2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam canım ıyız sen nasılsın ıyı yapmısın gıtmekle
o gelse tum gun yatardı ona bırde bakardın senın kendıne hayrın yok
ah ben 1 bucuk yıl yasadım beraber 8 aylık karnımla halı cam sıldım kadın yatı
onun ıcın benden uzak olsun allaha yakın dıyorum kendı kendıme
senın yaramaz bebıs nasıl buyuyodur hızla yaramaz sey

konuya biraz geç kaldım sanırım bu yüzden uzuunca sohbeti çok fazla okuyamadım ama katılmak istedim çünkü şuan 13+2 hamileyim ve nasipse tahmini doğum tarihimiz 30 temmuz 2012 yaniii temmuz annesi olucam inşallah.. hepimize hayırlı hamilelik ve doğumlar olsun inşallahhh!!! Allah sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin herkese...

evet canım ben de ınsallah carsamba gıdecegım özledım bebegımı..

helekı dogum zamanı ayrı kalmak hıc aklıma bıle getırmıyorum ınsallah bırlıkte oluruz..senınde zor gecmıstır canım ama bak bu bebıste bırlıktesınız..

Allah ım tez zamanda kavustrsun ınsallah tüm ayrı kalanları..sızınde az kalmıs muayeneye canım

arkadaşlar 5.ayda çatlak kremleri kullanılmaya başlanıyoya bana doktorum pregnacare adlı kremi önerdi. size herhangi bi krem önerisi geldi mi ne kullancaksınız ya da kullanıyosunuz?

canım ben aktardan hazır hamıleler ıcın karısım aldım ona basladım

hosgeldın canım,gec kalmadın daha cok ayımız var beraber hazırlanırız, senın daha cınsıyet bellı değildir,bızlerın coğu öğrendı,bazıları tam olarak öğrenemedi,mesela ben,erkek dedı ama kesın değıl dedı,dumur oldum .tekrar hoşgeldın cnm

canım ben aktardan hazır hamıleler ıcın karısım aldım ona basladım

yaaaa hiç bişey kullanasım yok benım yaaaa,ama acaip göğüslerım kasınıyor,eltım dedıkı çatlar kaşıma dedı,ama kaşınıyor napayım :)) sendede varmı canım göğüs kaşıntısı

hoşbulduk canım. evet cinsiyet belli değil malesef sabırsızım bu konuda hatta 12+5'te gittik ben biraz ısrar ettim cinsiyete bi baksak falan diye bi bakalım falan dedi doktorum (ama birazda acelesi vardı acil doğum çıktığı için) işte kız olabilir ama kesin değil dedi banada aynı şekilde bende dumur oldum bir dahaki randevu 20 şubatta heralde ozmn öğrenirim benimki çok hareketli ultrasonda sürekli eller kollar kıpır kıpırdı birde 2 haftadır falan özellikle duşa girdiğimde falan illa dürtüyor:)) bunu söyleyince herkes erkek diyor ama bakalım haırlısı:))) hoşbulduk canım senin kaç haftalık???

ılıknur tatlım resımlerı yukleyemedın galıba cıcılerı goremedık
benımde canım sıkıldı cadı kızım daha uyumadı sımdı uyutucam gobegımı suanda ceksem yuh dersınız patlıcam gıbı esıme sıstım patllıcam gum dıye dıyorum

bende de var 1 haftadır falan göğüs kaşıntısı ve uç kısımlarına doğru soyulur gibi oluyo vee zaten göğüslerim 85 bedendi şuan şaka gibi olsa da 95 beden olduu !!! benim zaten ilk belirtimdi bakalım ne olacak son aya kadar .. krem olarakta eczaneme gittim PREGNACARE diye bi krem verdi her gün yatmadan sürüyorum işe yararmı bilmiyorum bide daha iyi kremlerde varmış belki değiştiririm ve karışımlarda iyi diyorlar ama mutlaka bişeyler kullanmakta fayda var diyorlar çatlamaz falan derken son ayda olan oluyor diyorlar canım haberin olsun...:18:

arkadaşlar 5.ayda çatlak kremleri kullanılmaya başlanıyoya bana doktorum pregnacare adlı kremi önerdi. size herhangi bi krem önerisi geldi mi ne kullancaksınız ya da kullanıyosunuz?

