2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

valla bende olmaya başladım hm de birsürü şey var 5 tl 10 tl 15 tl harika şeyler var bir bakın derim

ben kızıma bir sürü şey aldım

ben de aldım bişeyler. bazen internette çok uygun şeyler oluyor. daha çarşı gezmedim. havalar çok kötü bir haftadır aralıksız yağmur yağıyor aşırı bir soğuk var.
bu yüzden cesaret edemiyorum çıkmaya. hava güzel olsun, koşa koşa gidicem bebeğime bişeyler bakmaya. sabırsızlanıyorum :KK1:

nasıl gidiyo hamilelik ben çok ağır grip oldum serumlar yedim bülent bey de şimdide sol kasığımda ağrılar var randevumu öne alıyım dedim çok yoğunmuş pazartesiyi bekliycem mecbur çok şükür kanama felan yok diye biraz rahatım ama genede bi husursuzluk var içimde

canım çk geçmiş olsun...
benimde geçen hafta fena sancılarım oldu, çok endişelndim vebülent beyi aradım, kanaman yoksa sorun yoktur ama için rahat edemeyecek yinede gel dedi gittim bende... sağolsun cenk bey bekletmeden hemen aldı ve baktı... herşey yolunda rahim büyüdüğünden oluyor dinlen ve bol sıvı tüket dedi... çok şükür da iyiyim bu hafta..sende endişelenme canım.. zaten az kaldı pazartesiye..ben çarşmbaya aldım randevumu...

Son düzenleme:
canım çk geçmiş olsun...
benimde geçen hafta fena sancılarım oldu, çok endişelndim ve beyi aradım, knaman yoksa sorun yoktur ama iin rahat deeyecek yinede gel dedi gittim bende... sağolsun cenk bey bekletmeden hemen aldı ve baktı... herşey yolunda rahim büüdüğünden oluyor dinlen ve bol sıvı tüket dedi... çok şükür da iyiyim bu hafta..sende endişelenme canım.. zaten az kaldı pazartesiye..ben çarşmbaya aldım randevumu...

çok saol canım sanada geçmiş olsun bende dinleniyorum bol bol zaten dinlenmezsem daha çok ağrım oluyo dediğin gibi pazartesiye bişi kalmadı hayırlı haberlerimiz olur inşallah...

valla ben cinsiyetini öğrenir öğrenmez başladım. bence ancak yetişir. erken değil yani.

benimde çok ağrım var karnımın ortasından göbek deliğime kadar bıçak sokuyolar sanki. doktorumu aradım fitil mitil dedi ama ,dedim korkuyorum ben siz bir bakın o zmn gel dedi

gidicem bugün

benim de son bikaç gündür göbeğim öyle çıktı ki; n'oluyo anlamadım.. :KK53: çok gergin, öne doğru sivri, böyle top gibi. sanırım gaz var. o yüzden taş gibi. midemde özellikle yemeklerden hemen sonra başlayan bi yanma ve gaz problemi var. :KK50: gaviscon kullanıyorum ama etkisinden şüpheliyim. :44:

Son düzenleme:
kızlarr nasılsınızz ?bugün kontrole gittik bebeğimin cinsiyetinide öğrendimm oğlum olacakmışş çok mutlu oldum .allaha şükür herşey normall çıktıı kan tahlilllerimizide haftaya perş alıcakmışız inşşllah onlarda iyi çıkarr ..rabbim hepimizin gönlüne göre versin .bide ilk cicimizi aldık cinsiyetinide öğrendikya :p hepinizi öpüyorum hanımlarr

kızlar hepinize merhabalar, ben çok fazla birşeyler yazamıyorum işlerim çok yoğun ama elimden geldiğince yazılanları takip ediyorum... herkesin durumu iyi maşallah:KK16:

bişeyler sormak istiyorum böyle birşey yazan bir arkadaş vardı ama o zaman çok dikkat etmemiştim şimdide geçmiş sayfalarda bulamadım. ben elevite ve demir hapına başladım, dr. sabah aç içsin demiri demiş, dün zar zoriçtim ama bu sabah içince çıkartttım maalesef çünkü sabahları su içemiyorum, midemi çok bulnadırıyor acaba başka bir saatte içen var mı bu hapları aranızda?

