2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar kadiköy sifaya ya da acibadem e giden var mi aranizda?

birde ikili test icin önce ultrason kagidi gerekiyor dedi bi iki hastane bana..sizler nasil yaptirdiniz?önce kendi doktorunuzda muayene mi oldunuz?yoksa ikili test yapilan yerde hepsi mi yapildi?iyice kafam karisti benim...

Canım ben Acıbadem'e gidiyorum ikili test için gittim doktorum ultrasonda ölçümleri yaptı sonra lab. Gidip kan verdim 2 gün sonra da kan sonuclarımız çıktı

Allah korusun canım yaa çok şükür bişey olmamış benimde genelde düşüktür hep9-8 arasıdır ama bendede bu ara değişiklik oluyor.

Sağol canım biran endişelendim işte :26: daha ne korkular yaşayacağız kim bilir :KK31: Evet ben nisaya gidiyorum canım

hangı doktor canım bende oraya gdıyorum

Slm kızlar öncelikle rahatsızlığı olan arkadaşlarıma geçmiş olsun kimse hiçbişeyi kafasına takmasın güzel düşünelim güzel olsun.
Benimde otururken kalkarken karnımda hafif kramplar oluyor korkuyorum bişey olacak diye.Benimde hamileliğimin başından beri içten kanamam vardı ama çok şükür geçti şimdi o yüzden kafanıza takmayın ve kötü düşünmeyin.Sizlerdede oluyormu bu tür kramplar oturup kalkarken?

canim günaydin ayni bende sendenim..cinsiyet haberleri geldikce duramiyorum yerimde güya ocagin ilk haftasina kadar sabredecektim...ama bi yanim benimde kalk git diiip duruo ben bi aydan fazla oldum görmeyeli..haketmiyormuyum yani kalkip gitmeyi simdik:KK55:

:)) Almışsın randevuyu okudum cnm. İnsan sabredemiyor demi? Bende çook zor tutuyorum kendimi. Yıl sonu işler çok yoğun olmasa kaçıvereceğim bende. İnşallah hayırlı haberlerle gel. Göstersin minik paşa mi, prenses mi? Ayrıca niye haketmeyecekmişiz.Git tabi bir ay uzun bir zaman. Bir gör bakalım keyfi yerinde mi mercimeğin...

ben muhabbet hanıma gdyorum canım cok tatlı bı bayan

ilk kan testimi yaptırdığımda o nöbetçiydi ona görünmüştüm genç güler yüzlü bir bayan o da .. Asiye hanımı çok övdüler o yüzden onu tercih ettim gerçekten iyi ama hastaneden pek memnun kalmadım ben hem çok kalabalık hemde kalp atışlarını duyamadım ultrasonları yüzünden :KK47:Cuma akşamı kontrolüm var benimde bakalım bu kez nasıl olacak :KK31:

ilk kan testimi yaptırdığımda o nöbetçiydi ona görünmüştüm genç güler yüzlü bir bayan o da .. Asiye hanımı çok övdüler o yüzden onu tercih ettim gerçekten iyi ama hastaneden pek memnun kalmadım ben hem çok kalabalık hemde kalp atışlarını duyamadım ultrasonları yüzünden :KK47:Cuma akşamı kontrolüm var benimde bakalım bu kez nasıl olacak :KK31:

evet cok kalabalik ama bıkere basladm doktorumdanda memnun kaldm devam edıyorum bende duyamadm kalp atısını bende cuma sabh gdıcem sorucm bakalm

evet cok kalabalik ama bıkere basladm doktorumdanda memnun kaldm devam edıyorum bende duyamadm kalp atısını bende cuma sabh gdıcem sorucm bakalm

ben sordum canım doppler ultrasonda duyabilirsin dediler ikili test yapılırken onda bakılacak ... Acaba ataköy hastanesine mi gitsem diyorum bende ama doktoru çok sevdim ya

canım ben rüyamda ilk parmak çocuk gibi küçük bir kız çocuğu görmüştüm pembe tokalı flandı.bu c.tesi öğrendim gerçekten kızmış :))

