2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim sat 7 ekimdi. 14 kasımda yaptırdğım kan testinde beta hcg hormonum 8231 çıktı. bu yüksek mi? sizin mesajlarda 300-1000 arası sonuçların bahsi geçiyor hep. kafam karıştı benim. güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim:)

kızlar benim sat 7 ekimdi. 14 kasımda yaptırdğım kan testinde beta hcg hormonum 8231 çıktı. bu yüksek mi? sizin mesajlarda 300-1000 arası sonuçların bahsi geçiyor hep. kafam karıştı benim. güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim:)

canım adet gecıkmesınden dolayı ben adet gecımesı 2. gunde yağptıgımda cıktı 501 bugun 7 gun ve 3920 gıt gıde yukselıyor tahmınım senın 10 gun falan gectıkten sonra cıkmıstır o sonuc ama oyle deılse bıle sorun deıl yuksek olması ıyıdır :)

canım mercımek kadar keseyı gordum henuz karından baktık :) ay heycan dorukta pıt pıtlarıda duymak nasıp oluru umarım :):nazar::nazar:

benimde dün kesem göründü. bana da akrından baktı. sen bebişi gördüm deyince embriyoda göründü sandım. haftaya salıya çağırdı kalp atışları için.

canım lekelenmemi sormuşsun. ilk öğrendiğim azmanlar kırmızı oldu hatta regli oldum sanmıştım sonra kahverengiye döndü az geliyordu, 1 haftadır kesilmişti. dün gene başladı. akıntı ile karışık pembemsi geldi. akıntı yokken gelmiyor akıntı olunca geliyor. bugünde gene akıntı ile birlikte çok açık kahverengimsi geliyor. seninde mi lekelenmen var.

değerin normal bvence. çünkü geç yaptırmışsın. benimde sat 7 ekim , 3 kasımda regi günümde bhcg 250 çıktı o zamandan 14 üne hesap edersen zaten yaklaşık o civarda olur. birde artmaya başladımı 2 kat artmıyorki daha fazla artıyor, en az 2 kat olmalı daha da fazla olabiliyor.

her geçen gün temmuz annelerinde artış oluyor sayfalar artık o kadar hızlı ilerliyorkki takip edemiyorum.
hepiniz hoşgeldiniz. inşalah hep beraber sağlıklı bir hamilelik geçirip sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alıp bu süreci tamamlarız.

Son düzenleme:
canım mercımek kadar keseyı gordum henuz karından baktık :) ay heycan dorukta pıt pıtlarıda duymak nasıp oluru umarım :):nazar::nazar:

bende seninle aynı durumdayım:) çok heyacanlıyım bir o kadar da tedirgin bir duysam kalp atışlarını o zaman tam olarak hamile olduğumu anlycağm... RABBİM nasip eder inş hepimize bu güzel duyguyu yaşamayı:)

her geçen gün temmuz annelerinde artış oluyor sayfalar artık o kadar hızlı ilerliyorkki takip edemiyorum.
hepiniz hoşgeldiniz. inşalah hep beraber sağlıklı bir hamilelik geçirip sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alıp bu süreci tamamlarız.

bende dün katıldım aranıza hamileliğimi de dün öğrendim.. amiiiiinnn inşşş alırız meleklerimizi kucağımıza:)

bende seninle aynı durumdayım:) çok heyacanlıyım bir o kadar da tedirgin bir duysam kalp atışlarını o zaman tam olarak hamile olduğumu anlycağm... RABBİM nasip eder inş hepimize bu güzel duyguyu yaşamayı:)

amin canım 2 hafta ıcınde duyacayız canım ınsallah pıtpıtları

Merhaba arkadaşlaaaaar.Ben de hamile olduğumu iki gün önce öğrendim.hepimize rahat bi hamilelik, kolay doğum ve çok sağlıklı çook hayırlı dünya güzeli evlatlar diliyorum.Bu arada adet olmam gerkrn gün yani dün kan tahlili yaptırdım.Betahcg değeri 140 çıktı.biraz fazla gibi geldi bana sizce normal mi?Sizin ilk değerleriniz kaç çıktı?

bizde geldik bugün öğrendim bende gerçi deneyimli bir anneyim 1.5 yasında bir oğlum var ve diğeride 18 temmuz da görünüyor su anda sanki ilkmiş gibi nasıl bir heyecandır bu herkesin güzel geçsin inşallah sıkı sıkı tutunsun yavrularımız bizlere

ıyı aksamlar kızlar bende yenı katıldım son adet tarıhım 7 ekım 2 hafta önce doktora gıttım ben erken ögrendım hamıle oldugumu fakat ultrasyonda gozukmedı bu haftasonu tekrar gıdıcem kac haftalık hamıle oldugumu nasıl ögrenıcem bıde ankarada yasayan varsa hangı doktora gıdıyosunuz

:) bende öyle içimi rahat tutyum diyorum ama kurt düştü mü düşüyor.. Umarım duyarız bebeğimizin kalp atışlarını rahatlarız.

arkadaşlar hamilelikte en kötü şey stress ve negatif düşünceler bence, olumsuz şeyleri hiç düşünmemeliyiz bence, biz ne kadar mutlu ve rahat olursak mercimeklerimiz de o kadar memnun kalırlar yerlerinden

Hayırlı olsun, bende dün öğrendim:)

hoşgeldin canım hayırlı olsun

bende dün katıldım aranıza hamileliğimi de dün öğrendim.. amiiiiinnn inşşş alırız meleklerimizi kucağımıza:)

amin canım inşallah,hoşgeldin

kızlar bende aranıza yeni katıldım bugün öğrendim bende temmuzun sonuna gelecek doğumum

hayırlı olsun canım, hoşgeldin

bizde geldik bugün öğrendim bende gerçi deneyimli bir anneyim 1.5 yasında bir oğlum var ve diğeride 18 temmuz da görünüyor su anda sanki ilkmiş gibi nasıl bir heyecandır bu herkesin güzel geçsin inşallah sıkı sıkı tutunsun yavrularımız bizlere

deneyimli hamiş hoşgeldin canım, hayırlı olsun abisinin bitanesi

X