2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bana da önce elevit ,şimdi gyno feron diye kan ilacı verdi. bende tam tersi çok ağrılı ishal yaptı,düşük yapıyorum sandım o derece. bıraktım, soracağım başka ilaç olmaz mı diye

ben de ferrum fort kullanıyorum. normalde 2-3 günde bi çıkarım tuvalete. şimdi her gün çıkıyorum. bende ishal yapıyor. çok ciddi değil ama su kaybını önlemek için daha fazla su içmeye dikkat ediyorum.

canım ne kotudurkı bende 3 gundur kan hapını almaya basladıgımdan berı ısel tarzında tolete gıdıyorum hemde gunde 2 veya 3 defa
yazdıklarınızı okuyunca kesın haptan dedım yarın doktorumu arayıp kulansamı dıye sorucam
hemsıre bana kabızlık yapar dedı ama tam tesı oluyo galıba

kızlar selam.herkes iyidir umarım ,tatile girdik bu yüzden bende pskolojik olarak cok iyiyim ama dün bende sol kalçamın hemen üstünde öyle bir bel ağrısı olduki gün içinde 2 kez,adım attırmadı,yığıldım kaldım,cok kötü bişey allah kımseye vermesin,annemde 9 ay boyunca olmus doğumdan sonra gecmıs,inşallah devam etmez.cok zor gercekten,resmen oraya bi bıçak dayandı yaaaa,aranızda bel ağrısı olan varmı? acaba neler yapılabılır fikri olan varmı? hepinizi öpüyorum

Aynen canım benimde tam belimde değilde biraz aşağıda özellikle ayakta çok durduğumda oluyor. Hep sol tarafımda dediğin gibi adım bile atamıyorum sol ayağımın üzerine yüklenip çizme bile giyemiorum bazen. Doktora sordum hamilelikle alakası yok dedi :) Eşimde magnezyum eksikliğinden olabilir diye magnezyum ilacı getirmiş onu da içemedim. Bence hamilelikte herşeyin en güzel ilacı yan gelip yatmak :)))) Bak ne güzel tatildesin bol bol yat işte..

hadi yaaaa ben kendi kendime teshisi koymustum oysaki hamileliktendir diye,ama doktora sormadım,bi sormam lazım,ama cok kötü bişey dün annemlere gittiğimde mutfağa gıtmek ıcın kalkınca oldum yıgıldım kaldım,başladım zırlamaya,eşimde sabret sabret dıyor sankı yarın doğurcam,annemde teshısı koydu ,meymıste ayazdan olurmus,oysa hiç alakası yok,ona göre bahane hep aynıdır zaten.umarım olmaz bidaha,şuan sadece dün ağrıyan yerin yatağı sızlıyor,demekki tam geçmicek,ınsallah bişey olmaz,acaba kalsiyum eksıklığımı var :))) ay bende kendı kendıme doktorculuk oynuyorum neys doktora sorarım ılk randevuda.

kızlar..karnım ağrıyor 2 gündür ince ince sol tarafım. sizde de var mı? dişlerimde ağrıyor inceldi gibi hissediyorum. (( karnım ağrıyo napmalıyım?

GEÇMİŞ OLSUN. BEİMDE ÖYLE NAPSAK Kİ SICak su torbası falan zarar verir mi üşüttükmü acaba? bir de karnım kocaman oldu şişti resmen kaskatı birde sanki 6 aylığım haa:)

saol canım sanada ben doktoruma sordum normal dedi hem rahim hem karnımız büyüdüğü içinmiş

kızlar..karnım ağrıyor 2 gündür ince ince sol tarafım. sizde de var mı? dişlerimde ağrıyor inceldi gibi hissediyorum. (( karnım ağrıyo napmalıyım?

Canım benim de sabahtan beri rahmimin sol tarafına sancı giriyor.Periyodik olarak tekrarladı gün boyu.Doktora gittim geçmediği için bebek normal,sanırım ishal falan olacaksın o yüzden olabilir dedi..bağırsaklarımdan gelmiyor gibi hissediyordum ama doktor teshisi öyle koydu..Endişelenme sende bence..Seninki de ya rahim genişlemesi,ya idrar yolları yada bağırsakla ilgilidir inşaallah..

canım benmde 2 gündür karnım çok ağrıyo gecen perşembe gitmiştim doktora yarın bidaha gitmeyi düşünüyorum ultrasyona tekrar sokarmı beni

kızlar benmde 2 gündür karnım çok ağrıyo gecen perşembe gitmiştim doktora yarın bidaha gitmeyi düşünüyorum ultrasyona tekrar sokarmı beni

selam kzlar benim hamileliğimde herşey yolunda ilerliyor.yanlız kızlar bazılarınız kasıklarınızın ağrıdığını söylemişsiniz.panik yapacak bir şey yok..önce sancı sonra kramp olarak da devam edebilir normal bunlar sakın korkmayın sadece bol bol dinlenin.benim ilk hamileliğimdede bundada çok sık yaşıyorum.bebek içerde kendine yer açıyor.unutmayın hamilelelik döneminde bütün iç organlarımız hemen hemen yer değiştiriyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…