bir de gündüz aynen hamilelikten önceki zamanımdaki gibiyim enerjim falan yerinde ama akşamları çok yorgun oluyorum daha da kötüsü gece yatakta dönmekte falan çok zorlanıyorum sizlerde böyle problemler var mı acaba:KK14:

kızlarr nasılsınızz ?bugün kontrole gittik bebeğimin cinsiyetinide öğrendimm oğlum olacakmışş çok mutlu oldum .allaha şükür herşey normall çıktıı kan tahlilllerimizide haftaya perş alıcakmışız inşşllah onlarda iyi çıkarr ..rabbim hepimizin gönlüne göre versin .bide ilk cicimizi aldık cinsiyetinide öğrendikya :p hepinizi öpüyorum hanımlarr

Hayırlı olsun canımmm,kaça kaç oldu kız erkek hapşuuuu =)

Gözün aydın canım..Kaç haftalıktı belli oldu.Kan tahlillerinde de inş. bir sorun çıkmaz..
Annelr cicileri alıyorlar ama hiç paylaşmıyorlar..

kızlar hepinize merhabalar, ben çok fazla birşeyler yazamıyorum işlerim çok yoğun ama elimden geldiğince yazılanları takip ediyorum... herkesin durumu iyi maşallah:KK16:

bişeyler sormak istiyorum böyle birşey yazan bir arkadaş vardı ama o zaman çok dikkat etmemiştim şimdide geçmiş sayfalarda bulamadım. ben elevite ve demir hapına başladım, dr. sabah aç içsin demiri demiş, dün zar zoriçtim ama bu sabah içince çıkartttım maalesef çünkü sabahları su içemiyorum, midemi çok bulnadırıyor acaba başka bir saatte içen var mı bu hapları aranızda?

bir de gündüz aynen hamilelikten önceki zamanımdaki gibiyim enerjim falan yerinde ama akşamları çok yorgun oluyorum daha da kötüsü gece yatakta dönmekte falan çok zorlanıyorum sizlerde böyle problemler var mı acaba:KK14:

bana decavit verdi bende bunu günde 1 tok içiyorum

bende sabah süt içtiğim için içmiyorum demir hapını ve eleviti. demir hapını akşam yemeğinden 2-3 saat önce saat 4-5 gibi içiyorum. elevitide yatmadan önce alıyorum. benimde uyku problemim var. geceleri çok uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum. dönerken rahatsız oluyorum. solum tesr geliyor sağıma yattığımda da rahatsız oluyorum. sürekli bir o yana bir bu yana dönme halindeyim.

Ben her ikisini gece yatarken alıyorum.Doktorum sıkıntı olmayacğını söyledi.
Aynı durum bende de var.Gündüz iyi oluyorum eve gidince pestilim çıkmış hasta gibi oluyorum.Eşimde anlamıyor bu durumu.

Kızlar nasılsınız? 3 haftadır bebeğimi görmüyorum ve görmeme daha 10 gün var:KK43: Acaba akşama acile mi gitsem diyorum allah korusun ama ufak bi yalan atıp sancım var desem ultrasona girsem? Yarın dr hastanede yok özelindende randevu almak mesele çok kalabalık oluyo nasıl dayancam yaa bekleyemiyorum görmek istiyorum:KK43:

ben eleviti tok karnına alıyorum. demir hapına daha başlamadık.

cnm o markamı bilmiyorum ama bi arkadaşım kızılötesi ışık çıkarıyo anlına tutarken zorlanıyorum oyuncak sanıyo demişti, bende biraz netten araştırdım benzer sorunu yaşayanlar varmış, ben o yüzden kulaktan ölçenlerden almayı düşünüyorum.

Hatta bu tarz şeyler ve hastane çantası vs hazırlamak için güzel bi site buldum, istersen göz atabilirsin neyne.net die bi site

güzel bir site canım sağol paylaşım için

Kızlar nasılsınız? 3 haftadır bebeğimi görmüyorum ve görmeme daha 10 gün var:KK43: Acaba akşama acile mi gitsem diyorum allah korusun ama ufak bi yalan atıp sancım var desem ultrasona girsem? Yarın dr hastanede yok özelindende randevu almak mesele çok kalabalık oluyo nasıl dayancam yaa bekleyemiyorum görmek istiyorum:KK43:

aynen bende öyleyim 3 şubatta randevum. Anneme diyorum ki dün ay keşke her gün ultrasona girmek zorunlu olsa da görsem :KK9: Ama her gün ince sızılar halinde sancım oldukça mutlu oluyorum herşey yolunda hissi veriyor sancı bile

Ben her ikisini gece yatarken alıyorum.Doktorum sıkıntı olmayacğını söyledi.
Aynı durum bende de var.Gündüz iyi oluyorum eve gidince pestilim çıkmış hasta gibi oluyorum.Eşimde anlamıyor bu durumu.

kızlar bende aynen öyleyim.akşam erkende uyuyorum...

X