2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
bilgiliilgili
ilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
minikler
ilk
14 Ekim
20 Temmuz
60
Bursa
26
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

minikler ekledim canim hayirli olsun gebeligin

temmuz anneleri iştah durumunuz nasıl ???

iştahım gayet yerinde benim. normalde çok zayıfım ama 1-2haftadır bendeki bu iştah şaşırtıyor doğrusu. annemim hamileliklerinda çok bulantısı olurmuş.benim normalde hemen herşeyden midem bulanırdı. hep hamileliğim bulantılı geçer diye tahmin ederdim ama bulantıdan eser yok:) inşallah böyle devam eder

vaavvv aynı gün hamile kalmışız o zaman:) benimde sat 5 ekim. belki de progestan seni etkilemiycek. ilaçların yan etkileri her insanda olmayabiliyor.

bende çok zayıfım mide problemım var :) ustelık mide bulantılarımda basladı ama inanılmaz acıkıyorum doymuyorum hıc ustelıkte acayıp acayıp seyler canım cekıyo dun aksam once mandalina yedim ustune nutella kavanozunu elıme aldım esım hayretler ıcınde bana bakıyor mıden zaten hassas bozacaksın dıyor. :)

Baharcim gozun aydin ins kalp atisinida duyarsin en kisa zamanda
bende sabah hastanedeydim defneyi goturdum bir kulagi tamamen gecmis digerinde cok az kalmis
ins oda cumaya kadar biter

günaydın kızlar nasılsınız?

ben de iştah artışı olmadı, ama olmasın zaten kiloluyum.

yeşim83 kızın için geçmiş olsun canım

vaavvv aynı gün hamile kalmışız o zaman:) benimde sat 5 ekim. belki de progestan seni etkilemiycek. ilaçların yan etkileri her insanda olmayabiliyor.

vayyyyyyy battaşımmm hamiştaşımmm bilmem ki bana ilaçların yan etkisi pek olmuyo gerçekten ama yinede belli olmaz zaten ilkini dün içtim bu sabahda 2.sini :)

Baharcim gozun aydin ins kalp atisinida duyarsin en kisa zamanda
bende sabah hastanedeydim defneyi goturdum bir kulagi tamamen gecmis digerinde cok az kalmis
ins oda cumaya kadar biter

teşekkürler canım defnenın iyleşmeye baslamasına sevındım . sen nasılsın ? akıntı durdu mu ?

Canım bende o civarda bekliyordum ancak akşam yaptırdım tahlili 1500 çıktı, çok sevindim, demekki yarın kontrolümde keseye görebileceğim....

Benimkisi çok istekli kardeşi istiyor bir yıldır, son bir aydır da karnında zeynep bebek var anne deyip duruyordu, Defne de anlar zamanla, inşallah bebeklerimiz hiç sorunsuz gelişirler doğarlar ve rahat rahat cumduk cupduk emerler.....

kızlar ben geldim degerım 3920 cıktı bugun bebişi de gordummm ay mrcımek kadar dr yaklasık 5+3 dedi :))

Maşallah gözün aydın demekki büyüor bebeişlerimiz.

kızlar ben heycanımdan dun tahlıl yaptım ya vede baska doktor baktı ultla ve bebısı gordum esım dun 15 kasım resepsıyonunda doktorumu gormus ay kadına soylemıs heycanına yenık dustu gıttı tahlıl yaptırdı vede ult cektırdı dedı ay bugun de kendı doktorumdan randevum var valla nasıl bakıcam kadının yuzune bılemıyorum kızacak bana kesın :)

evet canım buyuyo inşallah ayrın sende keseni gorursun muthıs bır duygu tarıfı yok ee artık pıt pıt ları duymayı bekliyecegız :)

bakalım kısmetten ötesi olmaz yeşimcimbu arada ilk doğum yapıp emzirirken göğüs ucu çok acıyormuş yara oluyormuş yaa? doğru mu o? krem filan sürülse işe yaramıyor mu?
ben z.yagi surdum bir krem vardi onu surdum benimde anam aglad ne yalan diyim ama 3-5 gun sonra gecip gidiyor
hayirli olsun canim bu sekilde olupta saglikli dogum yapan cok kadin duydum
benimde co cok az oldu ama ben kan gormedim. koyu sari hafif kahveydi . bugun hic gelmedi Allaha sukur
günaydın kızlar nasılsınız?

