2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bir kız da bizden :)))
prensess geliyormuş bizede büyük ihtimalle....
hiç aklımda değilken gittim ultrasona arkadaşın sayesinde heryerini gösterdi dr ayy çok mutlu oldummm moralim çok bozuktu bi iyi geldiki .....

Kızlar atağa geçti anlaşılan:KK64:
Gözün aydın annesi..

hiç aklımda değilken gittim ultrasona arkadaşın sayesinde heryerini gösterdi dr ayy çok mutlu oldummm moralim çok bozuktu bi iyi geldiki .....

kızımın bir arkadaşı daha olduuu =) hayırlısıyla sağlıkla gelsin annesi 14 kız 12 erkek olduk:KK1:

kızımın bir arkadaşı daha olduuu =) hayırlısıyla sağlıkla gelsin annesi 14 kız 12 erkek olduk:KK1:

sinopee varmı senin lsitede adın yoksa kaydedelim

Habissh sen hangi hastaneye hangi dr a gidiyordun

Canım benim doktoruma hastanede gitme şansımız yok.Emniyette çalışıyor.Özel muayehanesine gidiyorum.Evlendiğimden beri tüm kontrollerimi kendisi yapıyor.Çok da memnunum.Bende doğum için hastahane bakıyorum.Güven yada 29 Mayıs hastanesi aklıma yatıyor.

Canım benim doktoruma hastanede gitme şansımız yok.Emniyette çalışıyor.Özel muayehanesine gidiyorum.Evlendiğimden beri tüm kontrollerimi kendisi yapıyor.Çok da memnunum.Bende doğum için hastahane bakıyorum.Güven yada 29 Mayıs hastanesi aklıma yatıyor.

aslında şu güvenle bi konişim bakim fiyatlar neymiş yeri nerdeymiş

maşallah maşallahh bu sene kız senesiherhaldee sabah erkenden bende gittim ögrenmek için cinsiyetini yavrumun ama erken diye dr söylemedi

bu ultrason cihazına ,doktorun tecrübesine ve yaşına bakıyor malesef

ben bir gün rahatsızlandım hastaneye gittim (devlet hastanesine ) bebeğin hiçbir şeyi belli olmuyor .kendi doktorumda kulanlarına kadar belli yavrumun

bizimde randevumuza 3 hafta var daha yaaaa...nasıl geçicek....bilmiyorum... başka bir hast.randevu alsammı ya...:KK17:

bebeği altına bulayıp mı çıkarıyolarmış :):KK1::KK1::KK1::KK1:

Bilmem bizim bebişler zaten altın
Hayır bütün sıkıntıyı biz çekiyoruz 9 ay boyunca parayı onlar alıyo nasıl iş bu ya hani sayın başbakanımız 3 bebek yapın diyoya en az o zaman doğum yapanada para versinde şu doğumlarda ücretsiz olsun nolcak sanki e ne güzel işte türkler çogalıyo artıyo :)) herşey devlet için işte belkide başbakan olacak bebişi doğuracaz :))

Başka isim altında olunca acaba başkasıda mı söyledi diye emin olamadım.:26:
Arzum Bebbe Kulaktan Ve Alından Ateş Ölçer Dijital Termometre - Anne / Bebek / Çocuk - Hepsiburada.com
Buradan aldık canım ama sanırım şuan temin edilemiyor:KK50:.Fiyatıda 59 TL di..

teşkürler canım:KK19:ben alıntı yaptım sanıyordum yapmamışım sanırım
Nasılsınız temmuz anneleri

babamız gitti 2 li tarama sonuçlarını almaya akşamada doktorumuza göstercez
sizler iyisiniz inşallah

gözün aydın:KK71:

hadi hayırlı olsun sinopee:nazar:

aslında şu güvenle bi konişim bakim fiyatlar neymiş yeri nerdeymiş

benim gittiğim hastanede normal doğum 1400 müş
ben tam fiyat alayım sezaryeni filan sormadım epidurali vs. bi fiyat alayım bu gittiğimde 29 mayısa gidiyorum muayene 35 TL aynı ay içinde gidersen 12 TL alıyor ek olarak

Arkadaşlar bunada dikkat edin haziran annelerinde yazmışlar 750 ye doğuracaz diye 2000 tl ödemeyelim bu lokman hekime

Allah korusun küvez gibi ek şeyler ücretlendirilmiyor
2 günden fazla kalırsan o da ücretlendirilmiyor.. lokman hekim bildiğim kadarıyla yapılan ek ne varsa hepsini ücretlendiriyor.
örneğin epidüralle uyuşmayan bir hastaya doğum asnasında genel anestezi yapmışlar onun bile ücreti yazılmış
bebek 1 gün küvezde kaldı ona verilen herşey ücretlendirilmiş.. tüm ilaçlar ve preperatlar

X