2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar ben erkenciyim eşim günübirlik şehirdışına çıktı erken gitti bende uyandım bidaha uyuyamadım zaten uykularım bölük bölük çok huzursuzum bebişi kaybetme korkusu var hep içimde:KK43:
Muayene günümüz geldi çok şükür yarın sabah gidiyoruz inşallah güzel haberlerle gelirim benim için dua edin olurmu? Sağlıklı olduğunu bide cinsiyetini öğrensem bayram olcak benim için.
Bende bi ara pıt pıtlar hissediyo gibiydim ama azaldı sanki hatta son günlerde hiçbişe hissetmiyorum belki onlarda barsak hareketleriydi bilemiyorum ama hissedememek beni dahada huzursuzlaştırıyo bazen karnımda damar attığını hissediyorum bazende hafiften batıyo gibi rahim ve bel ağrımda çok oluyo regl ve ovulasyon dönemlerimde belimin sağ tarafında acı ağrı karışımı bişe olurdu hamile kaldığımdan beride sık sık oluyo regl ağrısı çekiyorum önceleri korkuyodum ama alıştım rahimin genişlemesine yoruyorum bende hayırlısı inşallah...

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ben erkenciyim eşim günübirlik şehirdışına çıktı erken gitti bende uyandım bidaha uyuyamadım zaten uykularım bölük bölük çok huzursuzum bebişi kaybetme korkusu var hep içimde:KK43:
Muayene günümüz geldi çok şükür yarın sabah gidiyoruz inşallah güzel haberlerle gelirim benim için dua edin olurmu? Sağlıklı olduğunu bide cinsiyetini öğrensem bayram olcak benim için.
Bende bi ara pıt pıtlar hissediyo gibiydim ama azaldı sanki hatta son günlerde hiçbişe hissetmiyorum belki onlarda barsak hareketleriydi bilemiyorum ama hissedememek beni dahada huzursuzlaştırıyo bazen karnımda damar attığını hissediyorum bazende hafiften batıyo gibi rahim ve bel ağrımda çok oluyo regl ve ovulasyon dönemlerimde belimin sağ tarafında acı ağrı karışımı bişe olurdu hamile kaldığımdan beride sık sık oluyo regl ağrısı çekiyorum önceleri korkuyodum ama alıştım rahimin genişlemesine yoruyorum bende hayırlısı inşallah...

günaydın cnm, ben her gün bu saatte uyanık oluyorum :) eşim 7de gidiyor ben 6ya doğru uyanıp kahvaltı hazırlıyorum, birlikte kahvaltı yapıyoruz o gidiyor bi bebişimle nette dolaşıyoruz sonra :)
henüz hissetmememiz normalmiş, ben de devamlı bebeğim için endişeleniyorum ama inşallah bişey olmadan alıcaz bebişlerimizi kucağımıza:)
bende de bel ağrısı ve kasık batmaları hissediyorum ama doktora sordum geçen hafta. çok normal , bunlar hep olacak dedi :) ilk gebelik olunca her şeye evham yapıyor insan :)

günaydın annişler ve güzel melekleri... baya kaynatmışız maşallah bir geçmişi okuyayım...
herkes iyi dimi?? biz iyiz çok şükür...

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım?Hiç tedirgin olmayın çok sağlıklı bebişlerimiz çok şükür iyi düşünelim iyi olsunlar :)) Bende 6:30 da kalkıyorum. 7:00'de evden çıkıyorum. 8:30 da işte oluyorum ama genelde hepp çook uykum oluyor bu aralar :))

Günaydın kızlar nasılsınız ben kötüyüm dün temizlik yaptım kollarımı kaldıramıyorum ne biçim bir ağrı :KK43:(

Belimde ağrıyor hem kabız oluyorum hem ishal burnumda kan doluyor kasıklarıma kramp giriyor agrıyor ayrıca artık fazla eğilemiyorum dün wc yıkadım eğildim nasıl sancı girdi kasıklarıma çizmemi giyemiyorum bebeğin battığını hissediyorum artık eğilmeyeceğim bugün veni vidiye gidecem bakalım 2 li testimi sormaya ne diyecek bakalım inşallah olumlu konuşur
Bişey daha bebişimide görürüm belki çok özledim :))

günaydın hanımlarrrrrrrrrr :KK3:

ayy bu hafta başladıı bide çabucak bitsin haftaya salı olsun yavrumu göreyim çoooooooooooook özledim artık dayanamıyorum yaaaa:KK31::KK31:

günaydın kızlar

haftasıonu taşındığım için giremedim neler konuştunuz neler kimbilir, geriye yönelik okumaya kalksam işin içinden çıkamicam =)

acayip yorgunum allahtan annem ve yengem hep yanımdaydı öldüm bittim yinede ama =(

günaydın herkeslere..anneler ve bebıslerı ıyıdır ınsallah..

haftasonu hıc gıremedım kendımı dısarlara attım valla evde ruhum daraldı..cumartesı günüde eltımın hamıle oldugu haberını aldık:nazar: bebısıme sımdıden kardes gelıyor.:KK19:

yazdıklarınızı okuyunca sanki kendim tekrar yaşıyormuş gibi oldum bizde ekim anneleri olarak hep sizin konuştuğunuz şeyleri konuştuk şimdi bebeklerimiz yaklaşık 3-4 aylık ne kadar heyecanlı zamanlarınız hastaneye gitmek ultrasonda bebeği görmek kalp atışlarını duymak hele tekmeler de başlayınca elinizi karnınızdan alamayacaksınız çook güzel günler kızlar tadını çıkarın bol bol dinlenin ki bebeğiniz geldiğinde büyük bir enerjiyle karşılayın onu hepinizin hayırlı sağlıklı doğumları olsun inşallah...

