2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım bülent bey için dünya kadar yol tepiyorum:)))))))) ama inan başka doktorada güvenemem ben bülent beyi kk den buldum ondan önce bi kaç doktora gittim hepsi berbattı bülent beyin üstüne doktor tanımam en son geçen grip olduğumda başka bi yere acile gittiğimde bebeğimi merak ettim kalp atışını duymak istedim ateşim çok yüksekti çünkü becereiksiz doktor 10 dakka kalp atışını alamadı bebeğin tabi o arada bende kalp krizi geçiriyodum nerdeyse çok şükür duyduk sonra ertesi gün bülent beye gittik 2 serumla iyileştirdi bizi bi daha dedim tövbe başka doktorun önünden geçmem inşallah doğumumuzada bülent bey girer bi aksilik olmaz

canım bencede anadolu yakasındaki k doğum olarak mükemmel bir doktor
bende ona gidiyorum randevuları geç oluyor ama insan genede bekliyor :-)

allahım bu ne hız bi kaç saat girmiyorum sayfalar ucuyor

canım bızım topık sonradan costu..ılk zamanlar nerdeyse günde 3 sayfa zor gıdıyordu ama sımdı cınsıyet haberlerı testler alısverıs doktorlar vs derken costuk gıdıyoruz...

ya kızlar bu arada bu bülent bey nerde maasallah ne kadar memnun kalmssınız, bende mı ona gıtsem???

canım bızım topık sonradan costu..ılk zamanlar nerdeyse günde 3 sayfa zor gıdıyordu ama sımdı cınsıyet haberlerı testler alısverıs doktorlar vs derken costuk gıdıyoruz...

ya kızlar bu arada bu bülent bey nerde maasallah ne kadar memnun kalmssınız, bende mı ona gıtsem???

kartal dragosta canım yaşım 24 buarada

canım bencede anadolu yakasındaki k doğum olarak mükemmel bir doktor
bende ona gidiyorum randevuları geç oluyor ama insan genede bekliyor :-)

aynen canım ne güzel topikte 3 olduk dahada çıkar bence sen cinsiyeti öğrenebildin mi?
bide doğum hakkında bilgin var mı? konuşabildin mi hiç bülent beyle :)))))))))))

cok ılgınc yaaa:KK19: benımkıde 21..yanı bu deger neyın göstergesıkı acaba...

valla canım sonuca baktığımda bende acaba kız mı dedim ama kendimi heveslendirmedim pek doktor söyleyene kadar

sende erkek olabilir mi acaba d,ye düşün ama kendini kaptırma bu tarz şeyler yanıltıcı olabiliyo
hayırlısı neyse o olsun

buba canim selam nasilsin ara sira takil seni goremiyorum ozletiyosun kendini
tatlim haziran anneleride vardi 21 olan hcg ama kizdi bebekleri bende acaba tutarmi hep diye dusundum

ya kizlar niye kimse kac defa oldu yaziyorum bu konuya bakmiyoo
cinsiyetlerimizi ogrenince cekilisle bebislere hediyye alip hediyelesek diyorum
her topikteki anneler yapiyo biz subat anneleri 3 defa hediyelestik
30 tl veya kim ne kadar harcaya bilir diye bildirdiginde
o kadarlik harcama yapip hediyeyi gonderince kapi caldinda hediye gelince ben cok mutlu oluyodum kizima
ozel mesaj yazmisti bitane arkadas onu daha sagliyorum hediyeden cikan :KK16:

herkese selam nedense daha önce gelmedi aklıma bu topiğe girmek tüp bebek sayfalarında gezmekten :)) evet bnm bebişim tüp bebek çok zor kavustuk kendisine inşallah bizi bırakmazda sağ salim kucağımıza alırızzz ....bnm de doğumum allah nasip ederse temmuzun son haftasında olacak...belkide tüp bebek olmasından dolayı ayrı bir tedirginlik olmasından dolayı bende hiçbirşey almadım zaten 3 aydır yatıyorum evde ilk kez bu hafta sonu çıktık eşimle dışarı dr. ne kadar artık çıkabilirsin desede bende hala bi korku var...

geriye dönük sayfaları mutlaka okuyacam vakit buldukça ama epey çok:))belki hepiniz paylastınız ama birde bnm için yazabilir misiniz hangi vitaminleri kullandınız bugune kadar...
ben 11.haftaya kadar folbiol kullandım şimdi elevite geçince onu bıraktım sadece elevit kullanıyorum bide riskimden dolayı crionone jel kullanıyorum o da bu hafta son..herkes ayrıca demir hapından falan bahsediyor ben eksik mi kullanıyorum ilaçları acaba içime kurt düştü..gerçi elevitte de demir var ama..

