2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Teyzeleri kuzumun yeni eşyaları..

Limangodan aldım alamk isteyen olursa..

Eklentiler

• $1.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 19
  • $1 (1).jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 21
  • $1 (2).jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $1 (3).jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 25
  • $1 (4).jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $1 (5).jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $1 (6).jpg
    21 KB · Görüntüleme: 26
Evet arkadaşım havalar ısınsın valla eve zor gidip geliyorum bu soğukta gider gitmezde azıcık sıcağı görim sızıp kalıyorum olduğum yere eşimi bile o kadar ihmal ediyorumki adamın yüzünü hatırlamıyorum inanın şu havalar ısınsın ortalık cıvıl cıvıl olsunda buluşalım valla yeni arkadaşlıklar her zaman daha iyidir..... belki eşlerimizde anlaşır kim bilir

Kıskanmayın arkadaşlar sizlerde ankaraya gelirseniz görüşebiliriz inşallah misafirimiz olursunuz hem kızım olursa erkek oğlum olursa kız beğenecem burdan :))

inşallah canım kısmetse buluşup tanışırızzz
Yaaaa aylin iyimi ben onun karşısındakine gidiyorum hiç hiç memnun kalmadım çak bekletiyo yanındaki hemşirede bi tip

ben memnunum aylin hanımdan sanırım sen karşısındaki derken banu hanımı diyorsun odr dan kimsememnun degil canım bende tavsiye üzerine gittim ve memnunum ama hastane son zamanlarda sorun yaratmaya başladı yoksaaylin hanımdan gayet memnunum

Evet canım ya o hastanenin personeli neden hırrrr diyo hep tipler bende elife yada ayline geçecem zaten bu son randevuyu o ikisinden almayı düşünüyorum ne gibi sorunlar yaratıyo hastane ben en son kimliğimle ilgili sorun yaşadım yeni evli olunca kimliği değiştirmemiştim 16 ekimde evlendim bu kimlikle bakmayıda bakmayı 2 katı fiyatla muayene aldım hepsi bi cins çalışanların çok gidev varya kıçları kalkmış hastanenin

Bende balgatta oturuyorum

canım bende sigortada sorun yaşadım bütün hastanelerrde sigortam onliynken bitek lokman hekimin sisteminde kapalı görünüyordu hatta 2haftaönce randevum vrdı2li tarama yapılacaktı hastanenin sistemleri yüzünden kaldı bende başka bi hastaneye gittim

Lokman Hekim Hastalerinden memnun kaldığınızı yazsaydınız birşey demeyecektimde,imkanınız varsa daha gebeliğin başındayken başka hastane-ve doktor tercihi yapın derim hanımlar..Lokman hekim ilk kurulduğunda güzel bir hastaneydi ama şuan resmen ticarethaneye döndürdü..
Gebelik dışında gittiğimde de çok sıkıntı yaşadım sonuçlar vs.Çevremdede duyduklarım hep olumsuz.

O konudada sorun yaşadım eşimin sigortası ile gittim önce görmüyoruz dediler ankaradaki bütün hastaneler görüyor onlarda çıkmıyor kendi sigortamla girin dedim bekar yazıyo fiyat düşmez 2 katı olur dedi ya ben şunu anlayamadım garip geldi bekarda olabilirsin neden fiyat 2 katı Allah korusun bir sürü şey olmuş olabilir değilmi bekar olabilir buda saçma geldi bu lokman hekim bi cins hastane devlet hastanesi gibi olmuş çalışanları falan bişey daha ya özele gidiyoruz muayeneye ama 3 saat sıra bekliyorum drun kapısında kan vermede ultrasonda saçma saçma LOKMAN HEKİM BELKİ YAZDIKLARIMI GÖRÜRSÜN SENİ VE ÇALIŞANLARINDAN MEMNUN DEĞİLİM ESEFLE KINIYORUM ÇOK KABASINIZ çok

Evet habissh aynen katılıyorum sana aynen sadece ticarethane olmuş doktorları bile hani ssk doktorları vardırya :
Muayeneye girersin "neyin var başım ağrıyo al sana vermidon yazdım kullan ağrın kalmaz"
bunlarda aynı benim bebğime öyle 10 dk falanda hiç bakmadı sayın banu hanım kontrollerde bebğin yaşıyo tebrik ederim geçmiş olsun bu kadar sonra yallah

canım kesinlikle sana katılıyorum adamlar işi ticarete dökmüşler tugçenin ki gibi kendi sigortamla gittigim halde görünmüyor dediler bütün hastanede görünürken bitek orda sorun çıktı bende degiştirmeyi düşünüyorum ama hangi hastane diye kararsız kaldık eşimle burası bize yakındı yol derdi olmayacak diye başladık ama sanırım yol derdine katlanmak daha iyi gelecek

kesinlikle bende kınıyorum özellikle eşimin sigortasından yararlanmıyoruki sorun çıkmasın diye ama kensi sigortamda bile bir sürü sorun yaşadım bi hastane bulmamız lazım kızlar

Buluşmayı ayarlayalım inşaallah..Bu arada ateş ölçeri bana mı sordun canım?

evet sana sordum canım

anladım canım ya iyi düşün kesinlikle en azından böyle bir riskin farkına varılmış da çok şükür ona göre yönlendirmiş doktorun

Canım benim ben orda doğurmak zorundayım devlet hastanelerinde normal doğuma cesaretim yok e diğer hastanelerde uçuk pahalı bi doğum 2 den 3 den açıyolar ağızlarını sadece doğumla bitmiyorki bebğin aşıları var bunlarıda özelde yapıyorlar bakalım pazartesi veni vidi ye gidecem bakacam ordada sezeryan doğum 733 tl yeni evliyiz hali ile borç çok kara kara düşünüyorum zaten napcaz diye bende çalışamayacam yakında ağırlaşınca tek maaşa kalacaz o yüzdende çok parada veremem doğuma şu veni vidiye bi bakim olmasa buraya geçerim

Nasılsınız temmuz anneleri

babamız gitti 2 li tarama sonuçlarını almaya akşamada doktorumuza göstercez
sizler iyisiniz inşallah

bir kız da bizden :)))
prensess geliyormuş bizede büyük ihtimalle....
hiç aklımda değilken gittim ultrasona arkadaşın sayesinde heryerini gösterdi dr ayy çok mutlu oldummm moralim çok bozuktu bi iyi geldiki .....

canım ya yenievli degilim ama olsun kimse parayı yolda bulmuyorki ister istemez dikkat etmek zorunda harcama konusunda benimki tüp bebek oldugu için sezeryan olacak ve takibim bi yerdeolsun ordada dogum olsun istedim ama hastane sorun çıkartmaya devam ederse mecbur degiştirecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…