2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim oğluma hamilelliğimde de hep bulantım olup kusmam olmamıştı sen de sanırım öyle olacaksın ilk başta kilo verirsin sen sonra idela bir kilo alımı ile hamişliğe nokta koyarsın...

Benim oğluma hamileliğimde yanlış hatırlamıyorsam 2,5 aylıkken başlamıştı bulantılarım. Oda sabahları uyanınca ve aç kaldığımda olurdu sadece ve mutlaka çıkarırdım. Bunda bir kaynama var sürekli ama çıkaramadığım için rahatlıyamıyorum cnm. İlkinde 13 kilo almıştım bakalım bunda kaç kilo alacağım. Ne kadar az olursa o kadar iyi tabi :)))[/QUOTE]

Bu farklı geçecek o zaman acaba kız mı gelecek?

ha bu arada ben aranızda yeni olduğum için, özel msj atma hakkım yokmuş. beni de ekler misiniz listeye? SAT: 07 Ekim, ilk hamilelik, yaş 30, 60kg, Ordu

vayyy hemşo hayırlı olsun bende yeniyim sitede benimde son adet tarihim 20 ekim 12 kasımda kan tahlili yaptırdım 23.84 çıktı 13 kasımda tekrar yaptırdım 47.60 çıktı dün akşam evde idrarda baktım 2. çizgi net çıktı sanırım hamileyim dimiii:)))))))))))

istanbuldaki arkadaşlar hangi hastane ve dr. lara gidiyorsunuz acaba ben Alin Başgüle- Bilim Üniv. Florance Na.ght
ngale araştırma hastanesi- gitmek istiyorum ama henüz işime çok yakın olduğu için avusturya hastanesine gittim sadece, cuma günü de keseye bakmak için çağırdı dr. internette baktım bu avusturya hastanesindeki dr.dan da çok memnun olanlar var ama ben hamile olduğumu bimeden daha fotoğraflarından Alin hanıma çok ısınmıştım ama hastane hakkında çok bilgim yok. sizler doğuma kadar devam edeceğiniz dr.larınızı seçtiniz mi?

sagol canim ins gelmez yine:)

Berat guzel isim sevdim.yusuf diye bir tanidigim vrdi pek sevemiyorum bu yuzden ama oda guzel

O da kötü bir durum insan bir ismi çok beğeniyor ama o isimde nefret ettiğin biri oluyor ve sen o sisimden buzzz gibi oluyorsun, aslında kişilere takılmamak lazımm....

kızlar cevap yazarmısınız benim gibi değerleri olan yaşadıklarımı yaşayan varmı daha doktora gitmedim

Aleyküm selam canım hüsnü zannın için teşekkür ederim. Alışkanlık haline gelmiş sanırım. :)) İnşaAllah seninde dualarına binaen Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Korkularımız boş vesveseden ibaret kalsın inşaAllah. Biliyorum ki hepimiz yaşıyoruz kaybetme korkusunu. Bizi bırakmasın yavrularımız inşaAllah.

Hayırlı olsun canım çok erken belli olmuş hamilesin şimdi sadece gelişmesini bekleyeceksin aramıza hoş geldin.....

kızlar cevap yazarmısınız benim gibi değerleri olan yaşadıklarımı yaşayan varmı daha doktora gitmedim

canım degerine gore hamılesın fakat hamılelıgın basındasın henuz bence doktoruna gıt ve bakın. buarada agır falan kaldırma folık asıt ıcımıyorsan basla bebegın tutunması vede gelısımı ıcın onemlı cunku.

Günaydın herkese

inşallah canım yaa dün benim batı 5 gün geçmişti işte 750 çıktı çok şükür yarın doktora gideceğiz inşallah girebilirim bi de extreya yazmışlardı beni komple dolu kadın yaa ne çok hastası var

benim de bat günüydü 110 çıktı canım hoşgeldin

hoşgeldin nisa

canım sitelerde onun hesaplaması var evet sata göre hesaplanıyor ama muayenende bebeğin ve kesenin boyutuna göre 1 hafta önce ya da sonra çıkabiliyor yaşı. Ben ankaradayım nesrin fenere gideceğim

canım progestanı düşük olmasın diye veriyorlar tamamen sağlıklı gebelikse neden ihtiyaç duydu ki doktorun?:26: yani o ilaçla verilen hormonu vücut üretiyor zaten sağlıklı gebelikte

Son düzenleme:

Hangi yakadasın bilmiyorum ancak Yenibosna'da Nisa Hastanesi var ben oraya gidiyorum. Dr.umu çok beğeniyorlar. Ben de sevdim ama daha çok yeniyiz. Samimiyeti hoşuma gidiyor. Ablamda hamile son günleri oda 29 Mayıs hastanesine gidiyordu. Banada oraya gitmemi önerdi ancak ben Dr.umu sevdiğim için değiştirmedim.

evet canım hamilesin

kizlar bebislerin kalp atislarini duymak ve keseyi görmek icn hangi gün ultrasona girdiniz?

ben yurtdisindayim ve bunlari kendi isteginle yaptirabiliyorsun :S

Daha çok yeni 4 haftalık olduğundan ultrasonda göremedik.
bhcg 194.30 çıktı. Önümüzdeki hafta salı günü görebileceğiz inşallah mercimeğimizi.
Şimdilik yorgunluk ve ufak ufak kasık ağrıları dışında pek bir rahatsızlığım yok.

Bu arada ben İzmir'deyim ve annemlerin yanına İstanbul'a gitmeyi pazar günü dönmeyi planlıyorum.
Bir sorun olmaz değil mi?
Xray'lerden geçemeyeceğimi biliyorum.

insallah sorun olmaz canim..ben yurtdisindayim engebeli araziler vs disinda 8 aya kadar ucak vs öneriyoruz demisti bana..anormal belirtilerin yoksa dayanamaycagin karin agrilari v.s bence bisicikler olmaz..iyi yolculuklar

Sağol canmı, ben de avr. yakasındayım, ben de kararsız kaldım işte biraz zaman geçsin de ona göre düşüneceğim

günaydın canım :) yani sağlıklı gebelikten kastımız dış gebelik boş gebelik falan değil çok şükür kesede düzgün o yüzden düşüğü engellemek için verdi.. zaten her doktor veriyo bunu.. hatta ben doktor vermeden alıp başlamıştım içmeye

ay canım ne sordugunu kacırdım ben tekrar sorsana :)

ya ben şu anda tuzlada oturuyorumm ama üsküdar altunizade tarafına taşınacam 15-20 güne.. o yüzden doktorumu değiştircemm acaba diorumm oralarda oturan varmı hastane veya doktor hakkında bilginiz varmı diye sormuştum.. şimdiden araştırma yapmam lazım da :44::44::44:

kizlar bebislerin kalp atislarini duymak ve keseyi görmek icn hangi gün ultrasona girdiniz?

ben yurtdisindayim ve bunlari kendi isteginle yaptirabiliyorsun :S

canım keseyı 5 haftalık ken gorebılosun kap atısını da galiba 7 haftalıkta duyabılıyoruz. doktor kontolune gıttıgınde zaten doktor bakıyor ults. la

canım üzgünüm ama ben sana yardımcı olamaycam ben kıbrısta yaşıyorum ama umarım bılen bırılerı vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…