2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Anlamını bilmiyorumki bunun pazartesi soracam net çok düşük değilmiş ama risk varmış amniyo dedi işte

canım birden panık olma sakın senın degerın sınırda olabılır ama ıkı testın sonucu bu herhalde 3 lu testı yaptımadan aminoya yapılıyor mu ki? hıc kotu dusunme bence bebişin sağlıklıdır inşallah. buarada akraba evliliği falan deil deilmi ? hem ailenizde varmıboyle sorun yasayan ? bunlar yoksa bence teste sorun var

Canım akraba evliliği degil ailelerimizdede bir tane bile yok ha birde eşiminde benimde kanım 0rh+ yani evlenmek için en ideal kan grubuymuş

Canım akraba evliliği degil ailelerimizdede bir tane bile yok ha birde eşiminde benimde kanım 0rh+ yani evlenmek için en ideal kan grubuymuş

canım ya bence bebişin iyidir. smiyo yuda dktorunla ıyıce konus ve ona gore yaptır bılıyosun onu yaptırmanın da riski var. ama cok fazla kafana takma bence bebişin sağlıklı bır sekılde gununu gun edıyo annesının karnında

oohh ankaralılar ne güzel yakınsınız birbirinize =)

bende istanbul bahçeşehirde oturuyorum , varmı burda oturan =)

erkek dedi doktor canım bende öyle hissediyodum zaten

hadi hayırlı olsun canım
sağol canım abone oldum da rahat takip ederim artıkBu arada ateş ölçer tavsiyen için sağol ben de almayı düşünüyoum hangi siteden alışveriş yaptın ne kadar sürede geldi?

Ankaradaki arkadaşlar bi teklifim var bebişler sağlıklı şekilde bi doğsunlar buluşalım bebklerimizi görelim olurmu :)) Çok mutlu olurum

Bebişler doğmadan öncede buluşalım.:13:

canım bende ankaradayım sen ankaranın neresindensin

kızzzz AngaralılaaaarrValla bence şöyle 6. ayımızda göbüşler büyümüşken biz de ço hantallaşmamışken bi buluşup tanışalım derim bonra da bebiklerimizi tanıştırırız

canım bnm cinsiyet erkek hapsunun listesinde vardı bunda yok

Kim demiş bana akşam 6 ya kadar yakınsın :))
hadiii buralardasın o zaman işyerin ben bakanlıklarda çalışıyorum sen nerdesin?
bende kıbrıstayım canım :9 üstelik sımdılık ucağa binme yasagım var kanama riski yuzunden :)

ay canım öyle bir şey yaşadın mı peki kanaman oldu mu?:26:

Bende balgatta oturuyorum

buluşcaz

Yani ankaralılar ankamall hepimizin ortasında buluşma yeri olarak sadece hepimize uyan zaman ve saati belirlemek

valla öncelikle havalar düzelsin bacım bu ne böyle donuyoruz tüm ülkecek-10 u ilk defa gördüm ben burda gündüz vakti

Buluşmayı ayarlayalım inşaallah..Bu arada ateş ölçeri bana mı sordun canım?

canım cok sukur yasamadım ama plasentam cook aagıda o nedenle kanama rıskı var bır cok sey yasakladı doktorum hıc ev işi yapamıyorum yemek dısında. falza yuruyus yasak baya bır dıkkatlı davranmam gerekıyomus. 6 aydan sonra yukseme ıhtımalı var dedı ama yukselmezse de sezeryan olmak zorunda kalırmısım cunkua nne ve bebegın hayatı rısk altına gırermıs. ama cok sukur kanama falan olmadı sımdıye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…