2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım keseyı 5 haftalık ken gorebılosun kap atısını da galiba 7 haftalıkta duyabılıyoruz. doktor kontolune gıttıgınde zaten doktor bakıyor ults. la

tesekkür ederim canim cevabin icin...

ahh benim nerde yasadigimi bilsen ultrasonun olmasi bile mucize dersin..ultrasona girmeyi tavsiye etmiolar ve 7. aya kadar da cinsiyet söylemiyorlar..

kurban olayim memleketime ben

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNaz2.bebek
29 Eylul05 TemmuzSezaryan
Tokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54
Izmir
27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

ekledim canim amin insallah.

Dilanaz
senide duzelttim. benimde ilki sezaryan ama bunu normal yapmak istiyorum eger sende normal istiyorsan suni sanci almadigimiz surece oyle bir hakkimiz var aklinda bulunsun. ustelik senin 6 yil gecmis.

Yeşim benide eklermisin? özelden mesaj atamıyorum. 24 eylül sat, kendi hesabıma göre 30 haziran doğum dr. hesabına göre 7 temmuz :) yaşım 26, kilom 55, istanbul, ilk bebek

tesekkür ederim canim cevabin icin...

ahh benim nerde yasadigimi bilsen ultrasonun olmasi bile mucize dersin..ultrasona girmeyi tavsiye etmiolar ve 7. aya kadar da cinsiyet söylemiyorlar..

kurban olayim memleketime ben

canım nerde yaşıyorsun ki sen ?

Yeşim benide eklermisin? özelden mesaj atamıyorum. 24 eylül sat, kendi hesabıma göre 30 haziran doğum dr. hesabına göre 7 temmuz :) yaşım 26, kilom 55, istanbul, ilk bebek

canim ben de atamiyorrum özelden mesaj...

9 ekim sat

16 temmuz beklenen dogum

yasim 23

ilk bebek

canım orda ne işin var senin ?? gercı guzel bır ulke olsa gerek tatıl ıcın ama :)

canim esimin isi burda, ben de ewlendim ve buraya geldim.

sik sik turkiyeye gidiyorum ama yine de zor oluyor..

evet tatil adina güzel ama uzun süreli olmuyo, su an 45 derecelerde yasiyoruz..

canım üzgünüm ama ben sana yardımcı olamaycam ben kıbrısta yaşıyorum ama umarım bılen bırılerı vardır.

nysee saolasın canımm ben artık başka yerleden bakarım :) demek kıbrıstasın biz bu sene gidecektik ama nasip olmadı :)

canim dogu afrika, tanzanya...

neyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tanzayamııııııııııııııııııııııııııı :KK53::KK53::KK52::KK52: ayol ne işin var oralardaaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

peki zanzibar adasına, pembe adaya ve serengeti milli parkına gittinmiiiiiiiiiii nassıl yerler ?:KK34:

canim esimin isi burda, ben de ewlendim ve buraya geldim.

sik sik turkiyeye gidiyorum ama yine de zor oluyor..

evet tatil adina güzel ama uzun süreli olmuyo, su an 45 derecelerde yasiyoruz..

canım yazda burasıda 45 derce oldugundan nasıl oldugunu anlayabılıyorum :)

nysee saolasın canımm ben artık başka yerleden bakarım :) demek kıbrıstasın biz bu sene gidecektik ama nasip olmadı :)

neyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tanzayamııııııııııııııııııııııııııı :KK53::KK53::KK52::KK52: ayol ne işin var oralardaaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

peki zanzibar adasına, pembe adaya ve serengeti milli parkına gittinmiiiiiiiiiii nassıl yerler ?:KK34:

zanzibara cok gittim cok güzel bi yer tavsiye ediyorum..serengeti diil ama baska ulusal parka gittim safari icin..serengeti biraz uzak kalio. bu yil icinde planliyorduk ama bebis warken gitmek istemiyorum ben:)))kuzumla gideriz belki..

esimin isi burda canim o yüzden buralardayiz

canım yazda burasıda 45 derce oldugundan nasıl oldugunu anlayabılıyorum :)

kolay gelsin bizlere o zaman sicaklarda...

buranin yaz baslangicindayiz kisi (30 derecenin altina düsmedi o da) yeni bitirdik..

aralik ocak gibi 50lere cikiyoruz..insallah ben o ara türkiyede olacagim

zanzibara cok gittim cok güzel bi yer tavsiye ediyorum..serengeti diil ama baska ulusal parka gittim safari icin..serengeti biraz uzak kalio. bu yil icinde planliyorduk ama bebis warken gitmek istemiyorum ben:)))kuzumla gideriz belki..

esimin isi burda canim o yüzden buralardayiz

canımm sen tanzanya diyince baktım hemen :KK70: aslında zanzibar ve serengetiyi duymuştum ama tanzanyada olduklarını bilmiyodumm bak sayende öğrenmiş oldum :)

size Allah kolaylık versin bu arada o sıcaklarda :26:

canımm sen tanzanya diyince baktım hemen :KK70: aslında zanzibar ve serengetiyi duymuştum ama tanzanyada olduklarını bilmiyodumm bak sayende öğrenmiş oldum :)

size Allah kolaylık versin bu arada o sıcaklarda :26:

sagol canim Allah razi olsun..üsümeyi özledim resmen.bide sik sik eletrik su kesintileri oluyorki ohhh degmeyin keyfimize sicaklarda:))))

bekleriz canim buralara insallah bigün

sagol canim Allah razi olsun..üsümeyi özledim resmen.bide sik sik eletrik su kesintileri oluyorki ohhh degmeyin keyfimize sicaklarda:))))

bekleriz canim buralara insallah bigün

canım ya gerçekten sıcakta elektrik su kesintisi de hiç çekilmez sana kolaylı kversin Allah, ama şu an gerçekten senin yaşadığın yer gibi sıcak biryerde olmayı çok isterdim çünkü hava ist.da çok soğuk ve işyerinde ayaklarımı üşüttüğümde kasıklarımdaki ağrının daha da çoğaldığını farkettim :2:

ben kaptırdım kendimi isim araştırması yapıyorum şimdiden:)))

Yeşim benide eklermisin? siteye yeni kayıt oldum ve listeye girmek istedim.1 ekim sat, dr a göre doğum 8 temmuz :) yaşım 26, kilom 57, antalya, ilk bebek

oo canım valla erkencısın daha cinsiyetler belli bile deil :) gerci oğlum olursa esımın babasının adını koyacagız yani hasan olacak ismi :)

hasan ismi çok güzeldir . ee belli değil tabi ama napıyım benmde oğlum olursa kuzey kesinde kıza bulamıyorum bir türlü:))soyadıyla uyumlu olması falanda önemli vs vss...:KK8::KK8:

X