyorum yüksek die daha sağlıklıymış
ama pahalı :KK43:
bunlar küçükken yatık büyünce oturur gibi oluo demi

cinsiyetni merak ettim cnm:)

X