gözün aydın canım inş sağ sağlım kucağınada alırsın Allahım herşeyi gönlüne göre versin

buba canim selam nasilsin ara sira takil seni goremiyorum ozletiyosun kendini
tatlim haziran anneleride vardi 21 olan hcg ama kizdi bebekleri bende acaba tutarmi hep diye dusundum

ya kizlar niye kimse kac defa oldu yaziyorum bu konuya bakmiyoo
cinsiyetlerimizi ogrenince cekilisle bebislere hediyye alip hediyelesek diyorum
her topikteki anneler yapiyo biz subat anneleri 3 defa hediyelestik
30 tl veya kim ne kadar harcaya bilir diye bildirdiginde
o kadarlik harcama yapip hediyeyi gonderince kapi caldinda hediye gelince ben cok mutlu oluyodum kizima
ozel mesaj yazmisti bitane arkadas onu daha sagliyorum hediyeden cikan :KK16:

canımmmm ben varımmmm çok güzel olur ... zaten birinden hediye almaya bayılırım hatta internetten alışveriş yapıyorum ya kargo gelince çok mutlu oluyorum sanki biri bana hediye göndermiş gibi:KK16: kızım olacakya bi paşaya hediye almak da zevkli olur haniiiii:21::KK49:

canımmmm ben varımmmm çok güzel olur ... zaten birinden hediye almaya bayılırım hatta internetten alışveriş yapıyorum ya kargo gelince çok mutlu oluyorum sanki biri bana hediye göndermiş gibi:KK16: kızım olacakya bi paşaya hediye almak da zevkli olur haniiiii:21::KK49:

bende varım, benim %80 erkek ama farketmez, kız ya da erkek, ama bence cinsiyetler kesinleşsin,herkes öğrensin öyle yapalım. :)

evet canim cok guzel oluyo herkez yuzde yuz ogrensin cinsiyetleri
liste yapariz cekilisle kim kime alicak diye yazariz sonrada miniklere hediyeler gelir
bencede kiz ve erkek annesi denk gelince cok daha heycanli oluyo
benim kizima erkek anneleri almisti bende erkek anelerine almistim

hepimiz cinsiyetleri ogrenelim ben varim diyenleri yazar cekilis yapariz kizlar

tatlim ben 7 ocakta girdim uultrasona dun 17 ocak doktorum yine bakalim yaramaza dedi testleri getirmistim
bi zarari yok canim riskli hamilelik gecirenler birkac gunde giriyolar 2 haftada 1 ayda doktorlar genelde gel diyo

kizlar dogum yaklastiginda doktor hep cagiriyo sanciya bebege bakmaya
ozaman guzel oluyo ultrasonlada hep bakarsa

tamam cnm sağol hala cınsıyetını merak edıyorumda yarın gitsemmı dıye kafam karıştı bakalım artık

tamam cnm sağol hala cınsıyetını merak edıyorumda yarın gitsemmı dıye kafam karıştı bakalım artık

tatlim 14 hafta 5 gunde yuzde 70 demistiya doktor
dun acinca ultrasonu daha bu erkek tir haa deyip doktor bana guluyodu

az biraz daha dursan da yuzde yuzle ogrensen kiz der doktorda seni havalarda goruruz iinsalah
ben hamile kalmadan 3 ay onceden cok tuzlu yemeye baslamistim erkek bebek icin
yesil fasulye gibi yecekler tuketin diyodu hep oyle tuketiyodum aksam esime yediklerimizin ictiklerimizin
faydasimi acaba diyodum guluyo

merhaba kızlar bende temmuz 2011 dünya tatlısı bir prensin annesiyim:nazar: :emir_bebek: :KK1:
gecen yıl bu zamanlar bizde sizin gibi heyecanlarımızı sevinçlerimizi yazıyoduk böle şimdi kucagımda oğluşum 6,5 aylık olduk çok şükür hiç durmuyo masallahı var o yüzden iyi dinlenin yatın uyuyun bol bol :KK16:
sizde saglıcakla kuzularınızı kucagınıza alın inşş darısı size olsun şimdiden hayırlı dogumlar :nazar: :emir_bebek: :KK16:

tatlim 14 hafta 5 gunde yuzde 70 demistiya doktor
dun acinca ultrasonu daha bu erkek tir haa deyip doktor bana guluyodu

az biraz daha dursan da yuzde yuzle ogrensen kiz der doktorda seni havalarda goruruz iinsalah
ben hamile kalmadan 3 ay onceden cok tuzlu yemeye baslamistim erkek bebek icin
yesil fasulye gibi yecekler tuketin diyodu hep oyle tuketiyodum aksam esime yediklerimizin ictiklerimizin
faydasimi acaba diyodum guluyo

bende hamıle kalmadan tuzsuz kalsıyumlu beslendım canım asıdık beslendım onunn için çok merak edıyorum ya banada yuzde 70 dese 1 ay beklerım meleksen :KK1: merakım azalır

X