2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

maşşallahh maşallaaahhh

henüz temmuzcular toplasamadık diye hazirandan bilgi topluyodum ama onlarda benden baya ilerideydiler
artık burdayız o zmn..

ben daha yeni kahvaltı yapıtorum kalkalı 1 saat olmadı
eee napıosunuz siz bakalım..

hayır canım ya her doktor vermiyor gerekli görmedikçe en azından ben ankarada hiç duymadım çevremde düşük tehlikesi olduğu zaman veriliyor sonuçta hormon bu yani vücut üretebilecekken dışardan verilmesine gerek yok bence. Mesela ark.ımın hamileliğinde doktoru hemen demir hapına başlamadı 3. ayda kadının vücudundaki demir seviyesi gayet iyiydi. Ezberden yapıyor bazı doktorlar bu tip şeyleri o yüzden dedim yanlış anlama

canim esimin isi burda, ben de ewlendim ve buraya geldim.

sik sik turkiyeye gidiyorum ama yine de zor oluyor..

evet tatil adina güzel ama uzun süreli olmuyo, su an 45 derecelerde yasiyoruz..

aa ne kadar değişik nasıl bir ülke canım sıcağı dışında? Kaç zamandır orda yaşıyorsunuz?

canım ya ne guzel rahat rahat yapıyosun kahvaltı ben ıse gıdıcem dıye sabahları ne yedıgımı anlamıyorum :) ay ya sorma aserme tutu yıne benııı canım neler cekıyor anlatmayayım :)

senin ne kadarlıktı bebiş.. ben hergün 6 da ayaktayım ilerleyen dönemlerde bu kadar uykumu yapıyo bu olay :26::26::26:

ohh ne güzel ben de öğle arası çıktım kendime gün kurusu aldım yaa bir de onu deneyeceğim acayip kabızlık çekiyorum ve gaz. Hamilelikle başladı bunlar bol da sıvı tüketmeme rağmen kabızlığım geçmiyorgün kurusu yiyip su içicem üstüne. Şimdi işe geri döndüm

hasan ismi çok güzeldir . ee belli değil tabi ama napıyım benmde oğlum olursa kuzey kesinde kıza bulamıyorum bir türlü:))soyadıyla uyumlu olması falanda önemli vs vss...

kız cocugu olursa ınan bende bılmıyorum ama hemen bakmıyorum sımdı bırazcık daha buyusun bebıste ona gore baslarım yavastan :)

senin ne kadarlıktı bebiş.. ben hergün 6 da ayaktayım ilerleyen dönemlerde bu kadar uykumu yapıyo bu olay :26::26::26:

doracım inanır mısın ara ara bi uyku basıyor aniden ay bi başımı koyuyorum masaya kalkıyorum yarım saat 45 dakka geçmiş. Bi gün amir enselicek ya bakalım. Evde de mutlaka şekerleme yapar oldum

doracım inanır mısın ara ara bi uyku basıyor aniden ay bi başımı koyuyorum masaya kalkıyorum yarım saat 45 dakka geçmiş. Bi gün amir enselicek ya bakalım. Evde de mutlaka şekerleme yapar oldum

ben hiç uyuyamam ama o şekerlemenin tadı başka olur yaa nasıl özendim valla. evde olsan tadını çıkarırdın ama işyerinde zor olur kaçamak kaçamak:18::18:

:)) Evet ya bende kaptırmayayım diye uğraşıyorum ama etrafımdaki herkes fena halde kaptırdığı için bende tutamıyorum kendimi.

insan ister istemez hevesleniyor ailem banada düşünmediği için doktor koymuş benm adımı. böyle bir durumda kalmak istemiyorum::)))amannn bakıyorum nolcak işi bıraktım evdeyim yapcak bişey yok

ben hiç uyuyamam ama o şekerlemenin tadı başka olur yaa nasıl özendim valla. evde olsan tadını çıkarırdın ama işyerinde zor olur kaçamak kaçamak:18::18:

evet valla

:)) Evet ya bende kaptırmayayım diye uğraşıyorum ama etrafımdaki herkes fena halde kaptırdığı için bende tutamıyorum kendimi.

