2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok sağol canım ya içim rahatladı biraz inşallah bişey yoktur çok zor kavuştum yavruma kaybetmek istemiyorum Allah hepimizim meleğini korusun inşallah :KK16: Kanamam yok çok şükür doktorumu aradım ama henüz gelmemiş 1 saate kadar tekrar arayacağım

Sıcak tutmaya çalış ağrıyan bölgeni sıcak havlu falan koyabilirsin. Biraz rahatlatır. Üşüttüğüm zaman banada oluyor

Canım üşütmüş olabilirsin, böbrekler veya idrar yolları yapar kasık ağrılarını. Birde dikişliyim diyorsun. Üşütmeden kaynaklanıyor olabilir. Hemen panik yapıp kendini strese sokma

birşey olacagını sanmıyorum usutugunden dolayıdır bıraz da bende de oluyo zaman zaman korkma ama doktorunu ılerkı saate yıne ara ıcın daha rahat eder

Sıcak tutmaya çalış ağrıyan bölgeni sıcak havlu falan koyabilirsin. Biraz rahatlatır. Üşüttüğüm zaman banada oluyor

çok sağolun kızlar biran korktum panik yaptım öyle inşallah üşütmedendir dediğiniz gibi yinede 1 saat sonra doktorumu arayıp konuşayım.. İşyeri bugünde çok soğuk belki ondandır . Teşekkür ederim hepinize :KK54:

günaydın kızlar dün geceden beri ayaktayım diş ağrım ne yaptıysam geçmedi.aksine başıma da geçti ağrı. dün dişçiye gittim dolgu yapamam çekerim dişi dedi çekimden çok korkuyorum diş saglam ya nasıl çekecekse hala agrım var parol içtim bana mısın demiyor ya

breshka canim o bndede oluor kii dikislerim olmadigi halde, sen daha da dikkt et..sicak su torbasi yap ve ayaklarinin altina koy ben cok rahatliyorum..ama sakin karnina koyma torbayi..

breshka canim o bndede oluor kii dikislerim olmadigi halde, sen daha da dikkt et..sicak su torbasi yap ve ayaklarinin altina koy ben cok rahatliyorum..ama sakin karnina koyma torbayi..

Sağol canım işyerinde çok fazla şey yapamıyorum ama kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum şimdilik teşekkür ederim:KK54:

Sağol canım işyerinde çok fazla şey yapamıyorum ama kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum şimdilik teşekkür ederim:KK54:

rica ederim canim...tabi is yerinde olmak zor olur ama muhakkak ayaklarini sicak tut..ayaklardan direkt üsütüyoruz.ben dün bütün gece sicak su torbasiyla bir bütün olusturdum..

kizlar ben bugüne kadar hep ishal problemi yasiyordum..ilk defa dun tam tersi bi durum olustu ve cok kötüydü..belki hava degisimi belki yedigim seylerden ama beni cok rahatsiz etti..internette kabizlik yasanabilir bi problem deniyor ama ben ishal de cok oluyorum bu sefer kabiz oldum ve fenaydi..sizlerde böyle sorunlar yasiyor musunuz?

rica ederim canim...tabi is yerinde olmak zor olur ama muhakkak ayaklarini sicak tut..ayaklardan direkt üsütüyoruz.ben dün bütün gece sicak su torbasiyla bir bütün olusturdum..

maalesef 2 gündür elektiklerde problem yaşıyoruz işyerinde klimalar açılmıyor açılsa pcler kapanıyor o yüzden ufolarla ısınmaya çalışıyoruz o da yetersiz kalıyor bugünde dünki gibi soğuk olursa dayanamam eve giderim artık :KK50: Sıcak su torbası iyi fikir bende eve giderken alayım :KK34:

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar, sabah buyuk bir gobek agrisiyla uyandim, tam dogrulamiyorum. Dogrulmaya calistigimda daha buyuk bir agri giriyordu karnima. Hemen doktora gittik, Biliyorsunuz ben azerbaycandayim,

Doktor ultrasona bakti, bir suru sey soyledi ama anlamadim. Agir kaldirmis olabilirsin dedi ama aslaaaaaa yapmammm
Gobek kaymis dediii
Sonra bebisime bakti, kordon boynuna dolanmis 1 kere dedi ve bunu raporda yazarken koyu kirmizi renkle belirtmis...

Bunun disinda bir sey demedi ve gonderdi bana. Sadece agir kaldirma dedi, yat dedi..

Gobek kaymasi ne, kordon bebigin boynuna 1 kere dolanmasi ciddi bir sey mi..

Kizlar, bu konuda bana yardimci olabilecek, doktoruna sorabilecek biri var mi..

kizlar ben bugüne kadar hep ishal problemi yasiyordum..ilk defa dun tam tersi bi durum olustu ve cok kötüydü..belki hava degisimi belki yedigim seylerden ama beni cok rahatsiz etti..internette kabizlik yasanabilir bi problem deniyor ama ben ishal de cok oluyorum bu sefer kabiz oldum ve fenaydi..sizlerde böyle sorunlar yasiyor musunuz?