ben de iştah artışı olmadı, ama olmasın zaten kiloluyum.

yeşim83 kızın için geçmiş olsun canım
sagol canim.
teşekkürler canım defnenın iyleşmeye baslamasına sevındım . sen nasılsın ? akıntı durdu mu ?
sagol canim bende cok sevindim ptesi krese baslaticam insallah
cok sukur durdu bugun gidecektim kararliydim baktim hic yok ultrasona yok yere girmek istemedim
bekliccem sanirim haftaya ctesi randevum var
zeynep mi koyacaksiniz adini ? cok yaramaz olurmus zeynepler soyliyim:) ama guzel isim:)
canim olsun ne olucak tabiki merak edip gitmis olabilirsiniz rahat ol zaten bunda devam ediceksin dimi?

Günaydın kızlar,
Daha doktora gitmedim henüz her hangi bir ilaca falanda başlamadım ama neredeyse bir haftadır bulduğum her boşlukta uyuyorum. En geç 22:00 de sızıyorum. Mide bulantım var ama çıkartmıyorum. Sürekli kaynıyor midem. İştahım açılmadı hatta kapandı bile diyebilirim.Kayınvalidemin deyimiyle kuş kadar yiyorum.Az yememe rağmen aşırı gaz yapıyor midem.Sizde durumlar nasıl?

kızlarr içinizdee üsküdar altunizade civarında oturan varmı? ben şuan tuzlada oturuyorum ama taşınıcaz altunizade teraflarına ve doktor araştırması yapmam lazım.. bilginiz varmı buradaki doktor ve hastanelerden ?

doktorumdan memnunum o nedenle değiştirmeyecegım canım buarada akıntının durmasına cok seviindiim nazar değmesin

Günaydın canım, kızlar benim keyfim tıkırında acaib enerjiğim valla beta hcg m atrmasa şüphelencem hamile değilim diye erken olduğunda mı bilmem belirtiler var ama keyfim maşallah çok yerindeee inşallah hep böyle gider.....

temmuz anneleri iştah durumunuz nasıl ???

Benim iştahım normal ne artma var ne azalma.......

evet canım buyuyo inşallah ayrın sende keseni gorursun muthıs bır duygu tarıfı yok ee artık pıt pıt ları duymayı bekliyecegız :)
Evere sırayla bekleişlerimiz sürecek güzel bekleyişler bunlar, her an heyecan adrenalin seviyorum ben böyle heyecanları...ikinci bebeğim olmasına rağmen yine heyecanım hat safhada...

Zeynep isimi ben de çok severim bir keresinde zeynep simini sevdiğimi söylemiştim bizimkisi takılmış zeynep bek de zeynep bebek diye, aslında gülsima ismini ve dilara ismini de beğeniyorum ama erkek gelirse de Yusuf Berat ismi üzerinde duruyorum....

Benim oğluma hamilelliğimde de hep bulantım olup kusmam olmamıştı sen de sanırım öyle olacaksın ilk başta kilo verirsin sen sonra idela bir kilo alımı ile hamişliğe nokta koyarsın...

Benim oğluma hamilelliğimde de hep bulantım olup kusmam olmamıştı sen de sanırım öyle olacaksın ilk başta kilo verirsin sen sonra idela bir kilo alımı ile hamişliğe nokta koyarsın...[/QUOTE]

Benim oğluma hamileliğimde yanlış hatırlamıyorsam 2,5 aylıkken başlamıştı bulantılarım. Oda sabahları uyanınca ve aç kaldığımda olurdu sadece ve mutlaka çıkarırdım. Bunda bir kaynama var sürekli ama çıkaramadığım için rahatlıyamıyorum cnm. İlkinde 13 kilo almıştım bakalım bunda kaç kilo alacağım. Ne kadar az olursa o kadar iyi tabi :)))

doktorumdan memnunum o nedenle değiştirmeyecegım canım buarada akıntının durmasına cok seviindiim nazar değmesin
sagol canim ins gelmez yine:)

Berat guzel isim sevdim.yusuf diye bir tanidigim vrdi pek sevemiyorum bu yuzden ama oda guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…