2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bu haftalarda çok hızlı büyüyorlar ondandır ağrıların canım benimkide iyi işte ekmek elden su gölden yatıyor keyif onun valla 3 haftamız kaldı kontrole ama günler geçmiyor bir türlü

evet karnım baya belirginleşti. benim de kontrolüm salı günü. bana doktor ikili test yapmadı ölçümleri iyi diye ama ben gene de ısrar ettim yapılsın diye o yüzden direk üçlü test yapacak salı günü. hem heyecanlı hem de endişeliyim inşallah herşey yolundadır.

Günaydın kızlar nasılsınız Allah hepinize güzel haberler sağlık versin :))
Ben çalışıyorum malesef 2 ye kadar dünde eve çok zor gittim dikmenden balgata 1 saatde inemedim offffffffff felç oldu trafik dondum bi tarafdan :KK43:(

evet karnım baya belirginleşti. benim de kontrolüm salı günü. bana doktor ikili test yapmadı ölçümleri iyi diye ama ben gene de ısrar ettim yapılsın diye o yüzden direk üçlü test yapacak salı günü. hem heyecanlı hem de endişeliyim inşallah herşey yolundadır.

stres yapma canım herşey yolundadır inşallah ben 2liyi yaptırdım temiz çıktı çok şükür ama doğum yapana kadar bizim endişeler hiç bitmeyecek sanırım

Ben çalışıyorum malesef 2 ye kadar dünde eve çok zor gittim dikmenden balgata 1 saatde inemedim offffffffff felç oldu trafik dondum bi tarafdan :KK43:(

çalışanlara Allah güç kuvvet versin canım bugün tatil bana mutluyuz bebişimle oda yoruluyor onada maaş bağlamaya karar verdim:KK1:

günaydın canım Allah kolaylık versin. burda da durumlar aynı. servisim olmasa rezil olurdum ben de.

stres yapma canım herşey yolundadır inşallah ben 2liyi yaptırdım temiz çıktı çok şükür ama doğum yapana kadar bizim endişeler hiç bitmeyecek sanırım

evet haklısın hergün aklına yeni şeyler geliyor insanın. İnşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza.

günaydın kızlar nasılsınız bebişler nasıl,

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın?

Herkeze teşekkür bugün iyiyim bende yani kendimi iyi hissediyorum dolmuşta birisi yer vermeye kalktı bana :)) galiba artık belli oluyor oğlum :))

Herkeze teşekkür bugün iyiyim bende yani kendimi iyi hissediyorum dolmuşta birisi yer vermeye kalktı bana :)) galiba artık belli oluyor oğlum :))

maşallah :nazar:
benimki de baya belli olmaya başladı. biraz daha büyüsün de iyice belli olsun çünkü şimdi göbek mi bebek mi tam fark edilmiyor :KK9:

Kızlar benimkide çok belli değil ama gazdan dolayı karnımda şiştiya baya büyüdü çogu zaman yer vermiyorlar ayakta zor duruyorum o zaman halsizleşiyorum hamileliğin verdiği bişey sanırım bel ağrısıda yapıyor fazla ayakta durmak

Acaba diyorumki karnım belli olana kadar mindermi koysam hahahah :))

iyi olduğuna sevindim canım benim ooo göbüş cıktı ozaman şeker:-)

doğumun yaza denk gelmesi çok iyi yoksa bu soğukta hastane falan çekilmezdi ben zaten kış mevsimini sevmem sıcak olacak cıvıl cıvıl olacak he zaman leylekler gibi sıcak memleketlere göç etmem gerekiyor benim aslında ağustos ayında bile donarım ben o kadar üşürüm ama bebişimi çok sarıp sarmalamayacağım dayanıklı olsun soğuk sıcak demesin narin olmasın beni çok sarmışlar hep üşüyorum demirimde tamam var kanımda var ama üşüyorum

bebişimiz doğacak sıcacık oooo parka gideriz gezeriz alışveriş merkezlerine gideriz inşallah

doğumun yaza denk gelmesi çok iyi yoksa bu soğukta hastane falan çekilmezdi ben zaten kış mevsimini sevmem sıcak olacak cıvıl cıvıl olacak he zaman leylekler gibi sıcak memleketlere göç etmem gerekiyor benim aslında ağustos ayında bile donarım ben o kadar üşürüm ama bebişimi çok sarıp sarmalamayacağım dayanıklı olsun soğuk sıcak demesin narin olmasın beni çok sarmışlar hep üşüyorum demirimde tamam var kanımda var ama üşüyorum

bebişimiz doğacak sıcacık oooo parka gideriz gezeriz alışveriş merkezlerine gideriz inşallah

benim de en çok heveslendiğim şeyler bunlar :KK52:
hava düzelsin şöyle güneşte parkşarda yürüyüş yapayım istiyorum. ilk defa kıştan nefret ettim bu sene.
biliyorum o da gerekli ama içim çok sıkılıyor. baharı istiyorum artık. çiçek açmış ağaçların altında yürümek istiyorum :KK16:

Günaydın kızlarrrr

aynen canım, bana da öyle dedi. bulantılarından sonra süt tüketirsin dedi ama ben normalde de süt içemiyorum, maalesef. ilk bebeğimde de aynı durum olmuştu. yalnız herhalde o zaman stoklarım daha iyiydi:)) şimdi ben de kalsiyum eksikliği olur mu diye çekiniyorum.

artık elden geldiğince yoğurt, peynir, ayran üçlüsü ile haşır neşir olacağız. bir de bana maden suyu da tüketebilirsin dedi, o da kalsiyum içeriyormuş.:44:

bende sabahları peynir gün içinde de ayran yada yoğurt yiyorum o kadar

bende çalışıyorum normalde 6ya kadar ama ben yıllar boyunca yavaş yavaş 5 4 2 ye kadar düşürdüm çıkışımı :KK70:
şidm 2de kaçıom ihihihi
ben çok şükür rahat gidiyorum kaynımla aynı binada oturuyoruz aynı iş y erinde çalışıyoruz onu bekliyorum arabayla gidip geliyorum
bu karda ben kullanamam korkarım çünkü
otobüse kalsam saatte bi otobüs gelio minibs yok zati

benim de en çok heveslendiğim şeyler bunlar :KK52:
hava düzelsin şöyle güneşte parkşarda yürüyüş yapayım istiyorum. ilk defa kıştan nefret ettim bu sene.
biliyorum o da gerekli ama içim çok sıkılıyor. baharı istiyorum artık. çiçek açmış ağaçların altında yürümek istiyorum :KK16:

Bende pikniği hiç sevmem pikniğe gitmek güneşlenmek çimlere uzanmak istiyorum :))

kızlar kasıntısı olan var mı ?
Kuruluktan mı acaba benim cildim cok kuru öle kasınıyorki anlatamam

evet bende var özellikle de banyo yaptıktan sonra. heryerime krem sürüyorum ama yine de oluyor.
özellikle de göğüslerimin kaşıntısından bazen kafayı yiyecek duruma geliyorum. acaba yeterince su almıyor muyuz.
kesenin suyu 3 saatte bir değişiyormuş. bunu düşününce herhalde günde 4 litre su içmemiz gerek. ama hava da soğuk fazla içemiyorum valla.

X