2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben de bu sabah iki gün önceki ters hareketim ve kasığıma giren sancıdan dolayı doktora gittim çok şükür bebikimin her bişisi yolunda pek büyümüş ve hareketli idi bu sefer göbek atıyordu resmen:KK9: neclatcım onu ben de merak ediyorum bakalım tutacak mı benim 58 bindeydi bu duruma göre kız olması lazım cinsiyeti yine görülemedi bebeğimin artık 2 hafta sonraya kısmetse

Luxxorcum çok sevindim bir sorun olmamasına :nazar: bende dün aldım kan testi sonucunu 36.1 di. 2li test için gittiğimde benimde bebişim göstermedi kendini.. bacaklarını sımsıkı kapatmıştı :KK1: ben bu cuma günü tekrar gidicem sonuçlarımı kendi doktoruma göstericem sanırım söylicek ama ben şimdiden çok meraklandım :KK9:

ne güzel cogumuz ögrendı nerdeyse cınsıyetlerı ...benım doktorum 16. haftada cagırdı kesınlık olması acısından hatta acmassa bacaklarnı 20. hafta cagırırım dedı..amaniiin benımkı benım heyecanımı hıc anlamıyor sanırım..1 subata daha cok var resmen safak sayar oldum..

aslında cok fazla da üzerıne düsmek ıstemıyorum ama alısverıs merakı ınsanı rahat bırakmıyor...

kızımın yatağını aldık dün =)

erken belki biliyorum ama dayanamıyorum ya napiyimmm =)

lCRE-96575_1.jpg

çooookkkk güzelmiş güle güle kullanssın bebişin :KK37:

valla sen en iyisini yapmışsın ayda 1 kere gitmekle.. ben ilk başta yani hamileliğimi öğrendiğim anda gittim kese gözükmüyo ya haliyle doktor vajinal muayene yaptı benim ertesi gün kanamam başladı canım sonra doktorumu değiştirdim muayenelerde doktor ilk muayenede kesemin şeklinin bile bozulduğunu söyledi. Bu dönemlerde ben her hafta gittim 10 haftaya kadar sonra ayda 1 edüştü..
videoyu bebişimiz büyüdüğünde seyretmesi elinde ona kalacak hatıra olması çok güzel olur. bende günlük tutuyorum :KK1: neler hissettğimi neler öğrendiğimi herşeyi yazıyorum.
sen zayıfmışsın tatlım ben 36 bedendim 38'e çıktım :KK16: göbek bende de var :nazar:
vajinal ult tehlikeliymiş ama neyse ki atlatmışsın ilk başlarda çok merak ediyo ama insan o da inadına gıdım gıdım büyüyo:KK43: ben de tutuyorum günlük dnr'dan hamile günlüğü almıştım orda haftalarımızla ilgili bilgiler de oluyo öğütler filan fotoğraf yapıştırmak için yerleri var eğlenceli bi şey. büyüyünce okutucam ona şöle üniv.ye giderken falan:KK1: neler çektiğimi anlasın ayrıyeten...
meraba kizlar ben 2011 ekim annesiyim ins sizde saglikla alirsiniz bebislerinizi kucaginiza.kac hafta, kac ay ediyor iye sormusunuz 13 hafta tam 3 ay ediyor canim,17.haftada 4 ay oluyor ben hollandadayim ve doktorlarin soyledigi bu hafta uzerine hesaplayinca diger turlu oluyor ama gercegi bu hesap dogru.mesela bebegim 16 haftalik oluyor az kaldi buda 4 aylik olmasini gerektiriyor,ama ayin 5 inde tam 4 aylik oluyor yani 17 haftalikken,ins anlatabilmisimdir:KK17:
sağol canım evet ben de aynen öle demek istedim "13. haftada 3 ay, 17. haftada 4 ay bitiyo" ama ben hangi ayın içindeysem o ayı sölüyorum çabuk büyümek istediğimiz için:KK34: hem de daha mantıklı geliyo bana.

