2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

artık kımse aşermıyor sanırım aklıma geldı de kımse bır seyler yemek ıstedıgınden falana bahsetmıyor:KK1:

artık kımse aşermıyor sanırım aklıma geldı de kımse bır seyler yemek ıstedıgınden falana bahsetmıyor:KK1:

canim beyaz beyniri hayata yiyemeyen zar zor yiyen ben
hamile kaldigimdan beri her hafta sonu bizim memleketen getirilip satilan beynire abone oldum
esime diyorum ekmek beyniri tum gun yiyesim var diye

birde durmadan sekerpare gibi tatlilar istiyo canim

birde canim bisi istiyo simdi esimi yolucam baksin varmi bakalda
yazin satildi icin kisin yoktur belki aksamda canim cekmisti :KK56:

canim beyaz beyniri hayata yiyemeyen zar zor yiyen ben
hamile kaldigimdan beri her hafta sonu bizim memleketen getirilip satilan beynire abone oldum
esime diyorum ekmek beyniri tum gun yiyesim var diye

birde durmadan sekerpare gibi tatlilar istiyo canim

birde canim bisi istiyo simdi esimi yolucam baksin varmi bakalda
yazin satildi icin kisin yoktur belki aksamda canim cekmisti :KK56:

dondurma mı ?:KK52:ben hamılelıgımden berı baya yedım benımde canım cekmıstı tatlı benımde cekıyor :KK31:

Bnmde dondurma asermisti 3 hafta faln once aksam 9 da yolladim soguktuda aramis bulmus istedigim marka antep fistiklisindan kocam da gitmis 4 tane almis bunla bi kıs idare ediver valla adam bana guldu bu sogukta dondurma isteyen benden baska kimse yokturdur diye :)))) 2 tane dolapta beni beklio ama su atalar kirginligim var iyice hasta olmayayim diye aklima bile getirmiom :)

Bnmde dondurma asermisti 3 hafta faln once aksam 9 da yolladim soguktuda aramis bulmus istedigim marka antep fistiklisindan kocam da gitmis 4 tane almis bunla bi kıs idare ediver valla adam bana guldu bu sogukta dondurma isteyen benden baska kimse yokturdur diye :)))) 2 tane dolapta beni beklio ama su atalar kirginligim var iyice hasta olmayayim diye aklima bile getirmiom :)

iste erkek bebek asermesi bu olsa gerek bende istiyorum o dediginden bende :KK56:

kizimda eksi seyler isterdim hep eski meyveler hosuma giderdi
cikolatadan tiksiniyodum esim yerken kizima hamileyken :KK37:

valla benım bebısın cınsıyetı bellı degıl ama hep tatlı ıstedı canım bı arada kadayıflı muhallebı ıstemıstı delı gıbı:KK52:uzun suredır sütlaç cekıyor canım ama yapmadım bı sorun olmaz sanırım :KK24:

benimde canim cok dondurma cekti gecen gun yaa inanilmaz bu sogukta insanlarda bana bakiyodu sokakta yedim hemen alir almaz dayanamadim demekki normalmish birkac kisi yazmish dondurma cani cektigi harika ya bi tek ben degilmish deli gibi bu sogukta dondurma asheren cani isteyen hahahah.

meleksencim ve bankemcim, cicilerinize bayıdlım....
güzel günlerde giymek nasip olur inşallah:)

meleksencim ve bankemcim, cicilerinize bayıdlım....
güzel günlerde giymek nasip olur inşallah:)

saol canim insallah hepimiz saglikla sihatle bebislerimizi giydiripte resimlerini ekleriz
oyle tatli olucaklarki kucuk melekler allah korusun onlari

hly7 kullanıcısından alıntı
anaaaaa sen gebzedemi oturuyonnn :d benim kaynanamlarda gebzedeler :) istasyondan darıcaya doğru giderken kahvelerde oturuyolar

evet canim gebzedeyim ama sekerpinar konutlarda toki falan buralar
yakinmisik kaynanana geince insallah bir gun gorusuruz bebeklerle:KK19:

bu saat olmuş hala açılmamış kepenkler, uykucu hamişlerr:KK9::KK9:

kızımla benden size kocaman bir günaydın, güzel bir gün diliyoruz sizlereeee...

bu saat olmuş hala açılmamış kepenkler, uykucu hamişlerr:KK9::KK9:

kızımla benden size kocaman bir günaydın, güzel bir gün diliyoruz sizlereeee...

günyadın canım nasılsın ben bugune hasta başladım yaa boynum cok feciii agrıyor grıp oluyorum galıba bıde mıdem kotu bugun puffff bugun başlamadan bıtsın istiyorum

bu saat olmuş hala açılmamış kepenkler, uykucu hamişlerr:KK9::KK9:kızımla benden size kocaman bir günaydın, güzel bir gün diliyoruz sizlereeee...
Ahh ahh nerede uyku kuzum kahvaltımızı ettik, masamızı topladık ancak. Günaydınn minik prensesle annesine :))

iste erkek bebek asermesi bu olsa gerek bende istiyorum o dediginden bende :KK56:kizimda eksi seyler isterdim hep eski meyveler hosuma giderdi cikolatadan tiksiniyodum esim yerken kizima hamileyken :KK37:
Kızlar bende hamileliğimden beri hafta da en az iki kilo yiyorum o dondurmalardan. Zor kaldırıyorlar başından beni.İlk oğlumda olmamıştım böyle. Sonra şirketteki arkadaşlar korkutmuştu beni kendi hamileliklerinde dr.un kesinlikle yasakladığını, çocuğa çok zararlı olduğunu söylediler. O bir hafta geçmedi bana. Kendi dr.uma gider gitmez sordum. Aksine bebeğe calsiyum ve vitamin bakımından çok çok faydalı olduğunu söyledi dr.um. Yeter ki sen kendini hasta etmeden yemeğe bak dedi.Çıldırıyorum dondurma için çıkışta hemen alacağım yine...

günyadın canım nasılsın ben bugune hasta başladım yaa boynum cok feciii agrıyor grıp oluyorum galıba bıde mıdem kotu bugun puffff bugun başlamadan bıtsın istiyorum
ahh canım.. ben 1 haftadır hastayım... öksürük mahfetti beni.. aman şimdiden önlemini al..
boynun içinde kas gevşetici spery yada sıcak su torbası kullan.. iyi gelir canım...
çok geçmiş olsun..

Ahh ahh nerede uyku kuzum kahvaltımızı ettik, masamızı topladık ancak. Günaydınn minik prensesle annesine :))

ohh afiyet olsun canım.... yarasın bebişine...

Günaydın... Dikkat et kendine annesi. Bol bol c vitamini tüket. İnşallah ayakta atlatıverirsin hemen...Çok şükür ben fena değilim Amma gel gelelim bende bugün başlamadan bitsin istiyorum :KK31:

X