2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım senle aynıyız bende usg göre 14+2 haftayım nasıl geçiyor hamileliğin doktor temmuzun kaçı dedi doğum için bizimki 10-12 temmuz arası dedı Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip ederse tabiki....

sen niye hala cinsiyeti öğrenemedin ya 15 haftalık oldun öğren de bitsin bu belirsizlik gayrı:))

Sen öğrendin mi? Ya benim dr randevum 24'ü gibi yani daha var bugün başka bi dr.a gideyim diyodum ama bakıyorum herkes tahmini bi yanıt alıyo kesin şu demiyolar o yüzden vazgeçtim biraz daha büyüsünde kesin bi sonuç alayım.

ben 13. haftada öğrendim ama %90 dedi dr tabi 19'unda kesinleşcek benim de. sen şu an bile kesin öğrenebilirsin ama randevun var heralde. inşallah senin kızın benim oğlum olur:)

s.a. kızlar
nasılsınız bakalım ben bugün düne göre iyiyim Allah'a bin şükür
eee 4. ayımız bitiyor bi zahmet iyi olalım dimi ama

ölmüş birinin yakınızın adını koymayın bnce sürekli aklınıza o gelir seslenirken..göbek adı olarak koyun mesela seslenirken başka ismi olsun..ceylin isminden bana öğğ geldi yakınımda 3 tane var artık sıktı.. kayra dan da var 2 tane o da öğğ geldi kusura bkma biraz açıkça söledim düşüncelerimi sağlıkla gelsinler de isim koyulur :)

iyi oldu bu boncuk vaktin olursa bi tıkla son sayfaya baktım sadece çok saçma geldi ya:) iyi ki ekimde hamile kalmışızD

ya bnde baktımmm bikaç sayfa okudum ama anlamadım bişi hatlar karışmış bayaaa hakaretler falan çok gereksiz gerçekten..nysee dilimizi ısıralım da bize de nazar değmesin amannn

çok şükürr iyiyizdir inşallah canım yani ben iiyimde yavrumda iidir inşallah 10-15 i gözüküyoo bakalımm ne zaman gelcek.. ayy ben yavrumu çok özlüyorumm daha 19 gün var kontrole

kızımmm olursaaa egerr iki isim düşünüorum ben hep isminden biri muhakkak yagmur olcak yagmur ismini hem cok sewiorum hemde bereket anlamında hoş gelio bana ikinciyi bulamıorm hazal olabilir naz olabilir ipek olabilir karar veremıorm ayy hep kıza iim düşünüorm sanki kızım olcakmış gibi

ben 13. haftada öğrendim ama %90 dedi dr tabi 19'unda kesinleşcek benim de. sen şu an bile kesin öğrenebilirsin ama randevun var heralde. inşallah senin kızın benim oğlum olur:)

İnşallah canım allah herkesin gönlüne göre versin. Gerçi ne kadar kız istesemde oğlum olcak gibi hissediyorum ama kısmet artık.
Dr.um 20'sinden sonra gelirsin demişti eşimde 24-25 gibi olsun diyo o zaman işleri daha azmış öyle ayarlıcam randevuyu kısmetse. Gittiğimizde söylemezse başka dr.a giderim diye düşünüyorum. Yada kafama eserse devlet hastanesi çok yakın giderim bedavaya bi kontrol ettiririm:) Valla bazen öyle sabırsız oluyorumki acile gidesim geliyo tövbe tövbe:)

Kızlar dr niye size aspirin verdi bi rahatsızlığınız mı vardı yoksa önlem olarak mı? Kan pıhtılaşması testi yapılmıyo allah korusun bebişe bişe olunca çıkıyo ortaya o yüzden bende aslında şimdiden içsem diyorum önlem olarak.

s.a. kızlar
nasılsınız bakalım ben bugün düne göre iyiyim Allah'a bin şükür
eee 4. ayımız bitiyor bi zahmet iyi olalım dimi ama

hoşgeldin şekerparem
aman aman dilini ısır poponu kaşı daha da ii ol inş.

eee yani büyüdünüz artk ii olun

kızlar az önce bi liste yapayım dedim
bi arkadaşım yollamıştı kendi listesini onu baz alarak yaptım genelde
bide daha önce netten bulmuştum ama netten olanlar çok kapsamlı oluyor onu sadeleştirmiştim ikisiniz birbirine kattım

biz benim dün gece uyanınca aklıma ne geldi kızlar
biz temmuz annesiyiz
benim şuanki tahmini doğum tarihim 22-26 temmuz arası
ramazan başlangıçta 20 temmuz
yani ramazanda yada ramzana 1 hafta kala doğurcam Allahım nasip ederse
ee bizde bebek mevlüdü 40 çıkmadan yapılır ben ramazanda nnasıl yapcem

bide tabi bu durumda ilk bayramımızı yaşıcaz 40ımız çıkmadan
40 çıkmadan dışarı çıkılmaz derler ama biz çıkcaz napak :)))
benim şimdilik görüp beğendiğim bayramlığımızda bu olsun inş.

Ay parçalarım ben bu kıyafetleri bile yarabbim nasıl bi duygu yaşıyorum ben böyle ısırmak istiyorum bu güzel minicik kıyafetleri bile:)

ayy hiç aklıma gelmemişti doğru ya bayramlık hazırlamalıyız bebişlerimize. Allahım ne tatlı yaa

Tamam canım cinsiyet belli olsun teyzesinden bi hediye olarak kabul ederim niye olmasın ama bende bi hediye yollamak isterim karşılıklı olsun:)

Habissh doğum günün kutlu olsun seneye bebişinle kutlamak nasip olsun...

Sağolun kızlar..Seneye hep birlikte doğum günlerimizi bebişlerimizle kutlayalım inş.

liste iyi olmuş canım. hemen çaldım listeni

cnm güzel liste yapmışsın, bende buna benzer bi tane yaptım ama seninkinde aylara görede alınacaklar var, 0-3, 6-9 bodyler gibi. Senden kopya çekeyim biraz, çünkü ben biraz şaşırdım malum ilk bebiş, bide yaz bebişi olcak, çevremde arkadaşların çoğunlukla kış bebişleri var. Ben nasıl yapcam biraz şaşırdım açıkçası. Senin listeden bakıp kendiminkini biraz düzenleyim

Ay parçalarım ben bu kıyafetleri bile yarabbim nasıl bi duygu yaşıyorum ben böyle ısırmak istiyorum bu güzel minicik kıyafetleri bile:)

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)
ben varya bunları görüp görüp seviom
şimdi valize koyduk ufak tefek vardı cicilerimiz kaldırdık valizin içinde ortada kalmasın die
sevemiom şidmi
daha öncede hamişliği beklerken arkadaşlarıma heidye hazırlardım onları severdim :)

arsima çok saol bilgilendirmen için

rica ederim anacım

ayy hiç aklıma gelmemişti doğru ya bayramlık hazırlamalıyız bebişlerimize. Allahım ne tatlı yaa

gecenin bi vakti aklına gelen tek insan benimdir dimi
evet ya belki daha tatlılarını görüp vazgeçerim ama şimdilik bu
zaranın baby özellikle 0-3 lerine hastayım
ama gözü kör olsun zaranın çok pahalı
bide geçen boyaları hakkında çok zararlı die duydum tereddüt içindeyim

liste iyi olmuş canım. hemen çaldım listeni

çal bakalım :)
eksik yada gereksiz varsa sizde söleyin yeniden yapam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…