2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

16+5te gideceğim bir sonraki randevuya cinsiyet belli olur mu o zamana?

canım senın yaramaz bacakları acarsa bellı olur tabıkıde..benı cnsıyet ıcın 16da cagırdı kesın konusmak ıcın...

:)))))))))))) hayırlısı olsun bakalım merak ettim bende bakalım seninkiler tutturabilecek mi?:))))

bakalım canım dedıgın gıbı hayırlısı...zaten en sona bızler kaldık bı ögreneyım kımse tutamaz benı o gün:))))

hayırlısı sağlıklısı inş. :)

hımm sürekli alttan muayene zor oluyodur cnm yaaa
beni i kre yumurtalıklarım için öle yapmıştı doktora gitmek bile istemedimmm

doktor kadın mı erkek mi

doktorum bayan
ilk zaman zordu evet ama şimdi sanki kural ordan bakmakmış gibi rahatım valla canımda acımıo

tekrar görüsürüz kızlar bu hafta daha doktora gıdecek olan var mı?cınsıyet haberlerı geldıkce cok mutlu oluyorum heyecanlanıyorum bende...

aksama gırerım belkı saat bası acıkan ben az önce yememe ragmen yıne acıktım..:S görüsmek üzere

ayy yaaa benimde yarın 14.30da randevum.. 14. haftaya yeni başlayacağım inşallah şanslı oluruz da öğreniriz bizde cinsiyetini.. millet öğrendikçe kendimin gibi seviniyorum bende
öğrensek de bir iki bişey alsam bari.. bi süre de onları sevip avunurum ultrason resimlerine bak bak nereye kadar çok heyecanlıyım yarın olmak bilmez artık

Artık belli olur annesi inş.:)

kesin belli olur canım

OOOO bence kesin belli olur

ay kızlar yanlış yazmışım 1 hafta eksik olcaktı 15+5 ama umarım olur artık çok sabırsızım

kızlar ya şimdi kafama takıldı ayrıntılı ulturasonda alttan mı bakılıo bilen var mı

Merhaba canım özelden yazmışsın ama benim henüz mesaj yazma hakkım yokmuş
İkili tarama sırasında usg de yaptığı incelemede nöral tüp defekti olan anomalinin olmadığını açıklığın tamamen kapandığını görebildiğini söyledi doktorum. (Yaklaşık 13. haftamda ikili tarama yapıldı) Sanırım üçlü tarama da zaten hem down sendromu hem de spina bifida ile ilgili bilgi vermektedir. Ayrıca hamilelik öncesi folik asit kullanımı mevcutsa eğer bebeklerde çokta beklenen bir kusur olmadığını da söyledi.

cnm aynen bende senin gibiyim, öğrenenleri okudukça seviniyorum inşallah yarın hem sağlığı hem de cinsiyeti konusunda süper haberler alırsın, pazartesi de biz alırız

Canım ben e bebekten aldım bunu .129 tl yatagı ile 170 tl ye geldi . şuan limangoda kampanyası var düz rengini 89 tl ye koymuşlar .

ya canım bende salı gunu üçlü test yaptırdım açık apına bifida yüksek çıktı oda belinde problem olabilir dedi 15 gun sonra ayrıntılı ulturason istedi beni de korku sardı da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…