2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hadi bakalım hayırlısıyla git gör gel :)
üf sölese nolurki

anladım canım saol çok güzel açıklamışsın içimi rahatlatın.denetlenme konusundaki düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum.allaha emanet yavrularımız allahın izniyle inşallah bişey olmaz sağlıcakla alırız kucagımıza

o haberleri ben de duydum pilavı da çok seviyorum. hangi markalar ki senin o dediğin onaylı olanlar cnm?

canım benım doktorumda muhabbet hanım cok memnunum kendsndn bakalm artk

canım yaa benimde kafam karışık bu konuda bende nisaya gidiyorum hatta bu akşam randevum var renklisi yokmuymuş :26:
ben yok dıye bılıyorum baksana kalp sesını bıle duymadk sen bu aksam sorarmsn ben haftaya gdıcem dogum parasınıda sorucm

bulantılarımın olduğu dönemde bende çok tükettim pirinç sonrasında bu haberi gördüm tv de umarım bi sıkıntı olmaz

sıkıntı yaratacak bırsey oldugunu sanmıyorum ama yinede tabikii bebeişlerimizin sağlıklı doğması için dualar edıyorum inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimize kavusuruz..

inş. görürüz arsi senin ki gibi açarsa bacaklarını hemen görürüz :)))

inşallah asum benimki o günde açar inş.

evet hamile pilatesi
aslında ikisinin ayrı birşeyi yok sadece hareketler bize göre hafifletiliyor
eve alet alma çok sıkıcı oluo 1 hafta kullanıp sonra sallıon :)
ben şuan aletli pilates yapmaya başladım en hafif yayda tabi öncesinde 20dk düşük tempoda yürüme var
bide nefes ayarlama işi önemliymiş

canım bire bir yaptırdıyolar deil mi bende baslıycam ocakta doktorum 3 ayı doldur ona gore basla demıstı bana. benım gıdecegım yerde fızyoterapıstler yaptırdıyor bıre bır.

Kızlar günde ne kadar süt içiyorsunuz , ben bir büyük bardaktan fazlasını içemiyorum,

eşimin kuzeninin eşi hamileliğinde ben bir oturuşta tv karşısında yarım kutu içerdim bebeğin kemikleri çok sağlam çıktı calsium takviyesine gerek duymadı doktorum dedi

merhaba arkadaslar nasilsiniz calisan annelere kolay gelsin

bitane kucuk prenses gelicekmis galiba allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim

kizlar ya soyle lohusa geceligi pijamasi bakmak lazim indirimde falan gorunce almak lazim
bitane gordum 84 tl sac bandila falan biraz pahali bakalim soyle sik bisi bula bilicem mi:26:
gece ruyamda doktor bana bebek hasta almamiz lazim diyodu ay uyandim canim sikin bi sekilde
canim bugun bisi istemiyo ne is anlamadim

canım hamıle olmadan once sutu cokn tuketen bırıydım sımdı ıcemıyorum malesef. yoğurt hellım ve peynırle gıdermeye calısıyorum eksıgımı buyuk ıhtımal ılacta verırı doktor mıdem duzelsın hemen baslıycam sut ıcmeye gecrı yenıden ama kısmet bakalım.

bilmem ki hastane yazıyoz ama özel msj atabiliyosan ordan yazar mısın cnm ben de bu konuyu merak ediyodum güvenilir mi acaba yediimiz pirinçler diye...

sanırım bi sorun olmaz canım olursada acemiliğime versinler.benim kullandığım tek marka var oda resi bütün baklıyatlardada onu kullanıyorum.zaten her türlü çeşidi bulunuyor heryerde bakanlık onayı var paketlerin üstlerinde yazıyor zaten eger bakanlık onayı varsa gerçi onun bile taklıtını yapar oldular ya .

yanlış yazmışım canım reis adı zaten bilinen bi marka

canım ya bırseyler etkılemıstırde oyle gormusundur ruyanda kafana takmamaya calıs . emınım sağlıklı bir bebeğin olacak tabii bizlerinde.

saol canım çok şükür iyiyiz sıkma canını rüyalar tersine çıkar derler.ben kötü rüya gördüğümde hep tersi olucağını düşünürüm.hem adı üstünde rüya bu eger düşünceli yattıysanda görmüş olabilirsin iyiye yorki iyi olsunhiç merak etme allahın izniyle bişeycikler olmaz meleklerimize

arsimacımm nerde gidiyosun sen pilatesee ? bnde ocak ortasında balamak istiyorum araştırmaya başladım şimdiden.. ben koşuyolunda oturuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…