ben de yaptım eşim tuturdu kız olursa ayça olsun erkek olursa sen koy diye ben de kıza da isim düşündüm tabi dururmuyum kız olursa miray erkek olursa utkan olabilir diye düşünüyorum şimdilik

canım ya ne guzel rahat rahat yapıyosun kahvaltı ben ıse gıdıcem dıye sabahları ne yedıgımı anlamıyorum :) ay ya sorma aserme tutu yıne benııı canım neler cekıyor anlatmayayım :)
ayy gecen gece canım bişi çekti cıktık markete baktık yok neyse dedim yarın bakarız.
anneme dedim canım şunu çekiyo diye oda bakmış bulamamışş
çokta bulunan bişi oysaki.. en sonunda internetten yakındaki cafelere baktım ordan sipariş verdim
bide bol bol tursu yiyorum canım istiyo onun dısında bişeyim yok
benim 7 haftam bitti canım.. benim odam cok müsait uzun uyku için döne döne uyuyorum.. uyanıorum dönüp yine uyuyorum

canım o gaz bendede var.. biyere gidemiyorum.. bi sıkıştırıyo beni kıvranıp duruyom oturduum yerde
gün kurusu ne ilk defa duydum:26:

Hepiniz çalışıyomusunuz.. Allah yardımcınız olsun.. ben evdeyim yatıp duruyom bolbol
bide kabus gördüm bu gece.. kocam aldatıyodu beni
kardes kardes yatmaya dayanamamış daha fazla

bana oğluşum olcakmış gibi geliyo

Alalhın izniyle kızıma Ayşe Ceyla, oğlumada Yiğit Kerem ismi vermek istiyorum

valla ne gorsem yemek ıstıyorum :) o derece yani bendeki aşerme ama acıyı cok cekıyor canım su sıra :)

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaur
ilk
01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskist
ilk
24 Eylul
07 Temmuz
55
Istanbul
26
minicigimm
01 Ekim
08 Temmuz
57
Antalya
26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi
2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
buba
ilk
09 Ekim
16 Temmuz
Ydisi
23
hapsuu(Bahar)
ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
miniklerilk14 Ekim20 Temmuz60Bursa26
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

kizlar bebislerin kalp atislarini duymak ve keseyi görmek icn hangi gün ultrasona girdiniz?

ben yurtdisindayim ve bunlari kendi isteginle yaptirabiliyorsun :S
bende yurtdisindayim ama senin kaldigim yeri duyunca sukrettim en azindan mevsimler Trdeki gibi fark yok cok.
guney koredeyim bende esimin isi yuzunden burdayiz. 4+4 de keseyi gordum ben 6+2 dede kalp atisini ama vajinal ultrasonla.
Yeşim benide eklermisin? özelden mesaj atamıyorum. 24 eylül sat, kendi hesabıma göre 30 haziran doğum dr. hesabına göre 7 temmuz :) yaşım 26, kilom 55, istanbul, ilk bebek
ekledim canim Dr un hesabini yazdim yaklastikca netlesir o zaman degistiririz

canim ben de atamiyorrum özelden mesaj...

9 ekim sat

16 temmuz beklenen dogum

yasim 23

ilk bebek
ekledim cani,

Yeşim benide eklermisin? siteye yeni kayıt oldum ve listeye girmek istedim.1 ekim sat, dr a göre doğum 8 temmuz :) yaşım 26, kilom 57, antalya, ilk bebek
ekledim canim

insan ister istemez hevesleniyor ailem banada düşünmediği için doktor koymuş benm adımı. böyle bir durumda kalmak istemiyorum::)))amannn bakıyorum nolcak işi bıraktım evdeyim yapcak bişey yok

:))) Bugünlerin tadı da böyle çıkıyor ama hergün binbir hevesle bekleye bekleye... Vallahi benim bakmama gerek yok kimi görsem kız olursa şu olsun erkek olursa bu diye alternatifler sunup duruyor. Hele bir sağ salim belli olsun cinsiyeti ona göre seçeceğiz artık :))

bana oğluşum olcakmış gibi geliyo

Alalhın izniyle kızıma Ayşe Ceyla, oğlumada Yiğit Kerem ismi vermek istiyorum

yiğit ismi güzelmiş 2 ismi bende severim benimde 2 adım var ama bazen zor oluyor şimdi soyadımda uzun resmi yerlerde 3ünü birden söylemek zor oluyo ama şık duruyo işte

canım artık listemizi ilk birinci mesajına mı taşısan ki? ordan güncelle istersen bizim için de takip etme imkanı olur hem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…