Ben hep erkek bebek gördüm rüyalarımda hatta hamile kaldığımı öğrenmeden bi kaç gün önce bi erkek bebek görmüştüm ama kızım olacak:))

Herkese günaydın güzel anneler ve minik bebekleri...
Bu cinsiyet öğrenmeleri okudukça bir yanım kalk bir daha git doktora diyor, diğer yanım otur vakti gelince öğrenirsin ne önemi var diyor. Bir türlü çıkamadım işin içinden.İnsan ne kadar olsa merak ediyor. :KK30:

Rica ederim cnm yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Park yatak konusuna gelince de ben oğluma hem bebek odası yapmış, hemde bir tane park yatak almıştım. Park yatak her yere taşınabiliyor o bakımdan çok rahat. Büyüdükçe içine rahatlıkla girip çıkıyor.Çok kolay katlandığı için bir yere giderken bile katla götür yani.Bizim sıpa karyolasında doğru düzgün yatmadı desem yeri. Şimdi de 3,5 yaşında ve yaklaşık bir yıldır arabalı yatak istiyor.Odasında uyusun diye neler yapmadık.Ne ışıklar aldık,çocuk digiturk bağlattık çizgi film izlerken uyusun diye,cars'ın uyku setlerini, beşiktaşın battaniyelerini yok yok yok.Yine geliyor babasıyla ikimizin arasına sızıyor.Kendi evimize çıkalım mecburen değiştireceğiz senin anlayacağın boşu boşuna aldırdık ananemize karyolasını.Dolap konusunda da iyi düşünmüşsün cnm. Ancak yetiyor büyük gibi geliyor insanın gözüne ama doluveriyor.O bakımdan kullanışlı ve çok gözlü,çekmeceli olması önemli eğer şifonyer almayacaksan.

park yatak gezeceğimiz için annemler kayınvalidemler elzem olacak birşey zaten. bebek odası noktasında alma diyen çok bebek byüyünce düşüyor vs. park yatak al birde ona uygun 3 kapılı dolap al diyorlar. 3 kapılı banada büyük gibi geldi ama çok eşyası oluyor minişlerin. şifonyer pek düşünmüyorum çok yer kaplarmış gibi geliyor ama dolabı çekmeceli büyük alabilirim araştırmadayım :)) bebek arabasındada 3 tekerlekli arayışındayım sayende :)) tavsiyelerin bizim içn çok değerli canım:KK66:)

canım bencede korkma rahım buyudugu ıcınde oluyo benımde olmustu bu arada nısaya gden senmydn canım

benden nisa hast. gidiyorum.

park yatak gezeceğimiz için annemler kayınvalidemler elzem olacak birşey zaten. bebek odası noktasında alma diyen çok bebek byüyünce düşüyor vs. park yatak al birde ona uygun 3 kapılı dolap al diyorlar. 3 kapılı banada büyük gibi geldi ama çok eşyası oluyor minişlerin. şifonyer pek düşünmüyorum çok yer kaplarmış gibi geliyor ama dolabı çekmeceli büyük alabilirim araştırmadayım :)) bebek arabasındada 3 tekerlekli arayışındayım sayende :)) tavsiyelerin bizim içn çok değerli canım:KK66:)

benden nisa hast. gidiyorum.

doktorun kim canım

selam arkadaşlar

bende temmuz annesi olucam kısmetse

11. haftadayım, Rabbim hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

aleykümselam hoş geldin aramıza sağlıkla sihatle kucağına almak nasip etsin allah cümlemize

Hoşbulduk :)

7 ocakta doktora gideceğiz ,doktorumuz cinsiyetiyle ilgili olarak bir ipucu elde ederiz belki demişti.

İnş. öğrenebiliriz, 12. haftada cinsiyet öğrenen varmı

Hoşbulduk :)

7 ocakta doktora gideceğiz ,doktorumuz cinsiyetiyle ilgili olarak bir ipucu elde ederiz belki demişti.

İnş. öğrenebiliriz, 12. haftada cinsiyet öğrenen varmı

sanırım burda bi arkadaş öğrenmişti benimki 12+3 yani 13 haftalıktı öğrendim inşallah sende öğrenirsin

X