lCRE-96575_1.jpg

cnm yaaa ağlamaklı oldum nıyeyse bu hormonlar benı manyak ettı :) ınsallah hep mutlu saglıklı mısıl mısıl uykular nassıp olur bebegıne bu yatakta :) bana 6 aylık olana kadar ıgne bıle almak yasak :) batıl mahkemesınde asarlar benı mazallah :)

arsimacım,

sen geçenlerde erkek ve kız bebek bahçıvan pantolon resmi yüklemiştin, tatlım onları nereden bulmuştun ? çok beğendim ben onları ya cinsiyeti belli olunca alıcam :KK16:

lCRE-96575_1.jpg
çok güzell güle güle kullansın inşallah insanın alıveresi geliyo park yataklar harika! beşik de almalı mı peki ya bi odası olcak sonuçta yoksa gerek yok mu bu yeter mi karar veremedim:26: sen alcak mısın?

vajinal ult tehlikeliymiş ama neyse ki atlatmışsın ilk başlarda çok merak ediyo ama insan o da inadına gıdım gıdım büyüyo:KK43: ben de tutuyorum günlük dnr'dan hamile günlüğü almıştım orda haftalarımızla ilgili bilgiler de oluyo öğütler filan fotoğraf yapıştırmak için yerleri var eğlenceli bi şey. büyüyünce okutucam ona şöle üniv.ye giderken falan:KK1: neler çektiğimi anlasın ayrıyeten...

aaaa senin günlüğün ne güzelmiş ben NT'den almıştım ama benimkinde seninki gibi bilgiler resim yerleri falan yok :KK14: evet bende öyle yapıcam anlayacağı yaşa geldiğinde vericem ona.. bide ben doğum yaptığım gün, o günün gazetelerinden bi kaç tane alıcam ilerde gazetelerde doğduğu gün neler olmuş okur hemde güzel bi anı olur diye düşünüyorum... hatta hürriyetin böyle bi çalışması var doğum günlerinde o günün gazetesini sipariş verebiliyosun ama tek sayfa geliyo önemli haberleri içeriyo sadece..

yatagınız hayırlı olsun annesı..

mısıl mısıl uykular uzun saglıklı ömürler nasıp etsın rabbım ınsallah

çok güzell güle güle kullansın inşallah insanın alıveresi geliyo park yataklar harika! beşik de almalı mı peki ya bi odası olcak sonuçta yoksa gerek yok mu bu yeter mi karar veremedim:26: sen alcak mısın?

park yataklar 2 katlı canım üst tarafta bebekken yatabiliyor , içinin yatağınıda aldık .

Bence beşik falan fazladan masrafa gerek yok , uzun bir süre kullanabilir bebekler bunu

yatagınız hayırlı olsun annesı..

mısıl mısıl uykular uzun saglıklı ömürler nasıp etsın rabbım ınsallah

amin inşallah cümlemizin:emir_bebek:

park yataklar 2 katlı canım üst tarafta bebekken yatabiliyor , içinin yatağınıda aldık .

Bence beşik falan fazladan masrafa gerek yok , uzun bir süre kullanabilir bebekler bunu

amin inşallah cümlemizin:emir_bebek:

canım sen cınsıyetı ne zaman ögrendın?bır de her zamankı sorum cın ve rus takvımı tuttumu:KK19:

çooookkkk güzelmiş güle güle kullanssın bebişin :KK37:

teşekkürr ederimmmm...... =)

cnm yaaa ağlamaklı oldum nıyeyse bu hormonlar benı manyak ettı :) ınsallah hep mutlu saglıklı mısıl mısıl uykular nassıp olur bebegıne bu yatakta :) bana 6 aylık olana kadar ıgne bıle almak yasak :) batıl mahkemesınde asarlar benı mazallah :)

vallla banada alma diyorlar ama takmıyorum kimseyi , sonuçta bu günleride yaşamicaz bir daha nie beğendiklerimi almayayım ki bir batıl inanç yüzünden :KK1:

