2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ahhh ahhhh kızlarrr gene aynı dertten muzdaribiz,ben doktoruma itiraf ettım günde 1 tane içtiğimi,bişey demedi,tabi madalya takacak hali yok.şu sigaradan bi tiksinip ömür boyu bırakabılsek,daha bide süt emzirme dönemi var.nerden baksak o da en az 1 yıl.allah yardımcımız olsun.ne diyeyim.ama ben öncelerı cok içerdim,hamile old. öğrenince ılk ayda günde 2 tane,sonrakı aylarda 1 tane içtim.halada öyle.inşallah bebekleriizi hissedince bırakırız.

inşallah canım ya ama ben bırakacak gıbı gorunmuyorum hayırlısı artık napalım

senın bebısın cınsıyetı bellı mı cnm

evet canım doktor yanılma payım olabılır fakat galıba erkek dedi :) bı erkektir aldı basını gıdıyor valla,senın bellımıydı cnm?basladınmı alısverıse?bende tık yok yaaaa

belli degıl benım kı canım bu persembe gıdecegım ama burda ultrason ıyı degıl memlekete gıdecegım 6 subatta o zaman bellı olur ıyı bır ultrasonla acaba benımkı de mı erkek kı alışverıse baslamadım daha cok erken hem cınsıyet bellı degıl hem buralarda hıc guzel bır seyler yok . hamılelıgı boyunca hep sıgara ıcen bır komsum vardı yenı dogum yaptı onun bebısı de erkek bakalım benımkı ne olacak cın takvımınde tuttu mu senın kı

arkadaşlar karnın alt bölgelerinde kasılma, kramp, çekilmeye benzer bieşeyler yaşayan var mı?çok sık olmasa da yaşıyorum. özellikle ayakta oluyor, ama bazen yatınca da oluyor. çok uzun sürmüyor. böyle yeni hamile kaldığım zamanlar gibi. doktorum normal dedi. böyle şeyler yaşayan var mı?

ben hıcbır sorun yaşamıyorum canım bır yorum yapamayacagım ama dr dıyorsa dogrudur

tatlım çin takviminden bişey anlamıs değilim,hamile kaldığın ay dıyor ,ben sat 11 ekım, kimi diyorki 11 ekımı alacaksın,(o zaman tutmuyor) kimide hamile kaldığın ay,döllenmenın olduğu ay diyor( o zaman tutuyor) bek bişey anlamadım yani,senin gönlünden erkek geçiyor gibi,benım ve eşimin gönlünden kız geçiyordu ama içime de erkek olacağı doğuyordu, hayırlısı olsun,allah gönlüne göre versin daha 9 subata da baya var haaaaa,ben 5 subatta kontrolum var o zamana tam netleşmiş olur ,hala kız umudum var.komsunun oğlunda bı sorun varmı canım sigaradan dolayı,günde kaç tane içerdi,ben 1 tane içiyorum ama inşallah bı sorun olmaz

Canım hıcbır sorunu yok bebegın maşşalahı var 6 subatta gıdecegım memlekete ama bulundugum yerdekı dr a bu persembe gıdecegım ben hep kız cocugu olsun ısterdım ama cevremde benı goren herkes erkek dıyor bakınca anlasılıyor gıbı sankı benı de o psıkolojıye soktular sanırım canım buyuk ıhtımal bu persembe ıkılı test ıcın cagırmıstır dr bakalım canımbu arada o arkadas baya ıcıyordu sıgara ama bız az ıcelım genede benım kuzenım bır paket sıgara ve 2 lıtre kola bıtırırmıs gunde saglıklı onun bebegı de su an krese gıdıyor rabbım hayırlısını versın oncelıkle

Dr lar hamile bayanlara sigarayı direk yasaklıyor bebeğiniz için uzak durun bayanlar:) Benim annem ablama hamileyken sigara içmemiş fakat bende bırakmamış ve 9 ay boyunca içmiş bir arkadaşımız zayıf oluyorlar demiş ama ben aksiyim heralde 5kg yakın bir tosun olarak 10 gün geç doğmuşum

ooooo o zaman kesın erkektir,banada herks erkek dedı,b şeye 40 kere dersen olurmuş:)) ben kız dedıkce bosuna uğrasmaaaa senın erkek olacak dedıler,ve erkek oldu,etraftakıler ne diyorsa cıkıyor canım, allah hayırlı evlat versin.

tabıkı de bırakmak en dogrusu

hayırlısı tabı canım ama karnım cıkmıs olsa anlıcam tezlerını ama su an karnım yok neyse benım corba pisirmem lazım tekrar gorusurz

Slm kizlar nasilsiniz ? Ya kizlar sizdede gogusten baslayip gobek deligine kadar bi serit halinde ince bi tuylenme oldu mu?

uzun bı aradan sonra herkese merhaba...

esımı gönderdım bugün cok zor oldu hala daha cok fenayım ayrı kalmak cok zor...nasıl gececek günler bılmıyorum..tek tesellım su an ıcın 15 gün sonra bebısımle olan randevum...

umarım herkesler ıyıdır emınımkı cınsıyet haberlerıde wardır ama sayfalar almıs basını gıtmıs..

zaman ne cabuk gecıyor Türkıye ye ha gıdeyım gıdecem derken geldık esım de gıttı bıle(((Allah kımseyı svdıklerınden ayrı koymasın...

meleksen acaba ögrendınmıkı cınsıyetı?

merhaba arkadaşlar benim ilk hamileliğim çok heyecanlıyım sizlerinde tecrübelerinden yararlanacağım bende doktorumda bi kaç bayanla karşılaştım onlarda temmuz annesi olucak hep erkek bolluğu var:) Ne derece doğru bilmiyorum ama ben hamile kaldıgım ay çin takvimine bakmıştım erkek çıkmıştı heralde denk geldi:):) herkese sağlıklı ve güzel bir hamilelik diliyorum

Merhaba ;

Hoşgeldin aramıza
Herşey dilediğin gibi olsun

aklıma takılanlara cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. heralde uyuyodu bebeğim o yüzden hissetmedim. fotoğrafında kafa üçgenimsi uzallıya benziyor :)) ilk hediyemiz olan cicili bir albüm
aldık ve ultrason ilk fotoğraflarımızı koyduk.. bu barada komik bir şey oldun .albümü bebe mağazasından almıştım18 liraya.. aynısını 1 milyoncuda gördüm sonra 9 liraya :) sinir oldum 2 katı resmen. geri iade ettim. diyeceğim sakın bebe mağazalarına aldanmayın aynı ürünler 1 milyoncu tarzı yerlerde yarı yarıya:))
bi heves atlamayın :))
şu park yataklardan sordum bir de. cibinlikli falan 160 lira baya uygun diğer beşiklere göre ... ama nasıl bişey almak lazım bilmiyorum sizce? park beşikler mi mantıklı, diğer ahşap beşikler mi?

cinsiyete gelince ben de erkek hissediyorum. kesinlikle temmuz 2012 erkek ayı. ruz ve çin takvimine göre ise kız çıkıyor:)
bende 1 yıllık sigara tiryakisiydim gün de 6-7 tane içiyordum.öğrenince hemen bıraktım. arada eşimden otlanıyorum o da çok nadir :) içitim birşey olmadı diyenlere bakmayın,olacağı tutar ve ömür boyu vicdan azabı yaşarız.. içmeyelim ben ce (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…