2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canim günaydin ayni bende sendenim..cinsiyet haberleri geldikce duramiyorum yerimde güya ocagin ilk haftasina kadar sabredecektim...ama bi yanim benimde kalk git diiip duruo ben bi aydan fazla oldum görmeyeli..haketmiyormuyum yani kalkip gitmeyi simdik

cok sukur canım bır haftanın osnunda gozumu actım. canım gecmısı okuyup lısteye eklemeler yapmam lazım ama pek gucum yok suan. ama bır ara halledicem o zaman gorucez kımler ne ogrenmıs. sen turkıyedesın galiba hayırlı olsun canım sevındım senın için. benım doktorla randevum 12 ocakta cook var yani ikili testi de yaparız herhalde gercı doktorum birsey bahsetmedi testle ilgili su sıra aram iyi deil doktorumla :) bence doktoruna gıt once canım baksın hem doktorun olcum yapar herhalde ıkılı teste boyun kalınlıgına bakıyor bırde kan tahlılı yapılıyor. diye biliyorum yanlısım yoksa.

Merhaba kızlar, Herkeslere günaydın
Sağlıkla mutlu huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle
Buba sende hoşgeldin

tesekkür ediyorum canim türkiye bambaska..herkese memleketi guzeldr tabi.:)

ben de bilmiyorum simdi burda nsil yapiliyor diye ama ben özel muayenehanesine gidicem orda yapmaz diyor cevremdekiler, o yuzden diyorum burda bi hastaneye basvurup o sonuclarimi alip da mi gitsem doktoruma..ya da en iyisi bugun arayayim doktoru o sölesin..

canim senin aran nie iyi degil doktorunla?hayirdir

bence hak ediyosun eger fırsatın varsa doktora git hiç birşey kaybetmezsin.ikili test için doktoruna gitmeni tavsiye ederim.çünkü ikili test ilk önce doktorun ultrasonda bebeğin ense kalınlıgı, boyu filan gibi ölçümler yapıyo o ölçümler le birlikte verdiğin kanda çıkan sonuç pc ye girilerek çıkan sonuç değerlendiriliyor diye biliyorum.birde her ölçüm bir olmayabiliyormuş yani doktorun başka bir başka doktor başka ölçüm yapabilirmiş milim hesabı yani o yüzden seni takip edicek doktorun yapması daha iyi bence.ama muaynane demişsin sanırım orda labaratuvar yoktur eger varsa testleri yapabilir yoksada seni yönlendirebilir.

canim ya tesekkür ederim beni gercekten anladigin icin..birazdan arayacagim muayenehaneyi ona göre yönlendirsinler beni..:)kim bekler ocagn ilk haftasina kadar:)

canim ya tesekkür ederim beni gercekten anladigin icin..birazdan arayacagim muayenehaneyi ona göre yönlendirsinler beni..:)kim bekler ocagn ilk haftasina kadar:)

bencede:) hadı hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz.inşallah hem seğlıklı iyi hemde cinsiyet haberini alırsın.

canım doktorum ve eşi ( oda doktor) aile dosdumuz. dayımın eşi kas hastası zor yuruyor, bide ustune allah düşmanıma dahı vermesin rahıminde kanser hcuresı bulundu ameliyat olması lazım benım doktorumunda esi kardiolog ve yengemin doktoru. kontol ıcın gıttıler kalbıne baktı rapor verdı sonra dondu anneme laf soyledı hep ıvır zıvırları getırın hatıceye ( benım doktorum) bı sürü laf soyledı annemde bana anlattı suan aılede hatice hanıma bakınan benim benden para almıyor ama her gittiğimde resmen yalvarıyorum alsın diye. eside laf soyleyınce canım sıkıldı bırde ben devlet hastanesınde dogum yapmak istiyorum özelde deil o özelde dogurmam ıcın ısrar edıyor. olay bu uzun oldu birazcık :)

anladim canim..zor tabi..icin nasil rahat edecekse öyle yap tabikii

ben de 13.haftaya girdim aynı zamanlardayız demek ki... yalnız olmadığımı bilmek güzel en azından ama cidden çok çaresiz bi durum ne hap ne başka bi şey benim de bi azalma yok hala 14. haftayı bekliyorum şimdi, inşallah o uzun süren azınlıktan olmayız Allah'ım kurtarsın artık bizi anneliğin tadına varalım inşallah.

bana yardımcı olun lütfen çok korkuyorum Kasıklarımda hiç bu kadar ağrı olmamıştı ani harekette gülerken yada derin nefes alırken kasıklarıma sanki bıçak saplanıyor gibi bi ağrı oluyor bu normal mi yoksa hemen doktora gitsem mi ? birde ben ameliyatlıyım dikişlerimde de ara sıra ağrı oluşuyor

canım kanaman olmadıgı surece korkma rahmımız genıslıyo o nedenle oluyor agrılar. bıde sen ameliyatlıymıssın normalde sokuk havada dıkıs yerlerınde agrı olur onunda etkisi vardır panık olma birden.

canım hiç korkma doktorunu aramanı tavsiye ederim.eğer kanaman filan yoksa korkma derim büyük bi ihtimal üşütmüş de olabilirsin bazen bendede oluyordu öksürürken hapşururken filan olurdu işin sırrını öğrendim bacaklarını karnına doğru çekersen ağrı azalıyor.çok geçmiş olsun endişelenme güzel düşün güzel olsun doktorunu hemen ara iyi haberini bekliyoruz.

ne bilim canım çok korktum yavruma bişey mi oluyor acaba diye az önce öyle bi ağrı olduki nefesim kesildi resmen dün işyerinde çok üşüdüm akşam eve gittiğimde kasıklarımda ağrım vardı ondan da olabilir mi acaba doktorumu aradım ama henüz gelmemiş bende sizlere sorayım dedim . Bişey olmaz dimi

Canım üşütmüş olabilirsin, böbrekler veya idrar yolları yapar kasık ağrılarını. Birde dikişliyim diyorsun. Üşütmeden kaynaklanıyor olabilir. Hemen panik yapıp kendini strese sokma

birşey olacagını sanmıyorum usutugunden dolayıdır bıraz da bende de oluyo zaman zaman korkma ama doktorunu ılerkı saate yıne ara ıcın daha rahat eder

çok sağol canım ya içim rahatladı biraz inşallah bişey yoktur çok zor kavuştum yavruma kaybetmek istemiyorum Allah hepimizim meleğini korusun inşallah Kanamam yok çok şükür doktorumu aradım ama henüz gelmemiş 1 saate kadar tekrar arayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…