benim göğüslerim çok erken değişime başladığı için ben erken başladım ve pregnacare kullanıyorum banada eczanem verdi bilmiyorum faydası olacakmı ama daha iyi kremlerde varmış,şimdilik kullanıyorum bakalım her gün yatmadan sürüyorum inşallah çatlamaz

oyyyy oyyyy canım benım valla cok saolasın ilgin için bidenem ama beceremedim işte,ben en iyisi profilime ekliyim ordan sana haber veririrm,lc den aldım aslında yokmu şu cıtcıtlı badiler yazın 40ı cıktından sonra bol bol giydiririz diye 5 tane aldım 2şerli olunca ettı 10 badi,ama cok tatlılar ,2 gündür eşimle bi seviyoruz,yaaa bunu diyince utanıyorum ama ılk defa bebeğim olacağıa ınandım desem olur,o badilerin içinde nasıl bişey olacak acaba diye düşünüyorum,bak senınde erkek sende al onlardan ben sana haber verınce bakarsın :)) bu arada senın göbüşüne bayıldım yaaa bırak şişsin annesi,orda bi peylivan taht kurmuş :))yedir içir :)) hoş tut paşamızı

ben 16.haftadayım,cinsiyet bellıdır ama 1 haftam var kesınleşmesıne,hayırlısı olsun ,,fatih ürek olmasında ne olursa olsun benımde göğüs uçlarıma doğru soyuluyor,ve galıba sonrada kabuk bağlar gibi kararcak,ben eskıden o kararmaların olduğunu bilmezdim ooh ne sanslıyım benım bembeyaz derdım ,acı gerceği bu sene öğrendim meğer amilelerde kararırmıs,yaaa cok çirkin bişey oluyor yaaaa,bu arada bende ılk sütyenımı değiştirdim ,45tlye aldım,ve ordakı kadın daha 3 kere değiştirirsin dedi,ohaaa ne kadar büyürki dedim ,neyse süt üretsinde napcaz büyüyecek artık :))

aah kızımda her gece gıysılerını severdım dogumyaın zamanda
acaba ben gıbı esmerce yoksa babası gıbı sarısınmı olucak derdım
hayal ederdım senın gıbı bı dogdukı kızım baabasının aynı tahmın etıgım gıbı
ben kızımın yuzunu 21 haftalık gordugumde doktoraada esımede tıkpı esım dedım
gulduler dudak yapısı bıle tıkpı babasıdı dogdugunda
sımdı acaba pasamı bana benzer dıyorum erek anneye benzer dıyolar hep
bakalım oda babası gıbı sarı kusmu anası gıbı buday tenlımı olcak

canım hangıı bady lerden aldın sen ındırımdelermı gıdıcektım bugun ama kar olunca kızımla cıkamadım haftaya kaldı gıtmek kıpada da cok ındırım varmıs f&f marka cok ıyı ben kızımada ıngıltereden alırdım pasamada bır kac sey aldım hep ındırımden onlarada bak derım sana cok hos seyler var

hahaayy evet kesinliklee fatih ürek olmasın sağlıklı olsun yeteeerr ben sütyen değiştirmedim ama alıcam heh bide o sütyenle gerekirse gece bile yatacakmışsın sarkmasın diye, ben bazen çıkartıyorum bazen kalıyor :) benim ucunun kenarları daire şeklinde karardı bile ama diğer halkada kararacak sanırım:)) evet yaa ben zaten ömrümce büyük göğüslerden şikayet ederdim umarım boş çıkmaz içi :) bebişimw yArasa bari heheh bu arada eşim pcyi almak istiyor dikildi başıma ben kaçar canım yarın yine gelirim inşallah görüşürüz iyi geceler

ben bugün de çalışıyorum maalesef öğleye kadar. bebiş iyidir inşallah birkaç gündür kasıklarımda çok ağrı var.
seninki nasıl?

bu haftalarda çok hızlı büyüyorlar ondandır ağrıların canım benimkide iyi işte ekmek elden su gölden yatıyor keyif onun valla 3 haftamız kaldı kontrole ama günler geçmiyor bir türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…