2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ahh canım benim sağol düşünmen yeter... Dosta düşmana karşı şu bebişleri sağlıkla dünyaya getirelim hayırlı evlatlar olsunlar başka bişe istemem...

aa ben de çayı hiç sevmezdim asla içmezdim misafirlikte bile ama hamile kaldığımdan beri canım çekiyordu. doktoruma sordum, günde 1-2 bardak orta koyulukta içebilirsin hatta bu faydalı bile dedi. ama koyu olmayacak ve en fazla 2 tane içebilirmişiz. zaten ben de 1 tane içiyorum en fazla. kahve de evde yalnızken hiç içmiyorum ama anneme gidince 2 kez içtim türk kahvesi. ondan da bişey olmaz heralde kaçamakcık

ben normalde çok fazla çay içerdim. nescafe hiç içmezdim türk kahvesi de arada. ama çay günde 20-30 bardağı bulurdu. hamile kalınca tiksindim. 3 ay hiç içmedim.
şimdi tiksintim geçti ama midemi yakıyor. günde 1 en fazla 2 tane içiyorum denk gelirse. sıvı olarak en çok ayran içiyorum çünkü süt içemiyorum midemi bulandırıyor.
ama ayran, maden suyu ve taze sıkılmış portakal suyu içiyorum.

aman valla ne yapayım elimden geldigince her seyın en ıyısını yapmaya calısıorum cocuguma yapmazlarsa yapmasınlar sizinde dediginiz gibi kendilerini yuceltirler kendılerının problemlerii her seyını alırız falan fistan diolar ama doguma kadar hıcbısey almazlarsa ondan sonrada almak isteseler ben istemem almayın derim

amin canım inşallah. ama teklifimde ciddiyim aklında bulunsun :)

Tamam canım cinsiyet belli olsun teyzesinden bi hediye olarak kabul ederim niye olmasın ama bende bi hediye yollamak isterim karşılıklı olsun:)

Habissh doğum günün kutlu olsun seneye bebişinle kutlamak nasip olsun...

Kizlar yazdıklarınızı okudumda yaramı deştiniz valla

zor durummuş valla seninkide hemde kendi canından zorluk gelio babandan
ay sakın öle erkekten hazetmiom deme oda senin canın olacak

bamya ne kuş ne kız :)
benimde çoğunluk erkek dio

boşver canım takmaman daha iyi sen yine de böyle devam et

zorla taktırcaklar yada kafayı sıyırtcaklar

bende almak istiom
kocaya dedim hafta sonu alalım artık dayanamıom
tmm alana kadar giyme dedi he tmm çıplak gezerim dedim hahahaha
çözümlerine hayranım dedi ee kış günü giymeyip napim dedim
elbise giyyon ya bazen dedi hava buz giyemem efendi dedim

bizde isim konusunda bi espirimiz var
kız için belki mine düşünüoz fln
geçen bize misafir gelmişti kuzenim sordu mine dedim mine koyma sevmem fln dedi
aa olmaz dedim Emineden mine dedim (annemin adı emine)
kocamda dioki erkek olursada emin koycaz eminE den emin

biz kocacımla isim konusunda en başında karar aldık.. eğer kızımız olursa bi ismini annem bi ismini biz koyacaz... erkek olursa da bi ismini kayınpedderim bi ismini biz koyacaz.. öle düşündükk...bizim ismimizle çağırcaz o binevi göbekadı olcak annemlerin koyduğuu yani masat gönülleri olsun

sizde böyle bişi yapabilirsiniz mesela

zor durummuş valla seninkide hemde kendi canından zorluk gelio babandan
ay sakın öle erkekten hazetmiom deme oda senin canın olacak

Haklısın cnm insanın kendi evladı ayrım olmaz ama kız olursa kat kat sevincem neden bilmiyorum 5 tane kızım olsa 1 i erkek olsaydı demem içimden gelmiyo allahın gücüne gitmesin annem erkek gibi geliyo bana dedikçe ağlayasım geliyo

habişş nice sağlıklı mutlu yıllara...bebişinle ve sevdiklerinle...

isim konusu çok önemli aslında çünkü ismini taşırmış çocuklar...bana göre anne baba karar vermeli ve o şekilde konmalı.biz oğlan olursa yusuf kenan ,kız olursa şevval koyucaz.Taaa flört zamanında karar kılmıştık.k.valide pek eski buldu ismi :)) o ne öle başka isim bulun dedi.ben yok hayır dedim biz bu ismi yeni bulmadık 7-8 senelik mevzu..Hz.yusuf suresinden ötürü zaten çok seviyorum.yusuf ismini.bişi demediler.

buarada beim annemde habire bişiler alıyor yavrum.diğerlerinde daha bişi yok...belki erken gördükleri için...

kızlar haziran annelerinde nolmuş ya bilen var mı? bi bakim dedim sen bana bunu demişsin ben sana bunu dedim ne hakaretler dönmüş moderator başlığı kapatmış:S biz ne güzel anlaşıyoz maşallah:))

böyle yapma lütfen çok üzülüyorum
insanlar bebek için canlarını vermek üzereyken kızı erkeği ayırt etmeden
senin annen erkek dedikçe ağlamanın gelmesi bi nevi isyan gibi bişi
bence kız olsun diceğine hayırlı sağlıklı olsun de

Canım biz isim konusunda kararsızız hala eşimin annesi vefat etti onun ismini koyalım kız olursa dıyorum siinirlenince kötü şeyler söylersek çoçuga kötü olurum dedi bende kız olursa ceylin koyacagım ismini cennete açılan kapı demekmiş anlamı erkekte mehmet kayra diye düşünüyoruz hayırlısı bakalım:))

Yaa tabiki öyle canım dr erkek derse niye erkek oldu istemiyorum demem tabi bende zor buldum nankörlük etme hakkım yok zaten yeterki sağlıklı olsun herşeyi tam bedeni ve ruhu sağlıklı hayırlı bi evlat olsun yeter amaaaa kız olursa daha çok seviniceemmm napiiimm

sen niye hala cinsiyeti öğrenemedin ya 15 haftalık oldun öğren de bitsin bu belirsizlik gayrı:))

Canım erkek tarafının aileleri biraz vurdum duymaz oluyorlar benim annem şimdiden bebegın pikesini alt açma takımını bana çanta yapmıs ama diğer taraftan ses yok kaynanam yaşasaydı böyle olmazdı ama kayınbabanında birşeyden anladıgı yok canı sağolsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…