2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben de çok şükür bulantılarım geçti diye sevinirken baş dönmesi başladı kızlar gün içinde otururken de oluyor ayakta olduğumda dengem bozuluyor bazen yürürken filan 2 snlik başım gözüm dönüveriyor Daha neler yaşicaz yeni acaba

Ben her ikisini gece yatarken alıyorum.Doktorum sıkıntı olmayacğını söyledi.
Aynı durum bende de var.Gündüz iyi oluyorum eve gidince pestilim çıkmış hasta gibi oluyorum.Eşimde anlamıyor bu durumu.

bana decavit verdi bende bunu günde 1 tok içiyorum

ben eleviti tok karnına alıyorum. demir hapına daha başlamadık.

sağolun kızlar demek benzer durumlar hepimizde var geçer inşallah yakında tavuk gibi oldum ben

aynen canım benimde baş dönmelrim başladı . benim bildiğim gebeliğin ilk başında döner baş ama... işte neyse kan tahlilimde 15 günde 1 ünite kanım düşmüş artık bebek benden beslendiğinden kanımdaki vitaminleri almışş doktor vitamin başladı dekavit

ara sıra bana da oluyor. birkaç saniye ciddi ciddi dönüyor başım. derin nefes alıp, ani hareket etmiyorum. netten okuduğum kadarıyla kan oranı arttığı için olan bi durum. benim de bulantılarım geçince olmaya başladı.. sırayla sanki bu şeyler

Son düzenleme:
ıyı aksamlar kzılar nasılsınız ınsallah herkez cok ıyıdır
bızde ıyız allaha sukur sımdı utu yapcam dızımı ızlerken gece gobegım bu ara rahatsız edıyo buyumeye basladı yavas yavas ıyıce

gıyısı konusu olmus 6 aydan sonra ınsanın vucudu oyle agırlasıyokı ayak atası olmuyo kızlar buyuk seylerı son ana brakmak lazım
ara sıra ucuz bulunca gıysı almak lazım bence ama tabı kısıye kalmıs bısı cıvıl.com a da bakın uyugun seyler var kızlar aksam baktım ne var ne yok dıye

gözün aydın sağlıkla gelsin inş.

bana gündüz 3 gibi bi gelio uyku çok fena oluom
gece her dönüşümde uyanıyorum verimli uykum yok artık

ay saçmalama
madem görmek istion bugün randevu al git göresim geldi de
öle yalan söleme allah korusun gerçek olur

kızlar bende aynen öyleyim.akşam erkende uyuyorum...

ben ilk zaman öyleydim 3ay bittikten sonra düzene girdim
geç yatıyorum ama sabah kalkmak zor :)

bana 6aydan sonra almak zor gelio ya
sanki bide maddi olarakta yavaş yavaş almak daha rahat olur

Günaydınn cnm. Harika bir hafta sonu sabahına uyandım... Çoookk güzel İzmir güneşli, keyifli. Umarım böyle geçer bu hafta sonu.

burası da azıcık güneşliydi sabah ama şimdi geri kapandı. bugün çalışıyorum ama yarın birazcık güneş olsa bir parka gider yürüyüş yapardık. eve tıkılıp kalmaktan çok sıkıldım.
açık havada dolaşmak istiyorum.

ben gene sene şubat ayında diyete başlayıp nisan ayına kadar 8 kilo verip sornasında dikkat ederek hep kilomu korudum
ve o dönemten bi alışkanlık her sabah uyanınca tartılırdım
bu hamilelikte de böyle dvm etti
ama artık yeter dedim kızdım kendime haftada bi gün seçtim tartılmak için ve tartıldıkça bi liste var oraya yazıyordum
dün tartıldım tam 59 idim
bu sabah gene tartılasım geldi :) 58 çıktım
bebeğe bişi olmamıştır dimi korktum bian

bide ben son günlerde çok evhamlandım
daha önce demiştim ya k.validem hep onu yapma sakat olur bunu yapma sakat olur diodu
son dediğinden beri kötüyüm böyle
şimdi 13. haftamdayım bi arkadaşım bu haftada kaybetmişti bebeğini
kafam çok karışık

arsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canımsım vesveseye kapılma ne alka 1 kılo eksik çıktın dıye zate şuan 1 kılo bile değil bebek
dun vucudun şişmiştir su toplamıştır sabh ınmiştir eksik çıkmıştır yada dun fazla kaçırmıştın ondan
lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen böle şeler düşünme o kaynanayıda takma ağızlarından iyi bişe çıkmaz
kalbinı ferah tut allahın izniyle bişecik olmaz

oyyy huysuzum benim canımm
sağol kuzum ya aslında hamilelikte hayatta hiç olmadığım kadar rahattım vesvesenin "v" si telaşın "t" si yoktu
ama şmdi içim içimi kemirio başka şeyler düşünmeye çalışıom
salı olsada gidip görsem kuzuyu :)

merak etme canım bişey olmaz Allahın izniyle. günlük tartılmak çok sağlıklı değil sen yine haftalık tartıl bence.
su kaybına uğramış olabilirsin bol su içiyor musun?

hiç kemirmesin bnde ayhh şöle mi böle mi hele burda kötü şeylerı okuyunca maf oluyodum netten araştırıp duruyodum canımı sıkıyodum
bide her doktora gitmemde bu hafta şöle olmalı dimi kalbi şukadar atıyo dıyo mesela dr. bn dıyorum ki tamamm ozaman şu -şu aralık normal adamcağız sen gel yanımda asistanlık yap diyodu herşeyi çok bilmek iyi değil bana güvenıyomusun dedi evet dedım ozaman ben normal dıyosam normaldir herşey araştırıp kafanı yorma dedi en son sustummmmmmmm oturdum
ondan sonra ona bıraktım
sende gör rahatla tuğbada bugun görcekti bakalım inş. kesesi kalbi duyulur
allahım sağsalim almayı nasip etsin herkese

çok saol canım sanada geçmiş olsun bende dinleniyorum bol bol zaten dinlenmezsem daha çok ağrım oluyo dediğin gibi pazartesiye bişi kalmadı hayırlı haberlerimiz olur inşallah...

cnm benımde sol kasıgımda ara ara agrı oluyo korkma doktor rahım buyudugu ıcın bagları gerıyor cok normal dedi

bende ıkısınıde kullanıyorum elevıtı sabah tok karnına enerjıyı yuksek tutsun dıye demır hapını gece yatarken yoksa bulantı yapıyor bende

elevıtı gece alma daha rahat uyursun cnm dene bı cunku ıcınde yok yok enerjı yapıyo uyku kacırıyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…