2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aynı sorunu 2 gün önce bende çektim....çok sıkıntılı bir süreç seni çok iyi anlıyorum...günde 2 lt su tüket cnm, ben elimde pet şişeyle geziyorum...
bende valla masaya koyuyorum bi şişe du gözüme takıldıkça zorla da olsa içiyorum normalde günde 1-2 bardak anca içerdim şimdi mecbur içiyoruz bebişler için

ya evet doktor bide kabız olursan gaz sıkışması yaşarsan sakın kendini zorlama ilk 3 ay sakıncalı bir durum gerekirse z.yağı iç ama sakın zorlanma dedi bende öyleee çektim valla ... Bizde yeni taşındık binada bizden başka kimse yok üstelik doğalgazı bile yok ve 300 m2 alanı 2 tane ufoyla ısıtmaya çalışıyoruz ne kadar ısınacaksa artık su içmeye korkuyorum valla wc ye gidicem diye o derecede klimaları da açamıyoruz ufoyla beraber çalışınca şalter atıyo ne biçim yere geldik anlamadım yaa bir sürü işi var madem taşınıyoruz bütün işlerini halledin öyle taşıyın personeli dimi ama Patron olacak şahsın odası ufak kolay ısınıyor almış ayağının altına da ayak ısıtıcısı bizim canımız yok sanki ay gene sinirlendimmmmmmm

ben 12 haftalıkken öğrendim canım ama doktor henüz kesin konuşmak için erken ama bence erkek dedi.

ayak ısıtıcısını şiddetle tavsiye ederim öyle marka olanıda almanıza gerek yok ucuzlarıda iş görüyor ayaklar ısındımı bütün vücut ısınıyo
ah canım benim bizim patron olacak şahıs kendine müslüman işte küçük sobalar vardı masa altlarında birgün geldik toplatmış hepsini gerçi patronun babası yaptırıyo bu pisliği de o da ses çıkarmıyor bide elektrik problemi var alsamda kullandırtmazlar sanırım çok soğudum işimden yaa biran önce bebeğim büyüse de doğum iznine çıksam diye gün sayıyorum

çok haklısın canım.. biz 1 sene oldu buradayız ilk geldiğimizde aynen sizin gibiydi burasıda klima çalışmaz küçük sobalarımız yok petekler bi yanar bi yanmaz ayy bizde çok çektik... hiç anlamam zaten neden böyle yaptıklarını taşınıyosun insan gibi herşeyini hallet... patronun keyfi yerindedir sizi görmez zaten :)

ahhh ahhh açtırma kutuyu söyletme kötüyü derler ya o misal benimde anlattıkça sinirleniyorum Şöyle bir örnek vereyim dışarısı bizim ofisten sıcak yaa varmı böyle bişey yapan adam da yerleri komple taş yapmış ayaklarımı yere basamıyorum olmadı tahta yaptırıcam artık :26:

yapan adam yapmışta, sizinkilerde bizimkilerde nerden bulmuşlar buraları :))) ay bizimde bazı yerler taş... bizde odalarımızdan çıkmamaya çalışıyoruz.... bide ben buraya b.evlerden geliyorum. sabahları kavacıkta iniyorum 1 tane bile minübüs geçmiyo biliyomusun 20 dk 1 minübüs saati :)))) nasıl bi yer anlamadım.. yakınımızda bir bakkal bile yok dün canım patates cipsi çektiğinde bi arkadaştan rica ettim şehre indi bana cips aldı :))))
bi an önce 32.haftam dolsun istiyorummm...

neyse sayılı gün çabuk geçer derler inşallah bian önce kavuşuruz yavrularımızada tek işimiz onlar olur

İnşallah

bendende ıstdı yarın onu yaptırcm bıde sureklı ısten cıkamyorum hafta sonu yaparlar ınsallah ya bebegı oyle hareketlı gorunce cok garıp oluyorum eller kollar bacaklar cok hareketlı masallah
h.sonu yaparlar canım sıkıntı olmaz onda .. Dimi ama çok güzel annesi bende gözümü kapatıyorum yavrumun kıpırdanışları aklıma geliyor kendi kendime sırıtıp duruyorum az kaldı inşallah p.tesi tekrar görücem

Sende tam mahrumiyet bölgesindesin be kuzum Gerçi benimki şehrin içinde de ne oluyo aynı sorunlar bende de var işte ama vasıta ve bakkal sorunum yok çok şükür Bizim şirket ş.evlerde

ben kaçıyorum kızlar bugün çok işim var arada uğramaya çalışıcam kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

Sende tam mahrumiyet bölgesindesin be kuzum Gerçi benimki şehrin içinde de ne oluyo aynı sorunlar bende de var işte ama vasıta ve bakkal sorunum yok çok şükür Bizim şirket ş.evlerde

:)))) aynen öylee tam mahrumiyet bölgesi.... ş.evleri biliyorum canım herşey ayağının altında... kızkardeşimde orada çalışıyor. geçen gün aniden bi arkadaşı davet etmiş gitmiş hemen elbise almış oradan... ben bi cips bile alamıyorum :)))

Günaydın günaydın.....
hayırlı cumalar herkese........
annişler ve bebişleri nasıllarmış bugün......

biz şükür iyiyiz........yarın bebişimi görücem ..dr.amcamız çikolata ye dedi öncesinde bebişimiz uyuyordu çünkü

aynen canim ya gozumun onundn gtmyo:)

kızlar merhaba , ikili test sonuçlarınızı aldınızmı değerleriniz kaç çıktı.Benim değerim 1:450 çıktı.doktor anormale çok yakın olduğunu söyledi.İçimi koca bi karanlık kapladı

slm anne adayları
herkese hayırlı cumalar umarım bugün çarçabuk biter gider de hayırlısıyla hafta sonuna gireriz

kızlar merhaba , ikili test sonuçlarınızı aldınızmı değerleriniz kaç çıktı.Benim değerim 1:450 çıktı.doktor anormale çok yakın olduğunu söyledi.İçimi koca bi karanlık kapladı

hemen moralini bozma canım bence başka bi doktora daha git bi test daha yaptır bazen hatalı çıkabiliyor

benim arkadaşımın 1/400 çıktı normal dendi ama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…