2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ay uyumuş kalmışım yine 40 dakka:KK31:
Ben de çok korkuyordum cnm. Netice de canından can çıkıyor ama Allah öyle bir yardım ediyor ki. İçinizi ferah tutun, bol bol dua edin. İnanın kucağınıza aldığınızda aklınızda ne korku kalıyor ne acı :))

amin canım yaa inşallah bizim de öyle olur:nazar:
inşallah bizim de öyle olur:21:

YEŞİMcim anladım canım:13:

ya ben sabahlara kadar o yemek senın bu yemek benım ruyası gorup duruyorum:KK56: aklım fikrim boğazda:KK1:
hel bu gece ruyamda birisine gune gıtmışım sarma vardı öff öff ama bana yetmedı bıtıverdı yıyemedım öylece uyandım cok sınır oldum:KK43:

arkaşlar çatlak olmaması ıcın bır sey kullanıyomusunuz,benım annemın fecı dogum çatlagı var,kardesımın de oyle,benım de olur dıye tahmın edıyorum.ya da doktora mı sorsam

ya bnde yazarken uyumusum hep uyuyorum destiny dolmalı rüyan çok hosuma gitti keşke bnde braz yiyebilsem bebeğim aç kalıcak die korkuyorum ama bi lokma yesem kusuyorum allah çalışanlara kuvvet versin bn evde bile zor duruyorum ...

bu gün ilk kez doktora gittim yumurtalıkta kist oluşmuş dedi başına gelen var mı? hamilelikte sıkıntı çıkartır mı:KK43:((

Cnm ben normal doğum yaptım çok rahat bir doğumdu. 06:25 de doğumum gerçekleşti.Dr.um tşk ederim çok rahat bir doğumdu dediğinde dedim bu kadar mıydı asıl ben tşk ederim. Saat 13:40 evimde pijamalarımı yıkamış balkona asıyordum annemler geldi.Kayınvalidem ve oğlum yorgunluktan uyuyorlardı :))...Annemden fırça yedim ne işin var senin lausa lausa balkonda nazara geleceksin diye :KK66: O kadar rahat geçti yani cnm. Umarım bu da öyle olur. Allah bir avazda nasip etsin inşallah hepimize...
Allahım hepimize böylesini nasip etsin.. bende normal dogum istiyorum..
annemin rahmi alınmıştı yan odasında sezeryanlı bi kı vardı diger taraftada normal dogum yapmış biri..
sezeryanlıdan cok korktum valla kızcagız yürüyemiyodu kolunda iki kişi.. öteki elinde bi bebesi yanında kardesi öle turluyodu bide sabah yapmıs dogumu :KK53:
darısı başımıza inşallah:KK16:
arkaşlar çatlak olmaması ıcın bır sey kullanıyomusunuz,benım annemın fecı dogum çatlagı var,kardesımın de oyle,benım de olur dıye tahmın edıyorum.ya da doktora mı sorsam
canım bende cok korkuyom o catlaklardan benim simdiden kasınıyo göbeem cuma randevum var sorucam doktoruma :KK25:
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum 26 aylık bir kızım var be beş haftalık hamileyim
hayırlı olsun canım.. böyle deneyimli annelerimiz olunca daha bi iyi oluyo bizim için :KK16:

aaa bide ben rüyamda normal dogum yaptıgımı gördüm hemde hiç canım acımıyodu ama diyorum dikiş atarken acır kesin biraz..
bebişimi bile gördüm çok güzeldi simsiyah sacları vardı :KK16:

ya bnde yazarken uyumusum hep uyuyorum destiny dolmalı rüyan çok hosuma gitti keşke bnde braz yiyebilsem bebeğim aç kalıcak die korkuyorum ama bi lokma yesem kusuyorum allah çalışanlara kuvvet versin bn evde bile zor duruyorum ...
hayatım allah sana da kolaylık versin,üzülme aç kalmaz onlar,alacaklarını alırlar senden sen bıtkın kalırsın sadece:) allah kolaylık versin canım

teşekkür ederim hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah yavrularımızı.
sitede yeni olduğum için çözmeye çalışıyorum şu anda az önce buraya yazdım tekrR bulana kadar canım çıktı:)