kızlar resmen 4. ayımızı dolduruyoruz maasallah bıze ufaklıklara:nazar: tabı 16. haftasını gecenlerde var onlarda 5. ayın ıcınde hızla ılerlıyor, kırkbınkere maasallah tüm annelere bebıslere:nazar: göbüsler artık ben burdayım demeye baslamıstır..benım özellıkle aksamları cok cıkıyor sabaha pek bıse yok :KK55:

yazdıklarınızı okuyunca sanki kendim tekrar yaşıyormuş gibi oldum bizde ekim anneleri olarak hep sizin konuştuğunuz şeyleri konuştuk şimdi bebeklerimiz yaklaşık 3-4 aylık ne kadar heyecanlı zamanlarınız hastaneye gitmek ultrasonda bebeği görmek kalp atışlarını duymak hele tekmeler de başlayınca elinizi karnınızdan alamayacaksınız çook güzel günler kızlar tadını çıkarın bol bol dinlenin ki bebeğiniz geldiğinde büyük bir enerjiyle karşılayın onu hepinizin hayırlı sağlıklı doğumları olsun inşallah...

tesekkürler canım..Allah bebısıne uzun ömürler versın bızlere de kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallah:nazar:

günaydın kızlar

haftasıonu taşındığım için giremedim neler konuştunuz neler kimbilir, geriye yönelik okumaya kalksam işin içinden çıkamicam =)

acayip yorgunum allahtan annem ve yengem hep yanımdaydı öldüm bittim yinede ama =(

hayırlı olsun yeni evinniz.. bnde hamileyken taşındım 1.5 ay falan oldu.. Allah tan bana da yardım eden vardı ama yinede çooooook yorulmuştum :KK43:

günaydın herkeslere..anneler ve bebıslerı ıyıdır ınsallah..

haftasonu hıc gıremedım kendımı dısarlara attım valla evde ruhum daraldı..cumartesı günüde eltımın hamıle oldugu haberını aldık:nazar: bebısıme sımdıden kardes gelıyor.:KK19:

ohh iyi yapmışsın canım benimm sefan olsunnn :21:

kızlar resmen 4. ayımızı dolduruyoruz maasallah bıze ufaklıklara:nazar: tabı 16. haftasını gecenlerde var onlarda 5. ayın ıcınde hızla ılerlıyor, kırkbınkere maasallah tüm annelere bebıslere:nazar: göbüsler artık ben burdayım demeye baslamıstır..benım özellıkle aksamları cok cıkıyor sabaha pek bıse yok :KK55:

ayy sorma canım yaaa bnde 4. ayını dolduranlardanım yarın 16 bitecek aslında 17 ye saycamm son 8 günüm yavrumu görmek içinnnn :KK52::KK52:

bende 13 haftalık gebeyim agustos annelerinde yazışıyorum.
size sorum var bebeklerinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz kız bebekmi erkek bebekmi çok.

hayırlı olsun yeni evinniz.. bnde hamileyken taşındım 1.5 ay falan oldu.. Allah tan bana da yardım eden vardı ama yinede çooooook yorulmuştum :KK43:

ohh iyi yapmışsın canım benimm sefan olsunnn :21:

ayy sorma canım yaaa bnde 4. ayını dolduranlardanım yarın 16 bitecek aslında 17 ye saycamm son 8 günüm yavrumu görmek içinnnn :KK52::KK52:

maasallah canım ya:nazar: benım randevumda 1 subatta ama 16+3 oluyorum.artık meraktan catlıyacagım cınsıyetıde bılmıyoruz 16 olunca hemen damlasammı dıorum muayenehaneye ama sabretmek de ıstıyorum bı yandan:KK55: annem doktor ne zaman dedıyse o zaman dıyo engellıyo benı..cok özledım bebegımı en son bı ay önce görmüstüm

bende 13 haftalık gebeyim agustos annelerinde yazışıyorum.
size sorum var bebeklerinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz kız bebekmi erkek bebekmi çok.

canım bızde 12. haftalarda görenlerde var ben gıbı hala muayene gününü bekleyenlerde var:KK19:

sanırım sımdılık kız bebısler prensesler cogunlukta:)

ama genellıkle doktorlar 16. hafta kesın söluyorlarmıs sahsen benımkı benı bekletıo sagolsun 16mız dolana kadar

maasallah canım ya:nazar: benım randevumda 1 subatta ama 16+3 oluyorum.artık meraktan catlıyacagım cınsıyetıde bılmıyoruz 16 olunca hemen damlasammı dıorum muayenehaneye ama sabretmek de ıstıyorum bı yandan:KK55: annem doktor ne zaman dedıyse o zaman dıyo engellıyo benı..cok özledım bebegımı en son bı ay önce görmüstüm

offf ben gittiğimde aslında 17 yi doldurmuş olcam ama tarih olarak tam 17 olcamm.. çok heycanlıyımm inşallah yavrum iyidir ve artık kesinleşir erkek mi değilmi bakalım... haftasonu fuara gittik ya cinsiyet belli olamadığından bişi alamadım :KK43: son 8 gün bana da geçmek bilmiyo en son 30 aralık 2011 de gittimm biz 2012 deyiz düşünnn :KK1: çok özledim bnde yavrumuu yaaaaa:KK31::KK31:

X