2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

geçen sene ben de kontrol için kartal umut'ta çok bilinen bi doktor vardı, gülsen mi birsen mi ismi pek hatırlamıyorum, ona gitmiştim.. çok iyi demişlerdi bana. kadınlar kulübünde de ismine rastlamıştım. ama saatlerce kapısında bekledim. herhangi bi düzen yok randevu babında. hasta yoğunluğundan doktor ilgilenemiyor zaten, zaman dar, hasta çok. bir hasta odadan çıkmadan diğerini alıyor. ordan çıkarken dedim ki kendime; bu hanım dünyanın en iyi doktoru olabilir ama benim doktorum olamaz.. hamilelik zor, bi de saatlerce kapısında bekleyip birkaç dakikayı başka bi hastayla paylaşacaksam ne önemi var. bir daha da gitmedim.

Günaydın herkese..

Ebru Şallı'nın verdiği önerileri sağlıklı bir gebelik geçirmesi ve kendisine dikkat etmesinden dolayı hep ciddiye almışımdır.
Bu bilgiyide paylaşmak istedim.

1 Çorba kaşığı Fındık Yağı
1 Tatlı kaşığı Kayısı yağı

Daha fazla yapılıp cam şişede de saklanabilir.Karnımıza çimdikleme hareketi yaparak sürüyoruz.Çok faydalı olduğu söyleniyor.Ben en kısa zamnda başlayacağım.

Tabii herşeyden önemlisi çatlakları içeriden önlemek için:BOL BOL SU İÇELİM ANNELER..:)

ben central hospital'e gidiyorum. fatmanur hacıbaloğlu'na. memnunum. hastaneden de doktordan da. özellikle doktordan.. hamilelikte hastaneyle çok bi işin olmuyor zaten...doğumda ön plana çıkıyor özellikleri. ssk geçiyor. geçen sene 35 ti, şimdi 40 tl veriyorum muayeneye. doktor da çok güzel ilgileniyor. Allah nasip ederse doğumu da orada fatmanur hnm'la düşünüyorum. tavsiye ederim..

evet çok temiz bir hastaneye benziyor doğum fiyatıda eğer dediğin gibi ise 1000 tl normal yani
delta ya gitmem canım ya daha geçen hafta eltim doğum yaptı orda o yüzden çok sorun yaşadık bende orayı dusunuyordum ama hemen eledik cnaım orayı
yani benim de arkadaşlarım sorunsuz yaptılar ama dediğin gibi şans işi bende diyorum olacağı varsa amerikan hastanesindede yapsam olur yani allah sağ salim bebeklerimiz kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

canım bende o kadına gitmiyorum çok adını duydum ama hiç gitmedim ben fatih beye gidiyorum çok ilgileniyor her soruya cevap verıyor sıkılmadan

kesinlikle çok haklısın canım...

aaa fiyatı çok iyiymiş bende umutta 30 veriyorum zaten 10 daha fazla veririm yeterkli iyi olsun
evet fatmanur hanımı herkes tavsıye etmıs sende edıyorsun peki canım doğum fiyatları nasıl sordun mu??

canım o zaman ya bülent beye yada centralde cena nın önderdiği doktora git... denemiş olursun... umarım memnunda kalırısn..

haa tabiki doktorundan memnunsan da değiştirme...

canım çok ters kalır sana... hafta sonuda yaparlar diye düşünüyorum ama elinde doktorunun verdiği evrakla gelmen lazım... bence o taraflarda araştırmaya devam et, muhakkak bulursun..

canım atakoye sordm 60 35tl muayeneyms oraya yaptrcm gdıcem bırazdn

hastane seçiminde önemli bi etken de yakınlık. hastanem evime özel arabayla 10 dk bile sürmüyor. belki şu aşamada çok önemli değil ama hamileliğin ilerleyen safhalarında ve doğum geldiğinde mesafe de çok önemli..

bende deneyeceğim canım senin doktorunu aradım cumartesi günleri 15:00 e kadar orda oluyorlarmıs
sen ikili testi yaptırdın mı orda??

bu arada fiyatları aldım central hospıtal dan
normal doğum 900
sezeryan 1600
normal epidural olursa 390 fiyata eklenıyor
sezeryan epidural olursa 180 fiyata ekleniyormuş
bu fiyatlara bebeğinizin aşıları özel güzellik hizmeti falan dedi ama iştyerinde olduğum için detaylı konuşamdım
eşinizle beraber gelin doğum hakkınd abilgi veriyoruz odaları vs gösteriyoruz dediler
sanırım bu hafta sonu gitmeyi planlıyorum

yalnız ikili teste 190 tl dedi o çek gibi geldi bana :44:

çok hızlısın ya.. süpper

hastane için normalde çok pahalı diyorlar tahliller yatış felan ama doğum için uygun fiyat bence Allah korusun bebek küvözde felan kalırsa ssk karşılıyor para vermiyorsun bi çok özel hastane bunu kabul etmiyo istersen bülent beyide bi dene tahlillerin daha uyguna gelir ama doğumu o yaparsa central hospitalda ssk geçmiyor bildiğim kadarıyla bebeğin ve senin için hayırlısı olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…