2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aç gitmene gerek yok ben enazından aç gıtmedım ultrasyonla baktı folık asıt verdı okadar ama kac haftalık hamıleyım bılmıyorum adet tarıhınıze gore mı hesaplıyosunuz bıde mıgde bulantısı genelde nezman baslıyo ılk hamılelık olunca boyle oluyo :)

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK3::KK3::KK3:

ya doktordan geldim anca girdim.. mercimeğim 4+5 miş.. 1cm kesemiz.. sağlıklı gebelik dedi.. progestan verdi..folik asit zaten içiorum..

benim geç döllenme olmuş herhalde.. gerçi zaten sata göre 6 haftalık.. adet olur olmaz hamile kalmadığıma göre normal herhalde dimiiiiii :18::18:

ya doktordan geldim anca girdim.. mercimeğim 4+5 miş.. 1cm kesemiz.. sağlıklı gebelik dedi.. progestan verdi..folik asit zaten içiorum..

benim geç döllenme olmuş herhalde.. gerçi zaten sata göre 6 haftalık.. adet olur olmaz hamile kalmadığıma göre normal herhalde dimiiiiii :18::18:

gözünaydın. haftaya takılma geç döllenme olmuştur. sırayla kesecikelr görünüyor artık haftayada inşalah kalp atışalrını görürüz.

aç gitmene gerek yok ben enazından aç gıtmedım ultrasyonla baktı folık asıt verdı okadar ama kac haftalık hamıleyım bılmıyorum adet tarıhınıze gore mı hesaplıyosunuz bıde mıgde bulantısı genelde nezman baslıyo ılk hamılelık olunca boyle oluyo :)

Son adet tarihinden hesaplıyorsun. Benimde ilk oyüzden anlıyorum :) Benim bulantım 2. haftadan başladı hala devam ediyor

Son düzenleme:
aaaaayyyy kızlar heyecanlarınızı anlaıyorum geçen sene bu zamanlar yaşıyordum ve tadını çıkarın çok çabuk geçiyor sizde seneye 2013 temmuz annelerine yazacaksınız ve ben gibi çok çabuk geçti diyeceksiniz :KK31:
Allah hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin hepinize benim de 4 aylık kızım var ve çok güzel bi duygu anne olmak,Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza aldığınız günleri göstersin öptük kızımla hepinizi:KK16:
hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz ailenize huzur mutluluk getirsin..

gözünaydın. haftaya takılma geç döllenme olmuştur. sırayla kesecikelr görünüyor artık haftayada inşalah kalp atışalrını görürüz.

saolasınn canım içimi rahatlattın...inşallahh sağlıkla devam eder mercimeğimin büyümesiii :nazar:

aaaaayyyy kızlar heyecanlarınızı anlaıyorum geçen sene bu zamanlar yaşıyordum ve tadını çıkarın çok çabuk geçiyor sizde seneye 2013 temmuz annelerine yazacaksınız ve ben gibi çok çabuk geçti diyeceksiniz :KK31:
Allah hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin hepinize benim de 4 aylık kızım var ve çok güzel bi duygu anne olmak,Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza aldığınız günleri göstersin öptük kızımla hepinizi:KK16:
hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz ailenize huzur mutluluk getirsin..

ayyy canımm yaa inşalalh çabucak geçerr.. bana çok yavaş geçecekmiş gibi geliyorr :KK31::KK31: bi an önce mercimeğim büyüsün sağlıla hayırla inşallahhhhh... senin kızına da maşallahhh :nazar:

arkadaşlar hamilelikte en kötü şey stress ve negatif düşünceler bence, olumsuz şeyleri hiç düşünmemeliyiz bence, biz ne kadar mutlu ve rahat olursak mercimeklerimiz de o kadar memnun kalırlar yerlerinden

çok haklısın gerçekten dikkat etmemiz gereken en önemli şeyi önemsizleştiriyoruz:KK43:
teşekkür ederim hoşbulduumm :)

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar
bende aranızdaym çok şükür , 5+1 im ... önümüzdeki hafta kalp atışlarını duyarız dedi dr um.
allahım hepimize tamamına ermeyi nasip eder inşallah....

günaydın kızlar...

umarım herkes iyidir...

hly 7 çok sevindim cnm..hepimiz inşlh sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi...

ben iyim canım sen nasılsın...

çalışmaca hergün aynı git gel...:)) pıt pıtları duyacağımız günü bekliyoruz allahın izniyle...

bende iyiyim canım işte ugrasıyorum senın gıbı zaman gecısn beklıyorum pıt pıtları duymak ıcın

canım hayırlı olsun bebişin. benimde satA göre bebeğim 6haftalık ama geç dölleme olmuş bugün 5+0dayız. bizimde kesemiz 4+5ken 0.80cm idi. bizimki birazcık küçük seninkinden:) banada progestan verdi doktor. uyku ve başdönmesi yapıyor. akşam aldığım zaman rahat ediyorumda sabah alıp işe gelince iş yerinde uyuklayıp duruyorum:)

kızlar günaydııınnn

günaydın kızlar...

umarım herkes iyidir...

hly 7 çok sevindim cnm..hepimiz inşlh sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi...

Günaydın hamişşşler,
Ben düne göre biraz daha keyifliyim bugün, inşallah bebişlerimizin kalp atışlarını duyunca daha iyi olcaz. progestan kullanıyorum ya deli gibi uyutuyor beni. dün akşam 9da uyumuş kalmışım. her işi eşim yapmış sağolsun:)

Günaydın hamişşşler,
Ben düne göre biraz daha keyifliyim bugün, inşallah bebişlerimizin kalp atışlarını duyunca daha iyi olcaz. progestan kullanıyorum ya deli gibi uyutuyor beni. dün akşam 9da uyumuş kalmışım. her işi eşim yapmış sağolsun:)

günaydın tatlım ay yapsınlar tabi biz 2 canlıyız fazla iş yapmak bıze yaramaz zaten doğumdan sonra baya yorulacayız barı sımdı dınlenelım :):nazar::nazar:

günaydın kızlar...

umarım herkes iyidir...

ayyy canımmm valla kendim kadar sanada çok sevindimm bizim topiğide söledim herkes çok sevindii valla :) bi ara uğrarsan tebrikleri toplarsın :)

canım hayırlı olsun bebişin. benimde satA göre bebeğim 6haftalık ama geç dölleme olmuş bugün 5+0dayız. bizimde kesemiz 4+5ken 0.80cm idi. bizimki birazcık küçük seninkinden:) banada progestan verdi doktor. uyku ve başdönmesi yapıyor. akşam aldığım zaman rahat ediyorumda sabah alıp işe gelince iş yerinde uyuklayıp duruyorum:)

saolasınn canım benim.. benim sat 5ekim..benimde geç döllenme olmuş canım.. bnde 5haftalığım bugün :) aynıyız yani..ben akşam gördüm ya keseyi 1 cm di.. seninde şimdi o kadar olmuştur. hergün 1mm büyüyomuş :) valla akşam başladım progestana henüz uyku modu yok :KK70: ama acayip açımmmmmmmmmmm sürekli yiyorum kızlar yaa :KK56::KK56:

temmuz anneleri iştah durumunuz nasıl ???

canımmm benimm feciiiiiiiii acayip açım abartmıyorum 2 saatte bir yemek yiyorum yaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK56::KK56:

X