2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Luxxorcum çok sevindim bir sorun olmamasına bende dün aldım kan testi sonucunu 36.1 di. 2li test için gittiğimde benimde bebişim göstermedi kendini.. bacaklarını sımsıkı kapatmıştı ben bu cuma günü tekrar gidicem sonuçlarımı kendi doktoruma göstericem sanırım söylicek ama ben şimdiden çok meraklandım

ne güzel cogumuz ögrendı nerdeyse cınsıyetlerı ...benım doktorum 16. haftada cagırdı kesınlık olması acısından hatta acmassa bacaklarnı 20. hafta cagırırım dedı..amaniiin benımkı benım heyecanımı hıc anlamıyor sanırım..1 subata daha cok var resmen safak sayar oldum..

aslında cok fazla da üzerıne düsmek ıstemıyorum ama alısverıs merakı ınsanı rahat bırakmıyor...

vajinal ult tehlikeliymiş ama neyse ki atlatmışsın ilk başlarda çok merak ediyo ama insan o da inadına gıdım gıdım büyüyo ben de tutuyorum günlük dnr'dan hamile günlüğü almıştım orda haftalarımızla ilgili bilgiler de oluyo öğütler filan fotoğraf yapıştırmak için yerleri var eğlenceli bi şey. büyüyünce okutucam ona şöle üniv.ye giderken falan neler çektiğimi anlasın ayrıyeten...
sağol canım evet ben de aynen öle demek istedim "13. haftada 3 ay, 17. haftada 4 ay bitiyo" ama ben hangi ayın içindeysem o ayı sölüyorum çabuk büyümek istediğimiz için hem de daha mantıklı geliyo bana.

kızımın yatağını aldık dün =)

erken belki biliyorum ama dayanamıyorum ya napiyimmm =)

cnm yaaa ağlamaklı oldum nıyeyse bu hormonlar benı manyak ettı :) ınsallah hep mutlu saglıklı mısıl mısıl uykular nassıp olur bebegıne bu yatakta :) bana 6 aylık olana kadar ıgne bıle almak yasak :) batıl mahkemesınde asarlar benı mazallah :)

arsimacım,

sen geçenlerde erkek ve kız bebek bahçıvan pantolon resmi yüklemiştin, tatlım onları nereden bulmuştun ? çok beğendim ben onları ya cinsiyeti belli olunca alıcam

kızımın yatağını aldık dün =)

erken belki biliyorum ama dayanamıyorum ya napiyimmm =)

çok güzell güle güle kullansın inşallah insanın alıveresi geliyo park yataklar harika! beşik de almalı mı peki ya bi odası olcak sonuçta yoksa gerek yok mu bu yeter mi karar veremedim:26: sen alcak mısın?

yatagınız hayırlı olsun annesı..

mısıl mısıl uykular uzun saglıklı ömürler nasıp etsın rabbım ınsallah

çok güzell güle güle kullansın inşallah insanın alıveresi geliyo park yataklar harika! beşik de almalı mı peki ya bi odası olcak sonuçta yoksa gerek yok mu bu yeter mi karar veremedim:26: sen alcak mısın?

park yataklar 2 katlı canım üst tarafta bebekken yatabiliyor , içinin yatağınıda aldık .

Bence beşik falan fazladan masrafa gerek yok , uzun bir süre kullanabilir bebekler bunu

yatagınız hayırlı olsun annesı..

mısıl mısıl uykular uzun saglıklı ömürler nasıp etsın rabbım ınsallah

amin inşallah cümlemizin

canım sen cınsıyetı ne zaman ögrendın?bır de her zamankı sorum cın ve rus takvımı tuttumu

çooookkkk güzelmiş güle güle kullanssın bebişin

teşekkürr ederimmmm...... =)

vallla banada alma diyorlar ama takmıyorum kimseyi , sonuçta bu günleride yaşamicaz bir daha nie beğendiklerimi almayayım ki bir batıl inanç yüzünden

ayyy kıyamam ben ona
ne güzel bi duygu değil mi
rabbim pipisini kukusunu görceğimiz günleri nasip edecek inşallah
2 li taramanı ne zaman yaptırcaksın

çok güzel bi duygu
amin inş. bugün yapıldı işte 7-10 gün içinde sonucu çıkarmış

Kızlar bende dün öğrendim bebeğimin cinsiyetini,inanılmaz güzel bi duygu öğrenmek sanki hamileliğim yeni başladı,kızımız olacakmış nasipse teyzeleri:)yani bi prenses geliyo inşallah...

gözün aydın
bi öğrenemeyen benim herhalde :)
14 şubata randevu aldım

arsimacım, zorda olsa ulaşmışsınız doktorunuza...
herşeyin younda olmasına çok sevindim canım...

çok şükür lamecim
sağol şeker

kızlarr nasılsınızzz? maşallah cinsiyetler öğrenilmeye devamm sağlıkla gelsin yavrularımızzz benim daha 14 günüm var kontrolee resmen gün sayıyorum beklemek çok sıktı benii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…