2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hastane için normalde çok pahalı diyorlar tahliller yatış felan ama doğum için uygun fiyat bence Allah korusun bebek küvözde felan kalırsa ssk karşılıyor para vermiyorsun bi çok özel hastane bunu kabul etmiyo istersen bülent beyide bi dene tahlillerin daha uyguna gelir ama doğumu o yaparsa central hospitalda ssk geçmiyor bildiğim kadarıyla bebeğin ve senin için hayırlısı olur inşallah

canım ssk geçiyormuş burdada ssk li fiyatlar bunlar

selam kızlar:KK3: ikili testimi yaptırdım bugün ölçümde ense kalınlığı normal çıktı 1,8 cm sanırım NT 1,8 yazıyor artık cm mi mm mi bilmiom. Kan sonucumu da pzt alacağım yine ufaklığım güç bela hareket etti ya pek seviyor uykuyu amuda kalkar gibi ayaklarını tepeye dikti:KK9: artık ayda 1 görüşecekmişiz doktorumla da

selam luxxor, çok sevindim... ayyy ne güzel gördün bebişini.. bende çok özledim bebişimi 12 sinde görcem...

Merhaba kızlar... Bende özel hastaneye gidiyorum ama edirnenin bi ilçesindeyim sskda geçiyo 2'li teste 20 tl verdim 190 çok fazla değil mi? 3'lü daha detaylı onu yaptırın daha iyi zaten olasılığını hesaplıyolar tam bi doğruluk payı yok. Yaşın büyükse olasılık yüksek çıkıyo falan.

Cinsiyet öğrenenler varmı? Ben 14+6'da gitmeyi düşünüyorum öğrenir miyim sizce?

Bide çok akıntım var kızlar ya mantar mı acaba kaşıntı yok ama kremsi ufak parça parça yeşile çalan koyu sarı kokusuz bi akıntı bilemedim napsam.

Son düzenleme:
merhaba, bende öyle hafiften grip gibi ağrılarım var.. hasta olursak napıcazz yaaa :KK43: minosetten başka ilacımızda yokk

valla ben hemen mandalina portakal falan takviye yapıcam.. hasta olursam feci olurum ben yatırıyo beni hemen.. korkuyom durmadan ateşime bakıyorum falan.. yani inşallah olmayız.. sende vitamin takviyesi yap canım..

Merhaba kızlar... Bende özel hastaneye gidiyorum ama edirnenin bi ilçesindeyim sskda geçiyo 2'li teste 20 tl verdim 190 çok fazla değil mi? 3'lü daha detaylı onu yaptırın daha iyi zaten olasılığını hesaplıyolar tam bi doğruluk payı yok. Yaşın büyükse olasılık yüksek çıkıyo falan.

Cinsiyet öğrenenler varmı? Ben 14+6'da gitmeyi düşünüyorum öğrenir miyim sizce?

Bide çok akıntım var kızlar ya mantar mı acaba kaşıntı yok ama kremsi ufak parça parça yeşile çalan koyu sarı kokusuz bi akıntı bilemedim napsam.

geçmiş olsun..
kaşıntı ve koku yoksa üşütmüş olabilirsin.. veya idrar yolu enfeksiyonu olabilirsin.. ki öyleyse bu hamilelikte çok önemlli eğer devam eder çoğalırsa hemen doktora git derim bi idrar testi yaptırır bakar.. ama üşütmmeye çalış ayağını sırtını sıcak tut..ondan da olabilir..

geçmiş olsun..
kaşıntı ve koku yoksa üşütmüş olabilirsin.. veya idrar yolu enfeksiyonu olabilirsin.. ki öyleyse bu hamilelikte çok önemlli eğer devam eder çoğalırsa hemen doktora git derim bi idrar testi yaptırır bakar.. ama üşütmmeye çalış ayağını sırtını sıcak tut..ondan da olabilir..

Doğru söylüyosun cnm idrar tahlilimde sorun çıkmadı ama üşüttüğüm kesin gribim zaten haftalardır geçmek bilmedi dr.a gittiğimde bunuda bi sorcam.

