2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben e bebekten aldım bunu .129 tl yatagı ile 170 tl ye geldi . şuan limangoda kampanyası var düz rengini 89 tl ye koymuşlar .

hayırlı olsun canım tekrardan

bende denedim gerçekten işe yarıyor yanlış hatırlamıyorsam meleksen demişti

kızlar çikolata 6. aydan önce tepki vermezmiş bebek doktorum söylemişti haberiniz olsun siz yine kendi doktorlarınıza da sorun

ya canım bende salı gunu üçlü test yaptırdım açık apına bifida yüksek çıktı oda belinde problem olabilir dedi 15 gun sonra ayrıntılı ulturason istedi beni de korku sardı da

canım yüğreğini içini ferah tut umarım bi sorun çıkmaz güzel haberler alırsın inş dualarım sizinle

bende denedim gerçekten işe yarıyor yanlış hatırlamıyorsam meleksen demişti
bende denedm tahmin olarak söledi:)))

kızlar çikolata 6. aydan önce tepki vermezmiş bebek doktorum söylemişti haberiniz olsun siz yine kendi doktorlarınıza da sorun

bende doktora sordum güldü bişey demedi:)

ALLAH razı olsun cnm ya ilk olunca telaşlanıo insan genelde işey çıkmıyormus inş. bende iyi haberlerle gelirim

inşallah iyi haberlerle gelirsin.. iyi düşün iyi olsun cnm, yoktur bişey inşallah endişelenme hemen. doktorlar sağolsun enufak bi ihtimal bile olsa pat diye söylemeyi çok seviyorlar herşeyi. heyecanımızın farkında değiller sanırım, en ufak şeyleri bile nasıl kafaya takıp endişelendiğimizi görmüyorlar..

aynı bnımde cıldım kepek kepek hele gögüs uclarım nerdyse soyuluyorlar kuruluktan..bızımkı erkekse bu tez dogrulanmıs olacak:)))

Benimde göğüs uçlarım öle ya valla soyulcak nerdeyse kızımda hiç böle şeyler olmamıştı benim cinsiyeti öğrenmeme 3 hafta var:2: senin ne zaman doktor randevun

çok haklısın canım kadın içimi rahatlatacak bişe sölemedi hatta ben bu ne demek demesem neyin yuksek oldugunu açıklamıodu bilee

Ayyyy al benden de o kadar
Kavınvalidem değil ama onun dışındaki herkes erkek diyor
Acaba benim meleğimde herkesi yanıltır mı????

ALLAH razı olsun cnm ya ilk olunca telaşlanıo insan genelde işey çıkmıyormus inş. bende iyi haberlerle gelirim

evet bencede o sonuçları alacağımız gün hepimiz öle oluyoruz telaşlı Rabbim herkesin sevincini sonuna kadar yaşatmasını
ve sonun hayırlı ile kucağımıza almayı nasip etsin

ya ben çok hastayım yaa, grip atlatan arkadaşlar vardı hatırlıyorum, neler yiyip içmişlerdi acaba bilen hatırlayan var mı?? boğazlarım şişti iyice yutkunmakta zorlanıyorum.. şimdi ateşim de yükselmeye başladı sanırım yanıyorummmm

evet bencede o sonuçları alacağımız gün hepimiz öle oluyoruz telaşlı Rabbim herkesin sevincini sonuna kadar yaşatmasını
ve sonun hayırlı ile kucağımıza almayı nasip etsin

AMİNNN canım inan salı gunu erkek oldugunu öğrendim cinsiyeti öğrendiğime sevinememiştim bile

Evli mutlu

Doktorlara fazla güvenme canım gazi hastanesinde mesela annemi boşuna diyalize alan dr biliyorum ben para için neler yapıyolar neler onlar için ne bebeğin sağlıgı ne annenin sağlıgı hiç önemli değil sadece herşeyleri para para o testlerde para

valla canım ben bundan önceki doktor kontrolümde aç gitmiştim cenazemiz vardı sabahtan beri hiçbişi yiyememiştim yavrum hiç kıpırdamadı o yüzden elini bile oynatmıyodu:))))))) ense ölçümünüde yapamadı doktor sonra git bi çikolata ye vişne suyu iç yarım saat sonra gel dedi yarım saat sonra kığır kıpırdı valla
hatta başı bi taraftayken öbür tarafa geçmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…