2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben gene sene şubat ayında diyete başlayıp nisan ayına kadar 8 kilo verip sornasında dikkat ederek hep kilomu korudum
ve o dönemten bi alışkanlık her sabah uyanınca tartılırdım
bu hamilelikte de böyle dvm etti
ama artık yeter dedim kızdım kendime haftada bi gün seçtim tartılmak için ve tartıldıkça bi liste var oraya yazıyordum
dün tartıldım tam 59 idim
bu sabah gene tartılasım geldi :) 58 çıktım
bebeğe bişi olmamıştır dimi korktum bian :KK43:

hiç canını sıkma ben 69 kiloyla hamile kaldım 14+3 gunlugum suanda ama kilom 68 4 gun once 71 cıkmıstı yanı takma onemlı olan sureklılık kı bebek bizim depoları kullandıgı surece zayıflamamız kadar doğal olan bişey yok benım tanıdıgm hamilelik boyu sadece 1 kilo aldı ve oğlu çok sağlıklı o yuzden bu tarz seylerle canını sıkma ayrıca ilaç rontgen falan yoksa ne yaptıgın nede yedıgın seyler cocugun sakat olmasına neden olmaz cok bılıyor bu buyukler kendı zamanlarında doktor cok yoktu kulaktan duyma hareket edıyorlardı bız cok sanslıyız bence

merak etme canım bişey olmaz Allahın izniyle. günlük tartılmak çok sağlıklı değil sen yine haftalık tartıl bence.
su kaybına uğramış olabilirsin bol su içiyor musun?

içmeye çalışıyorum genelde 1,5 - 2 lt arası değişiyor suyum

hiç kemirmesin bnde ayhh şöle mi böle mi hele burda kötü şeylerı okuyunca maf oluyodum netten araştırıp duruyodum canımı sıkıyodum
bide her doktora gitmemde bu hafta şöle olmalı dimi kalbi şukadar atıyo dıyo mesela dr. bn dıyorum ki tamamm ozaman şu -şu aralık normal adamcağız sen gel yanımda asistanlık yap diyodu herşeyi çok bilmek iyi değil bana güvenıyomusun dedi evet dedım ozaman ben normal dıyosam normaldir herşey araştırıp kafanı yorma dedi en son :KK1: sustummmmmmmm oturdum:KK1:
ondan sonra ona bıraktım
sende gör rahatla tuğbada bugun görcekti bakalım inş. kesesi kalbi duyulur
allahım sağsalim almayı nasip etsin herkese
:nazar::emir_bebek:

ya ben öyle deildim işte huysuzum
hastalıkta fln öyleydim bu hamişlikte bi rahatlık çöktü üzerime hiç bişi araştırmıom :d
inş. duyar canım ve görür çok güzel bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin
amin canım

hiç canını sıkma ben 69 kiloyla hamile kaldım 14+3 gunlugum suanda ama kilom 68 4 gun once 71 cıkmıstı yanı takma onemlı olan sureklılık kı bebek bizim depoları kullandıgı surece zayıflamamız kadar doğal olan bişey yok benım tanıdıgm hamilelik boyu sadece 1 kilo aldı ve oğlu çok sağlıklı o yuzden bu tarz seylerle canını sıkma ayrıca ilaç rontgen falan yoksa ne yaptıgın nede yedıgın seyler cocugun sakat olmasına neden olmaz cok bılıyor bu buyukler kendı zamanlarında doktor cok yoktu kulaktan duyma hareket edıyorlardı bız cok sanslıyız bence

tmm şeker takmim En Büyük KK

canım ya bacaklarım ve sırtımda başladı korkmaya başladım o kadar tatlı kasınıyorki anlatamam
bu arada 11+6 haftalık bebiş

Merhaba güzel anneler bebeğimiz bir şehzadeymiş :)))
Gerçi ben hep erkek olduğunu hissediyordum ama doktorumuz kesin dedi.
14+3 te kesin öğrendik. Darısı merakla bekleyen annelerin başına
Biz 3 kız kardeşiz o yüzden annemler havalarda uçuyolar hep bi erkek özlemi vardı onlarda :))

