2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın annelerer ve onların minik prens,prensesleri.herkeze hayırlı cumalar.umarım herkez iyidir.mide bulantısı olan arkadaşlar en kısa sürede geçer inşallah doktora giden arkadaşlar da hayırlı haberlerle dönerler.hasta olan arkadaşlarada acil şifalar diliyorum en kısa sürede iyileşirler inşallah

Günaydın kızlaar.! Benim artık bildiğiniz göbeğim çıktı son bir haftadır hızla büyüdü sizler nasılsınız? Hiç bir pantolonumu giyemiyorum düğmesi açık geziyorum çünkü dün hamile taytı aldım rahatladım. çatlama selülit olmasın diye yavaştan bebek yağı sürmeye başladım.

gözünaydın canım inşallah hep böyle güzel haberler almak nasip eder allah sana ve cümlemize.darısı diğer tüm annelerin başına inşallah

Cnm günaydın bende geçen hafta çok uygun buldum kendime bir kot, birde klasik kumaş gebiş pantolunu aldım. Birde tayt. Kendi pantolonlarım çok sıkıyordu göbeğimi,çok rahat ettim onlarla.Ama bu hafta çok enteresan birşey oldu. Bol geliyor aldıklarım o kocaman göbeğim kayboldu. Normal ayva göbek moduna girdi anlamış değilim. İki gün önce koocaman çıkıyordu önümde şimdi yok. Annemler bile şaşırdı görünce.

saol canım sanada hayırlı cumalar.gözün aydın inşallah hep böyle güzel haberler alırsın.bendende kocaman bi maşallah .hadi inşallah cinsiyetinide öğrenmek nasip olur

ya o dediğin bendede oluyordu birden kilo aldım sandım şiştikce şişiyordum son iki haftadır yani 12.haftadan sonra normale döndü hatta bende çok şaşırdım kilom değişmiyor aynı yerınde sabit acaba bebeğimi iyi besliyemiyormuyum diye korkuyorum bazen

herkese günaydınlar olsun
mutlu günler sizinle ve bebişinizle olsun :)
dün itibari ile spora başladım
artık haftada 3 gün gideceğim
dün ilk etapta 20dk yürüyüş yaptım çok düşük tempoda
daha sonra aletli pilates yaptım
düne randevu aldım diye hocam başka bi hamiş daha çağırmış ikimiz beraber yaptık tabi o 7aylıktı :)
şansa doktorumuz flnda aynıymış

geçmiş olsun
zor valla bi yanda yanındaki çocuğun bi yanda içindeki çocuğun

kızlar ben sizinle paylaşmak istedim.geçen yılki hamileliğimin başlarında özel hastahaneye gitmeye başladım ve normal doğumdan korktuğum için sezaryan istiyorum dedim ..

üf çok zor ya
Allah hepimize kolaylık versin

Allah Allah zayıfladın mı ki? Belki biraz gazla karışıktı o göbek şimdi sadece bebek...

Bende her banyodan sonra badem yağı sürüyorum

O tereddüt bende de var cnm. Geçen haftaki kontrolümde maşallah 6 gün önde çıkmıştı gelişimi. 10+4 olması gerekirken 11+3 çıkmıştı ama yine de insan paniklemeden de edemiyor cnm ya.

Gunaydin Kizlarrr,

simdiden Yeni Yiliniz Kutlu olsun, belki hafta sonu giremem internete..
Umarim 2012 tum annelerin ve sevdiklerinin yili olur, 2012 herkese once saglik, sonra Mutlulukla gelsin insallah...

Bebislerimizi 2012 de sag salim kucagimiza almak nasip etsin Allahim insallah

Yuzumuzden Gulumseme, omrumuzden Mutluk eksik olmasin

Arsima canım maşallah çok süper bir hamilelik geçirip çok cici bir hamile olacaksın inşallah, spora başlamana çok sevindim ve sana özendim açıkçası listeden kilona baktım, zaten kilon iyiymiş ben de cumartesi pilatese başlayacağım ama ben kilolu hamile kaldığım için hayalimdeki gibi bir hamiş olamayacağım sanırım. kendimmiş gibi sevindim canım senin adına gerçekten öyle işte

günaydın kızlar cinsiyeti belli olan bebişlerin anneleri tebrik ediyorum öncelikle ben dün gece rüyamda bebeğim doğmuş emzirirken görüyorum ama sütüm öyle bolmuş ki yazık bebek daha ağzını sürer sürmez adeta fışkırıyor nasıl içiyor ama her yanıma akıyormuş sütüm o derece çok çok mutluydum ama

O tereddüt bende de var cnm. Geçen haftaki kontrolümde maşallah 6 gün önde çıkmıştı gelişimi. 10+4 olması gerekirken 11+3 çıkmıştı ama yine de insan paniklemeden de edemiyor cnm ya.

Kızlar ilk 3 ayda beslen yada beslenme bebek kendini besliyormuş ,bizim vucudumuzdaki vitaminlerle herşekilde o beslenebiliyormuş,3 aydan sonra bizim beslenmemiz çok önemliymiş. ben videosunu izlemiştim sanırım dr.kağan kocatepenin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…