2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benım cok saol erkekte yanılma payı yokta bızım sıpa almıs kordonu ayak ortasına heryerını kamufle etmıs
doktora ay buda ablası gıbı benı sımdıden elınde oynatıyo dedım guldu kıh kıh doktor

İNŞALLAH oğlun olur canım.erkekte yanılma payı yok diyoruz da benim bir kızım var.4.ayda dr.üstelikte üç boyutlu ultrasonda

erkeğe benziyor demişti.çevremdeki herkes çok tecrübeli dr.kesin yanılmaz erkektir dediler.5.ayda kızım olacağını öğrenmiştim.,

bazen kordonla karışabiliyor açıklaması yapmıştı dr.bende kendimi erkeğe çok hazırlamıştım.açıkcası biraz hayal kırıklığı olmuştu.

şimdi kendime ne kadar kızıyorum.bu sefer cinsiyet konusunda biraz beklemek istiyorum.herkesin gönlüne göre olsun:emir_bebek:

merhabalar.ilk defa yazıyorum kızlar.bizde 12+4 kızımla. Kızımla diyorum çünkü bugün ikili test için doktora gittik o da % 80 kız dedi. Hep çocukluğumdan,evcilik oyunlarımdan beri kızım olsun istemiştim,allahım hepimizin gönlüne göre versin inşşallah.hala kilo olmadım ve göbeğimde hiç çıkmadım 61 le hamile kaldım hala aynıyım,çok şükür mide bulantılarımda olmadı hiç..ense kalınlığıda normal çıktı,inşaalh haftaya kan tahlili sonuçlarımızda da sorun çıkmaz..hepimize kolay gelsin:-)

Canım 12 haftasında 50 mm dı bugun olcmedı gecen hafta olctu dıye
resmıde vermek ıstedı el salıyo gıbı duruyodu dıye
ben sonuclara gıtmıstım bırde cınsıyete bakarmısınız dedım tamam bakalım dedı yıne bebegımı gordum

sağlıklı olmasına çok sevındım canım öncelıkle sonrasındada tabiiki gönlündekının olma ihtımalıne maşallah dıyelim
benım oğlumdada %70 erkek dedı doğru çıktı bakalım benımkı ne merak edıyorum ama ocağı beklıyorum hayırlı olsun inş.

merhabalar.ilk defa yazıyorum kızlar.bizde 12+4 kızımla. Kızımla diyorum çünkü bugün ikili test için doktora gittik o da % 80 kız dedi. Hep çocukluğumdan,evcilik oyunlarımdan beri kızım olsun istemiştim,allahım hepimizin gönlüne göre versin inşşallah.hala kilo olmadım ve göbeğimde hiç çıkmadım 61 le hamile kaldım hala aynıyım,çok şükür mide bulantılarımda olmadı hiç..ense kalınlığıda normal çıktı,inşaalh haftaya kan tahlili sonuçlarımızda da sorun çıkmaz..hepimize kolay gelsin:-)

senınkıde hayırlı olsun canım ne güzell mıde bulantının olmaması inş. bizimkılerdde gecer
fakat benımkı azaldı gibi çok şükür inş. biter.bütün meleklerımız sağlıcakla gelsin burası neşe dolsun inş.
bende 1 2 kılo kadar almışım almaman doğal bence henüz minikler zaten ilerleyen dönemde fazlasıyla alırız ben 18 kılo almıştım doğumdan 6 ay sonra hepsi bitti gittiiiiii

Cinsiyetini ogrenmenize cok sevindim hayirli olsun ins sagsalim kucaginiza alirsinz

kızlar 5 hafta 7 gunluk olmus doktorum ultutosonla baktı ve boyle soyledı 15 gun sonra gıdıcem galıba kalbının atıp atmadıgını gorucez şaşkın ve heycanlıyım bende bır hamıleyım artık sızınle paylasmak ıstedım :KK49:

kızlar 5 hafta 7 gunluk olmus doktorum ultutosonla baktı ve boyle soyledı 15 gun sonra gıdıcem galıba kalbının atıp atmadıgını gorucez şaşkın ve heycanlıyım bende bır hamıleyım artık sızınle paylasmak ıstedım :KK49:

hayırlı olsun tatlımm ...inşallahh kalp atışlarınıda duyarsınız

senınkıde hayırlı olsun canım ne güzell mıde bulantının olmaması inş. bizimkılerdde gecer
fakat benımkı azaldı gibi çok şükür inş. biter.bütün meleklerımız sağlıcakla gelsin burası neşe dolsun inş.
bende 1 2 kılo kadar almışım almaman doğal bence henüz minikler zaten ilerleyen dönemde fazlasıyla alırız ben 18 kılo almıştım doğumdan 6 ay sonra hepsi bitti gittiiiiii

Bende 2-3 kilo aldim.Dogumdna sonra kendiliginden mi nasil verdin canim?