Benim ilk doğumumda çatlağım olmamıştı cnm sadece her duştan sonra vücut kremi sürmüştüm ama kızkardeşimin iki doğumunda da feci çatlakları oldu. İkincisinde dr.una ne kullanması gerektiğini sormuş dr.u bunun tamamen vücut yapısıyla alakalı olduğunu, iç karnı geniş olan insanlarda çatlama meydana gelmediğini ama dar olan insanlar ne kullanırlarsa kullansınlar mutlaka çatlak olacağını söylemiş. Yine de badem yağı sür istersen demişti. Oda sürekli badem yağı, çatlak kremi ve vücut kremi sürmüştü ikinci gebeliğinde ama ne yazık ki yine de daha fazla çatlak oluşmasını engelleyemedi.

aaa bide ben rüyamda normal dogum yaptıgımı gördüm hemde hiç canım acımıyodu ama diyorum dikiş atarken acır kesin biraz..

ben de aslında normal dogum ıstıyorum hem korkuyorum hem ıstıyorum:)ama son anda sezeryan dıyebılırım bilemıyorum valla:)
benım de göğüslerim cok kasınıyor ama kaşıyamıyorum acıyor.ben de yarın doktora gitcem kalp atışlarını duymaya,yarın sorayım çatlak önleyici falan

Benim ilk doğumumda çatlağım olmamıştı cnm sadece her duştan sonra vücut kremi sürmüştüm ama kızkardeşimin iki doğumunda da feci çatlakları oldu. İkincisinde dr.una ne kullanması gerektiğini sormuş dr.u bunun tamamen vücut yapısıyla alakalı olduğunu, iç karnı geniş olan insanlarda çatlama meydana gelmediğini ama dar olan insanlar ne kullanırlarsa kullansınlar mutlaka çatlak olacağını söylemiş. Yine de badem yağı sür istersen demişti. Oda sürekli badem yağı, çatlak kremi ve vücut kremi sürmüştü ikinci gebeliğinde ama ne yazık ki yine de daha fazla çatlak oluşmasını engelleyemedi.

o zaman benım de muhtemelen olur:KK50:
cunku hem annem de hem kardeşimde var.bende de olur dıyorum,genetik olarak

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum 26 aylık bir kızım var be beş haftalık hamileyim
hadi hayırlı olsun,hoşgeldin aramıza:)

bu gün ilk kez doktora gittim yumurtalıkta kist oluşmuş dedi başına gelen var mı? hamilelikte sıkıntı çıkartır mı:KK43:((

hiç bir bilgim yok,doktora sormadın mı canım

kızlar bulantılarınız başladımı benım başlamdı zaten otekılerındede cok olmamiştı uyku halıde yok bendemı bı garıplık var yoksa erkenmı

hoşbulduk teşekkür ederim umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz.allah kısmet ederse hepimiz temmuzda doğum yapıcaz sanırım
evet canım muhtemelen temmuz benım 1 temmuz
kızlar bulantılarınız başladımı benım başlamdı zaten otekılerındede cok olmamiştı uyku halıde yok bendemı bı garıplık var yoksa erkenmı

benım başladı ama bulantı hissi olarak var öyle fiilen kusmuyorum.nerdeyse 7 haftalık hamıleyım,yine de tık yok

kızlar ben derse gidiyorum,görüşürüz sonra

ah canım yaa doktoruna sor bakalım çok kötüyüm diye belki bi ilaç verir. arada hastaneye de gidebilirsin hamilelere böyle durumlarda serum veriyorlar

ne güzel:KK49:merak etme nurgülcüm o dikişi hissetmiyormuşsun bile

ay senin üçüncü mü olcak softy benim hayalim de 3 çocuk

allah bulantı ve kusma şikayeti olanların yardımcısı olsun çok zor ben en ağır şekilde yaşayanlardanım.ama içinizi ferah tutun bebekte beslenmeyle ilgili problem olmuyo ben hamilelik boyunca 50 ye yakın serum yemişimdir

X