14 Ekim son adet tarihinse 8+5 olmuş olman gerekiyor bugün canım:)
Çünkü benim sat 16 Ekim.. Ve bugün 9+1 oldum:)

bı anormallık var sanırım yA 7ocakta gıttım 10+1 dedı 14 ekımden bu yana :KK43: umarım kotu bısıy yoktur yumurtan gec catlamıs 10 15 gun atar dıo bı de grıp oldum kı fenaaa ıcten ıce korkuyorum bı problem cıkar dıe previa plesenta var dedı ılıskı agır kaldırmak yasak off psıkolojım bozuldu :KK43:(( bebegıme bısıy olmaz dımı yaa

Biz 3 kız kardeşiz o yüzden annemler havalarda uçuyolar hep bi erkek özlemi vardı onlarda :))

canım hayırlı olsun gözün aydın diyelim darısı benim be benim gibi hala öğrenemeyenlerin başına:))))))
temmuz bebekleri çoğunlukla erkek galiba dikkat ettiniz mi? :)))

canım gözün aydın Allah kucağımıza da almayı nasip ettsin
Darısı cinsiyetlerini öğrenmeyenlerin başına :-)

bencede temmuz bebişleri coğunluk erkek olacak galibaa

Evet gerçekten benimde dikkatimi çekti çevremde hamile olanların çoğu erkek bebek bekliyo.
Yanımda yöremde hep kız çocuk var. Bakalım erkek çocuk nasıl büyütülürmüş yaşayıp görcez.
Umarım çok yaramaz bişey olmaz :)))

Evet gerçekten benimde dikkatimi çekti çevremde hamile olanların çoğu erkek bebek bekliyo.
Yanımda yöremde hep kız çocuk var. Bakalım erkek çocuk nasıl büyütülürmüş yaşayıp görcez.
Umarım çok yaramaz bişey olmaz :)))

inş canım herşey istedğin gibi olur

merhaba arkdaslar nasilsiniz bu arada calisan arkadaslara kolay gelsin
burda kucuk kucuk karlar yagiyo camda kizimla izleedik
benim sabahlari midem cok kalkiyo kizlar ya rahatsiz eden bisi var diye ismini yazmim
ogur ogur bi hal oluyorum :KK37:16 haftayi doldurcaz ama hale bak
gece esim ayagini karnima dayamis ay bi uyandim ayagi karnimda dayali deli gibi gectim insallah bisi olmamistir kucugume sabah bisi olmasin diye dusunuyodum
yaramaz bir kizimiz var esimle bana oluyo bakalim bu bebis nasil olcak
http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...ebeklerine-ciciler-aliyor-9.html#post22648592 canim sikiliyodu bisiler akledim kizlar

merhaba arkdaslar nasilsiniz bu arada calisan arkadaslara kolay gelsin
burda kucuk kucuk karlar yagiyo camda kizimla izleedik
benim sabahlari midem cok kalkiyo kizlar ya rahatsiz eden bisi var diye ismini yazmim
ogur ogur bi hal oluyorum :KK37:16 haftayi doldurcaz ama hale bak
gece esim ayagini karnima dayamis ay bi uyandim ayagi karnimda dayali deli gibi gectim insallah bisi olmamistir kucugume sabah bisi olmasin diye dusunuyodum
yaramaz bir kizimiz var esimle bana oluyo bakalim bu bebis nasil olcak
http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...ebeklerine-ciciler-aliyor-9.html#post22648592 canim sikiliyodu bisiler akledim kizlar

merhabaa

Yaa ne güzell cicişler bunlar yaaa bayıldımmm Alhah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin canım bayıldımmm:-)

kızlar cok fena grıbım moralım de sıfırr grıp ıcın ılac da alamıyorum bıtkıler de zararlı dıolar ne yapsam kı ya yardım edın bana elım ayagım hıc tutmuyo

X