günaydin temmuz anneleri:KK19:

ne güzel ya bi gün arayla bile yeni yeni cinsiyet haberleri geliyor..maasallah herkese:nazar:

ben de dayanamayacagim sanirim bu hafta gidesim var:KK9:

meleksen bebisin büyümüs canim maasallah :nazar:

canlarim ya herkes hosgeldin demis tek tek tesekkür ediyorum hepinize..tek tek alinti yapip yazmayi beceremedim kusura bakmayin...

insallah güzel bi hafta olur bebislerimiz icin..2011e tek girdik ama 2012 cift olacak insallah:KK54:

Günaydın canım;

Nasılsın pnrali bulantıların geçti mi?
Ben C.tesi doktora gittim eller, ayaklar muhteşem
Gerçekten çok güzel bir duygu
Sen ne zaman gideceksin?

iyıym canım sen naslsn bulantm var ama sankı onceki gbı dgl senin nasl doktora 10gun once gttm eller ayaklar olusmaya baslams çok guzeldı ya cuma tekrar gdıcem bakalm sana cınsıyet ıcın bısey ddımı yada sordunmu

günaydın kızlar nasılsınız ? ben bugun biraz daha iyiyim zar zor işe geldim. umarı diğer herkes ıyıdır cinsiyet öğrenenler olmus galiba gecmıse bakamadıgımdan kımler bılmıyorum ama hayırlı olsun dıyorum darısı bızlerın basına .:nazar:

iyıym canım sen naslsn bulantm var ama sankı onceki gbı dgl senin nasl doktora 10gun once gttm eller ayaklar olusmaya baslams çok guzeldı ya cuma tekrar gdıcem bakalm sana cınsıyet ıcın bısey ddımı yada sordunmu

Aslında cinsiyet için ikili taramada belli olabilir dedi onun için 7 Ocakta gideceğim :)
Bakalım söylerse çok mutlu olurum :KK52:
Sana ne zaman söyleyecek peki???

günaydın kızlar nasılsınız ? ben bugun biraz daha iyiyim zar zor işe geldim. umarı diğer herkes ıyıdır cinsiyet öğrenenler olmus galiba gecmıse bakamadıgımdan kımler bılmıyorum ama hayırlı olsun dıyorum darısı bızlerın basına .:nazar:

hapsuu canim günaydin..daha iyi olmana sevindim..müsait oldugun bi zaman istersen cinsiytleri listeye eklersin daha rahat görürüz bizlerde..ben de bu hafta gtmek istiyorum bi hafta daha sabredemicem sanirim..cinsiyet sölemese de gidip göriim diyorum kuzumu...ikili test icin ayri bi doktora gidiliyormus sanirim bende diyorum bu hafta ikiliye gidip haftaya da benim doktorun muayenehanesine mi gitsem???

senin ne zamandi canim kontrolun?

Herkese günaydın güzel anneler ve minik bebekleri...
Bu cinsiyet öğrenmeleri okudukça bir yanım kalk bir daha git doktora diyor, diğer yanım otur vakti gelince öğrenirsin ne önemi var diyor. Bir türlü çıkamadım işin içinden.İnsan ne kadar olsa merak ediyor. :KK30:

işte burayı çok seviyorum araba noktasında iyi bir bilgi verdin canım çok teşekkür ederim kendi adıma şimdiden herşeyi araştırıyorum. mesela park yatağı öneren çok ben bebek odası düşünüyordum ama artık park yatak artı 3 kapaklı dolap düşünüyorum.

Rica ederim cnm yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Park yatak konusuna gelince de ben oğluma hem bebek odası yapmış, hemde bir tane park yatak almıştım. Park yatak her yere taşınabiliyor o bakımdan çok rahat. Büyüdükçe içine rahatlıkla girip çıkıyor.Çok kolay katlandığı için bir yere giderken bile katla götür yani.Bizim sıpa karyolasında doğru düzgün yatmadı desem yeri. Şimdi de 3,5 yaşında ve yaklaşık bir yıldır arabalı yatak istiyor.Odasında uyusun diye neler yapmadık.Ne ışıklar aldık,çocuk digiturk bağlattık çizgi film izlerken uyusun diye,cars'ın uyku setlerini, beşiktaşın battaniyelerini yok yok yok.Yine geliyor babasıyla ikimizin arasına sızıyor.Kendi evimize çıkalım mecburen değiştireceğiz senin anlayacağın boşu boşuna aldırdık ananemize karyolasını.Dolap konusunda da iyi düşünmüşsün cnm. Ancak yetiyor büyük gibi geliyor insanın gözüne ama doluveriyor.O bakımdan kullanışlı ve çok gözlü,çekmeceli olması önemli eğer şifonyer almayacaksan.

günaydın temmuz anneleri ve onların minik prens,prensesleri.mide bulantısı olanlar tez zamanda geçer,doktor kontrolüne gidenler en güzel haberlerlerle dönerler inşallah

X