2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ee hadi bakalım o zaman:)) ultrasonla teyit edicez.... zamanı geldiğinde..

aslında cinsiyeti belli olan arkadaşalr bi kontrol etselerr.... ne güzel olur yaaa...
Hayırlısı olsun yaa bir arkadaş sordu da anlamayınca bende size sorayım dedim Sağlıklı olsunlar yeter

buna göre nasıl anlıcaz ki benim bebik bi sağda bi solda oluyo

Valla benim hep aynı tarafta ama sağ mı sol mu onu çözememiştim

o zaman benimki erkek kaynanam haklı çık tı görüyomusun

:))) hadi hayırlısı.. ultrasonda net belli olduğunda da teyit etmiş oluruz...
şimdi şöyle mi bakıyorum gerçi benim yanımda yok ultrason resmi ama en son resimde bebişin kafası soldaydı ters çevirdiğimde sağ oluyor yani sağ olarak mı dikkate alıyorum?

öyleymiş canım bende bilmiyorum valla benimki resmi karşıma alğımda benim sağımda kalıyor du ama ters çevirmek gerekiyomuş o zaman solda Amaaan hayırlısı olsun ya bana bi dene dediler beceremedim valla

öyleymiş canım bende bilmiyorum valla benimki resmi karşıma alğımda benim sağımda kalıyor du ama ters çevirmek gerekiyomuş o zaman solda Amaaan hayırlısı olsun ya bana bi dene dediler beceremedim valla

:)) hayırlısı tabi canım ama insan merak ediyor denemediği okumadığı şeyde kalmıyor valla :))) o zaman benim bebiş kız mı oluyor.. geçenlerde de görümcem rüyasında görmüş kız bebişim olmuş ama nasıl seviyormuşum gözleri de yeşilmiş :))) kız olsa ne tatlı olur, onu süslerim püslerim aynı renklerde giyiniriz :)))

Benim solda ters çevirince sağa geçiyor.
Buna göre ne oluyor??

Çin takvimi ve rus takvimini biliyor musunuz kızlar?

Herkese selam.Ben 2010 temmuz annesiyim.
Sizin yaşadığınız heyecanları yaşadım.Doktora heyecanla gidişim, oğluma aldıklarıma durmadan bakmak, bir an önce kucuğıma almak için sabırsızlanışım çok güzel duygular.Hamileliğim de güzel geçti tek kötü yanı 21 kilo aldım.Ama oğlum için herşeye değer.Cinsiyetini daha 12+5 te söylemişti doktorum.38+6da da doğum yaptım.
18 Temmuz 2010 benim hayatımın dönüm noktası.
Size tavsiyem çok kilo almamaya çalışın, sağlıklı yiyecekler özellikle ceviz ve balık tüketin ve kesinlikle normal doğum yapın.
Benim oğlum 2700 gr doğdu.İnce yapılı hala da çok da iştahlı değil.Babasına benziyor.Eşim de eskiden çok zayıfmış.
Allah sağlıklı bir hamilelik ve kolay doğum nasip etsin.

Benim solda ters çevirince sağa geçiyor.
Buna göre ne oluyor??

Çin takvimi ve rus takvimini biliyor musunuz kızlar?

kız canım benimde öyle sağ olunca kız mış :) benim çin takviminde erkek, rus takviminde kız çıkıyor. ama çin takviminde doğduğun aya göre +1 / +2 ekliyosun öyle bakıyosun..

kız canım benimde öyle sağ olunca kız mış :) benim çin takviminde erkek, rus takviminde kız çıkıyor. ama çin takviminde doğduğun aya göre +1 / +2 ekliyosun öyle bakıyosun..

Benim çin de rusta kız çıkıyor:)
Ama rüyamda ultrasonda pipişko gördüm nasıl olacak şimdi :)))
Sağlıklı olsunlar da ne olursa olsunlar ama insan merak ediyor bide artık kızııım ya da oğluum diye sevmek istiyorum:)

ben hamile olduğumu bilmeden önce yatağımda erkek bebek uyuduğunu görmüştüm bu rüyadan 1 hafta sonrada hamile olduğumu öğrenmiştim :)) 2-3 hafta önce de yine erkek bebek gördüm elinde beyaz bi çiçekle bebişim beni bekliyodu :) kız erkek farketmez tabi ama bizdeki merak işte, bide ilk bebek olunca herşey için çok heyecanlanıyoruz. bide bana cinsiyetini öğrenince sanki hamile olduğumu daha iyi anlicakmışım gibi geliyoo :))

Aynen...
Tekmelere daha 4-5 hafta var ya hani diyorum cinsiyeti biliyim daha da rahatlıyım:)

kızlar benim pantolonlarım acayip sıkmaya başladı dün artık dayanamadım gidim LCW den hamile jean pantolon aldım hemde süper fiyata 19.90TL gidip bakın derim ve acayip rahat ettim ne dünya varmış be resmen eziyet ediyormuşum kendime de haberim yokmuş

Aynen...
Tekmelere daha 4-5 hafta var ya hani diyorum cinsiyeti biliyim daha da rahatlıyım:)

bunlarda olmasa zaman geçmez :)) ilk önce keseyi bir görsek, sonra test sonuçlarını bi alsak, sonra 2li testi bi yaptırsak diye diye zamanı geçiriyoruz sonra bi bakmışız doğuma azıcık bişey kalmışşş :)))

bende bu hafta sonu almayı düşünüyorum... gerçekten lcw'da fiyatlar çok iyi.. yalnız merak ediyorum tüm şubelerinde hamile giyim varmıdır acaba

bende bu hafta sonu almayı düşünüyorum... gerçekten lcw'da fiyatlar çok iyi.. yalnız merak ediyorum tüm şubelerinde hamile giyim varmıdır acaba

canım ben şimdiye kadar gittiğim tüm şubelerinde gördüm hamile koleksiyonu

BIZ kızımda tam 20 haftada yuzde yuz kız dendı onda once hıc gostermezdı
bızı dusunun esımle nasıl heycanlanıyoduk her gıtıgımızde ve hep poposu donuk dururdu
2 gunum kaldı doktora basladım ruyamda kız bebek erkek bebek gormeye
bı kesınlese de rahatlasam erkek mı acaba dıye dusunmekten gece ruyalarım hep bebeklerle gecıyo cumartesı sabahı suprızım olucakmı bakalım gecenkı
doktor erkeye benzıyo ama kordonuda onunde dedıya bende ara sıra metem dıye sevıyorum cumartesı kız derse yoktor ılk once bı soka gırmıs gıbı olucam emınım
Ay ben cuma aksamı uyumamkı kızlar heycandan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…