Merhaba kızlar nasılsınız bayagı arastırmalara gırmısınız
bende cumartesı tanıdıklarımın met etıgı soley hanıma baslıcam
gorumcem esıne gıdıyo cok memunun normal dogumları kolay yaptırıyomus
haftane fıyatlarınıda cumartesı bı sorucam nasıl dıye
2 gunumuz kaldı doktora heycandan gece ruyamda
yıne kızım olmus goruyorum kızlar tum akrabalar bana hep mavı almısın
napcan bunları sımdı dıyo bende 3 erkek olur saklarım dıyodum:KK1:
Bebegı emzırırken sut boyle fıslıyodu sıkınca hayırlısı olsun vala :KK49:

merhaba hanımlar bende inşallah temmuz 2012 annesi olacağım 13 haftalık oldu bebeğim sabırlıkla bekliyorum kucağıma alacağım anı :)

Kızlar doktor muhtemelen erkek ama yanılma payımı hesapla dedi. çünkü daha 12+5 dedi. bu arada çin takvimine inancım sarsıldı:)) çünkü hem eylül hem ekim kız görünüyordu. bende kendimi kıza hazırlamıştım. tabiki önemli olan sağlıklı olması neticede ama doktor kesin demedi ya hala belki kızdır diye düşünmeden edemiyorum:):KK52:

cnm bana da erkek dedi doktor yanilma payi var dedi tabii
ins diledigin gibidir

Allah gönlünüze göre versin.benim doktorum cinsiyeti için erken dedi.sanırım emin olduktan sonra söylemek istiyor :) bu ayın 25 inde öğreneceğiz inş :)

MRB bende temmuz annesi olucam inş:)) 12 haftalık hamileyim..avrupa yakasında oturup hangi hastanelere gidiyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı ben hala düzenli gitmiyrm her ay baska hastaneye gidyrm :)) bulamadım yaa herkes bi yer için bişey söylüyor kafam cok karıstı...bebişimede hala alışamadım:KK43:

kızlar ya bişey sorcam ....

hani ultrason resimlerinde bebek sağdaysa kız soldaysa erkek diyorlarya nasıl bakcaz ona bilen varmı ? :26:

şimdi ultrason resmini karşınıza aldığınızı düşünün bebeğin başı size göre sağdaysa sağda diyemi yorumluyacağız :KK1:

MRB bende temmuz annesi olucam inş:)) 12 haftalık hamileyim..avrupa yakasında oturup hangi hastanelere gidiyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı ben hala düzenli gitmiyrm her ay baska hastaneye gidyrm :)) bulamadım yaa herkes bi yer için bişey söylüyor kafam cok karıstı...bebişimede hala alışamadım:KK43:

hayırlısı olsun canım..
küçükköyde özel asya sağlık hastanesi varmış sanırım.. kuzenim 2 doğumunuda orda yaptı ve çok memnun kaldı... arkadaşımda oraya gididyorr... hakan bey varmış sanırım.. biraz yoğunmuş randevuları amaa... çok methini duydum...

kızlar ya bişey sorcam ....

hani ultrason resimlerinde bebek sağdaysa kız soldaysa erkek diyorlarya nasıl bakcaz ona bilen varmı ? :26:

şimdi ultrason resmini karşınıza aldığınızı düşünün bebeğin başı size göre sağdaysa sağda diyemi yorumluyacağız :KK1:

canım eskist anlatmıştı sanırım...
resmi ışığa tutup arkasını çevirip öyle bakıyormuşsun...

bence bunun kararını sen vermelisin cnm.bir an önce karar ver çünkü düzenli bi doktora gitmek daha iyi.hiç kafanı karıştırma kendini nasıl rahat,iyi hissediyorsan ona devam et bnce.

canım eskist anlatmıştı sanırım...
resmi ışığa tutup arkasını çevirip öyle bakıyormuşsun...

nasıl yani :44: arkasını çevirirsek bana göre sağ olan aslında sol yani öyle mi :26: Ay ben görmemişim anlattığı postu merak ettim şimdi ya :26:

Son düzenleme:
X