:KK1: aynı durumda bende oldu canım ... geçen akşam bende canınız çekmez inşallah 2 tane muz yemiştim bide yemekte cin biberler varya acı ondan nerdeyse 1 kase falan yedim :26: ertesi gün kabız olmuştum ama kayısı ve ceviz yedim gün içinde akşama bişeyim kalmadı :KK34: Sakın zorlama kendini bol bol su iç kayısı falan ye :KK54:

Gunaydin kizlar, sabah buyuk bir gobek agrisiyla uyandim, tam dogrulamiyorum. Dogrulmaya calistigimda daha buyuk bir agri giriyordu karnima. Hemen doktora gittik, Biliyorsunuz ben azerbaycandayim,

Doktor ultrasona bakti, bir suru sey soyledi ama anlamadim. Agir kaldirmis olabilirsin dedi ama aslaaaaaa yapmammm
Gobek kaymis dediii
Sonra bebisime bakti, kordon boynuna dolanmis 1 kere dedi ve bunu raporda yazarken koyu kirmizi renkle belirtmis...

Bunun disinda bir sey demedi ve gonderdi bana. Sadece agir kaldirma dedi, yat dedi..

canimmm ben burda 3ten önce ulasamiyorum az önce aradim..3ten önce arayabilecekler warsa arasinlar yoksa ben ararim canim..meraklanma hic sakince bi yat dinlen bakalim..riskli bi durum olsa göndermezdi seni sanirim..

Gobek kaymis dediii

canım göbek kayması dedikleri şey ağır kaldırınca yada ters bi hareket yapınca oluyor halk arasında da göbeğim düştü derler ya o işte ama korkma bişey olsa doktor müdahele ederdi bir süre kalkma yat dinlen :KK34: Benim kuzenimde de aynısı oldu hamileyken o da yataktan kalkarken ani bi hareketle kalkmış ondan olmuş ağır falan kaldırmamıştı 2-3 gün istirahat etti bişeyi kalmadı :KK34:

Son düzenleme:
gunaydin kizlar nasilsiniz insallah herkez cok iyidir

canim korkma kordona her bebek dolaniyo dugum atar gibi dolanmadikca hic bir riski yok diyo doktorlar
dun benim bebegimde kordonu ayak arasina ayaklarina dolamisti o kadar hareketlilerdi kordonu heryerine dolaya bilirler
korkma icini ferah tut sen

:KK1: aynı durumda bende oldu canım ... geçen akşam bende canınız çekmez inşallah 2 tane muz yemiştim bide yemekte cin biberler varya acı ondan nerdeyse 1 kase falan yedim :26: ertesi gün kabız olmuştum ama kayısı ve ceviz yedim gün içinde akşama bişeyim kalmadı :KK34: Sakın zorlama kendini bol bol su iç kayısı falan ye :KK54:

tesekkür ederim canim..bol bol iciyorum zaten..kayisiyida deneyecegim..

canim ben ilk haftalarda yasiyordum su ara düzene girdi gibi..genel manada düsük ama...

bende dusuk tansıyonluyum normalde tansıyonum 9 dur ay dun bır dususe gectı ılk olctum 8 sonra oldu 7 esıme dedım tansıyonum dususe gectı fırladı ayran yaptı ay olanca tuzu bocalamıs ıkı yudum zar zor ıcım hen yukselsın dıye cok koymus :) benım tansıyonumun 3 e kadar dustugu olmustur hayatımda bayılmadan ustelık ayran ıcmıs halım 3 degınce doktora ınanılmaz karmasa yasanmıstı acil sevriset bende guluyorum megerse kalbım duruyomus haberım yokmus :)

bende dusuk tansıyonluyum normalde tansıyonum 9 dur ay dun bır dususe gectı ılk olctum 8 sonra oldu 7 esıme dedım tansıyonum dususe gectı fırladı ayran yaptı ay olanca tuzu bocalamıs ıkı yudum zar zor ıcım hen yukselsın dıye cok koymus :) benım tansıyonumun 3 e kadar dustugu olmustur hayatımda bayılmadan ustelık ayran ıcmıs halım 3 degınce doktora ınanılmaz karmasa yasanmıstı acil sevriset bende guluyorum megerse kalbım duruyomus haberım yokmus :)

canim maasaallh sana:nazar: kimi insan böle olurmus kimisi de o tansiyona dayanamaz diyorlar..hormonlar tansiyonunla cok oynayacak demisti bana da doktor..napicaz alisacagiz bu durumlara

bana yardımcı olun lütfen çok korkuyorum :KK43: Kasıklarımda hiç bu kadar ağrı olmamıştı ani harekette gülerken yada derin nefes alırken kasıklarıma sanki bıçak saplanıyor gibi bi ağrı oluyor bu normal mi yoksa hemen doktora gitsem mi ? birde ben ameliyatlıyım dikişlerimde de ara sıra ağrı oluşuyor :KK50:

canım bencede korkma rahım buyudugu ıcınde oluyo benımde olmustu bu arada nısaya gden senmydn canım

canim maasaallh sana:nazar: kimi insan böle olurmus kimisi de o tansiyona dayanamaz diyorlar..hormonlar tansiyonunla cok oynayacak demisti bana da doktor..napicaz alisacagiz bu durumlara

ben krokumdqan olcuyorum hergun oyle asırıya kacarsa duzensızlık riskliymiş bebiş için o nedenle cok sukur oyle asırı deıl ara ara oluyor oda sureklı kusmamdan kaynaklı gıbıme gelıyor valla bu bebişler bizi cook yoracak hanı gecer de dıyemem dogduktan sonra baska turlu yorucaklar cunku :):nazar::nazar:

X