2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

allah yardımcınız olsun zor bir durum ama inşallah hayırlısıyla bu dönemide geçirisiniz....

merhaba arkadaşlar
nukleer dışında herkesler iyi ,inşallah arkadasımızın bu durumu da geçici olur..
bebişler iyi haberler iyi allahım hep böle devam ederiz inşallah...
arada bende hisseder gibi oluyorum ama değildir herhalde diyorum emin olamıyorum bizde 15.haftamızdayız...
bende 2,5 - 3 kg aldım eski kıyafetlerime sıgamıyorum bişiler bakmaya baslayacagım artık...
herkes kendine iyi baksın
nukleer canım dualarım senınle...

Hakkinda hayirlisi kendine cok dikkat et yorma . Allahin izniyle saglikli bi sekilde kucagina alirsin bebegini

Teşekkür ederim canım.. Ben toplam 4 kilo verdim daha da almadım doktor toplamda 8-10 kiloyla bitirirsin zaten kilo problemin yok dedi. 2 li de sıkıntı olmadığı için 3 lü teste gerek yok dedi. Bir de renkli ultrasonda herşey normal olduğu için gerek yok dedi. Karnını ölçerek gramını söyledi yaa çok garibime gitti. 145 grammış bizim bıdık :) Kilo almadım ama göbeğim aldı başını gidiyor hamile pantolonları bol gelsede giyiyorum valla yada eski pantolonlarımın düğmesini açıp üzerime biraz uzun giyiyorum. Benden 3 hafta küçük bi arkadaş var onunu karnı resmen dümdüz arkadaşlar dalga geçiyo onunkini de mi sen taşıyosun diye :))))

Nukleer cok gecmis olsun cnm bende yasadim ayni seyi ilaclar ve igne bebeginin tutunmasi icin sakin unutma duzenli ic ve kanaman bittikten sonra 15 gun daha yatak istirahati cok onemli ben su ictigim bardagi bile makinaya koymadim kendine cok dikkat et yine rabbim alirsa onu senden hayirlisi buymus de dusuk genelde sakat bebeklerde olurmus hastanede yatarken bana hemsireler hep bunu dedi kendini uzme yapacak tek seyin dinlenip beklemek dediler dualar seninle

canım ınsallah hemen atlatırsınız sende bebegınde bu kucuk sorunu allah yardımcınız olsun
bebısıne bısı olmaz korkma sen

canım ben de yaşadım 13. haftada. 12 saatte bir pogestan iğne ve günde 3 fitille 2-3 güne bişeyim kalmadı çok şükür. tabi yatacaksın hep. içini ferah tut. tabi insan korkuyor kanama olunca, ama olmayınca bişey olmuyor merak etme.

ben de fermuarlar açık dolaşıyorum bir gün etek düşüverecek diye korkuyorum:)
benim doktorum da 6 aydan önce karın belirgin olmaz dedi. resmen çıktı işte,aman çok biliyorlar

bana da önce elevit ,şimdi gyno feron diye kan ilacı verdi. bende tam tersi çok ağrılı ishal yaptı,düşük yapıyorum sandım o derece. bıraktım, soracağım başka ilaç olmaz mı diye

bu arada ilk bebişim olcak bu bide eşimde usg de gördgnde ne dedi biliyomusnz sanki bebegin testislerini gördm bende gerçekmi filan dedim allahım herkesin gönlündekini nasip etsn hayırlıysa tabi

benim eşim de gördüm dedi ,bence sadece istediğini gördün dedimhenuz 2 hafta daha var bizim ogrenmemize

Bnm esimde ilk ulturasona girdigimizde hayatim gordun mu pipisini dedi hadi be dedim hatta cinsiyeti ogrenmeden once oglum diodu bnde kiziodum kiz ise cok uzulur diodum ve bozuluodum da cinsiyeti ogrendik erkek cikinca bak gordun mu bildigim gordugum vardida oglum diodum dedi :)))

merhaba millet nerdesiniz huhuuuu
temizlik yaptım haftalar sonra ve yoruldum sanki aman aman bişi yapmışım gibi...
ya arkadaşlar yola gitmekde sıkıntı olmaz değilmi izne ayrılıp memlekete gitmek istiyorum toplamda 6 saat sürüyor 3ünü eşimle kendi arabamızla 3ünü de otobüsle gideceğim ama eşim yola çıkmamı hiç istemiyor korkuyor bişey olur diye .... siz ne dersiniz bi problem olmaz dimi bi sıkıntı yok çünkü , muayenemi ve 3lümü de samsunda yaptıracagım giderken...

vallahi cnm ben de geçen haftalarda konyadan izmire gittim eşimle :) öyle 6 saat filan değil, 8 saatten fazla sürdü gidiş. dönüşte de kar yağmıştı tam 10 saatte geldik. çok şükür bir şey olmadı.. sana da olmaz korkma bence :)

teşekkürler canım bencede öle ama eşime anlatamıyorum doktor imzalı izin belgesi getir öle diyo :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…