aaaa senin günlüğün ne güzelmiş ben NT'den almıştım ama benimkinde seninki gibi bilgiler resim yerleri falan yok :KK14: evet bende öyle yapıcam anlayacağı yaşa geldiğinde vericem ona.. bide ben doğum yaptığım gün, o günün gazetelerinden bi kaç tane alıcam ilerde gazetelerde doğduğu gün neler olmuş okur hemde güzel bi anı olur diye düşünüyorum... hatta hürriyetin böyle bi çalışması var doğum günlerinde o günün gazetesini sipariş verebiliyosun ama tek sayfa geliyo önemli haberleri içeriyo sadece..
aa o da ilginçmiş nası sipariş etcez peki onu? valla günlükte son adet tarihimizden falan da bahsediyozya ben her şeyi yazıyom ondan üniv.de ancak olgun karşılıcak yaşa gelir bi de büyük ihtimal erkek:KK1: kız olsa ortasonda verirdim. bi de şu an çok erken ama insan ikinciyi hayal ediyo hem farklı cinsiyet olsun diye bu kadar bulantıyı tekrar yaşama kabusu nasıl göze alınır kii çok şanssızım ben ya ne hayallerim vardı bi sürü çocuum olcaktı:KK43:

ayyy kıyamam ben ona
ne güzel bi duygu değil mi
rabbim pipisini kukusunu görceğimiz günleri nasip edecek inşallah
2 li taramanı ne zaman yaptırcaksın

çok güzel bi duygu
amin inş. bugün yapıldı işte 7-10 gün içinde sonucu çıkarmış

Kızlar bende dün öğrendim bebeğimin cinsiyetini,inanılmaz güzel bi duygu öğrenmek sanki hamileliğim yeni başladı,kızımız olacakmış nasipse teyzeleri:)yani bi prenses geliyo inşallah...

gözün aydın
bi öğrenemeyen benim herhalde :)
14 şubata randevu aldım

arsimacım, zorda olsa ulaşmışsınız doktorunuza...
herşeyin younda olmasına çok sevindim canım...

çok şükür lamecim
sağol şeker

aa o da ilginçmiş nası sipariş etcez peki onu? valla günlükte son adet tarihimizden falan da bahsediyozya ben her şeyi yazıyom ondan üniv.de ancak olgun karşılıcak yaşa gelir bi de büyük ihtimal erkek:KK1: kız olsa ortasonda verirdim. bi de şu an çok erken ama insan ikinciyi hayal ediyo hem farklı cinsiyet olsun diye bu kadar bulantıyı tekrar yaşama kabusu nasıl göze alınır kii çok şanssızım ben ya ne hayallerim vardı bi sürü çocuum olcaktı:KK43:

Evet aslında doğru erkek olunca nası vercez eline en iyisi üniversite zamanları :KK1: ya ben cinsiyetini çok merak ediyorum eğer erkek olursa 2.yi bende şimdiden düşünüyorum kızım olsun istiyorum 2.side kız olsun diye hayal ediyorum :KK3: ama sen öyle düşünme ilk çocuk olduğu için böyle olmuş olabilir ama 2.sinde bunları yaşamayabilirsinde.. benimde bulantılarım olduğu zamanlarda aklıma 2.sini getirmiyodum bile yapmam diyodum ama şimdi geçti ya diyorumki zorluğu 2 ay belki 2.sinde bu sıkıntılı 2 ayım bile olmaz..
gazete siparişini de hürriyet doğum günü gazetesi yazınca google sayfaya yönlendiriyodu galiba, orda hediye edeceğin kişinin d.tarihini falan giriyosun güzel bi kutuda gönderiyolar ama azıcık pahalı.. bence doğum yapacağın gün strese girmeyecek yakın bi akrabana kardeşine söyle gazete alsınlar ben öyle yapıcam :KK1:

kızlarr nasılsınızzz? maşallah cinsiyetler öğrenilmeye devamm sağlıkla gelsin yavrularımızzz benim daha 14 günüm var kontrolee resmen gün sayıyorum beklemek çok sıktı benii :KK50::KK50:

X